Nakis: مدیریت یک دروازه پر از استرس و تنش :: ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1812385 |
05.14.00 14:52 |
820 بازدید |

0
نظرات

چه کسی می رفت، دلیلی نداشت که بد باشد

دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران از گلزنان فعلی کشور حمایت کرد و صحبت های جالبی را خطاب به منتقدان بیان کرد.

به گزارش “ورزش سه”، نیما نکیسا در حاشیه مراسم نکوداشت مربیان فوتبال کشور درباره وضعیت کنونی فوتبال ایران گفت: لیگ برتر ما هر روز بیشتر فعال می شود اما گاهی اوقات نوسان دارد. بسیاری از این نوسانات دست ما نیست. برخی از آنها توسط تاج و برخی از تصمیمات اخیر AFC به ما تحمیل شد. به هر حال فوتبال ما الان در شرایط نابسامانی است. هر کس نظری دارد و در ذهن خود روند را دنبال می کند.

وی افزود: بیایید برای اولین بار رنگ ها را کنار بگذاریم و از مردم حمایت کنیم و برای پیشرفت خود فوتبال تلاش کنیم. یعنی همه ما می توانیم سوار این قطار در حال حرکت شویم. البته من می توانم به خیلی از تصمیمات انتقاد کنم اما باید قدر رونق فوتبال کشورمان را بدانیم و اینکه تیم ملی با صعود زودهنگام مردم را خوشحال کرد. کسی که رفته دلیلی برای بد بودن ندارد. کسی که می ماند دلیلی برای خوب بودن ندارد. ما باید در فوتبال با هم برادر باشیم.

یکی از اعضای هیات مدیره کانون مربیان ایران که سابقه حضور در جام جهانی 1998 را در کارنامه دارد، عملکرد دروازه بانان تیم ملی را خوب ارزیابی کرد و گفت: اکنون هفت هشت دروازه بان داریم که هر کدام از آنها. چه کسی می تواند بازیکن خوبی در دروازه باشد.” عابدزاده، بیرانوند، نیازمند، مظاهری، حسینی، اخباری، لک و دیگران. بازی ایمان صادقی مقابل استقلال را دیدم. اگر تصمیم اشتباهی گرفته شود، دروازه بان خارجی مردود شد و دوباره آزاد شد. این موضوع باعث شد تا در تمرین دروازه بان های بین المللی به ما ضربه بزنیم، اما خدا را شکر که الان همه دروازه بان هایی را داریم که تکیه گاه تیم هایشان هستند. خوشحالم که نسل دروازه بان های ایرانی این روزها فرصت های زیادی دارند. من از تک تک آنها استقبال می کنم.

وی در پاسخ به سوالی درباره بازی اخیر حامد لاک، از او و سایر دروازه بانان دفاع کرد و تاکید کرد: دروازه بان در حال حرکت است و هر اتفاقی ممکن است بیفتد. دروازه بان هم انسان است و ممکن است روزی سالم نباشد. این کاملا غیر حرفه ای است. یک طرفدار به دو روز در گالری نیاز دارد تا بفهمد گالری بودن یعنی چه! بی عدالتی محض است که بخواهیم در مورد دروازه بانی که از صبح تا شب کار می کند چنین کلمه ای بگوییم. گرفتنش خیلی سخته لحظه به لحظه تنش و استرس وجود دارد. در هر لحظه تصمیمات درست و غلط وجود دارد که تصمیم درست منجر به کنترل توپ می شود و اشتباه به از دست دادن آن. حالا یک موقعیت درست کنیم و بگذاریم مثل میثاق معمارزاده و خیلی از دروازه بان های دیگر که آمدند و زحمت کشیدند. ما مجبور نیستیم اموال را بسوزانیم. اگر فرزندتان اشتباه می کند، در را باز می کنید و می گویید دیگر متعلق به این خانه نیستید؟! شما از کودک مراقبت می کنید، او را توانبخشی می کنید، به او یاد می دهید و صبور می کنید. ما باید احیا و توانبخشی را یاد بگیریم.

نکیسا درباره اسکوچیچ گفت: «من به او بسیار علاقه مند هستم. اسکوچیچ یک مربی بی نیاز و دلسوز است. امیدوارم فدراسیون به این نتیجه برسد که به همکاری با او ادامه دهد. به عنوان طرفدار اسکوچیچ می دانم که او در جام جهانی با 13 برد و یک تساوی در 14 مسابقه روی نیمکت خواهد نشست. اما در جلسات هیئت مدیره با او می توان به نتیجه متفاوتی دست یافت. برخی از مفاد قرارداد ممکن است مورد قبول طرفین قرار نگیرد.

[ad_2]

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
معرفی مکمل کراتین بدنسازی: تقویت عضلات و افزایش قدرت
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
تماس با ما