Motley Fool یک هشدار نادر “Home Run Buy” صادر می کند.

[ad_1]

سرمایه گذاری ها 20 فوریه 2022

نویسنده: اریک بلیکر

مردی که از گوشی هوشمند استفاده می class=

به عنوان یک تحلیلگر قدیمی سهام در The Motley Fool، هر روز از خواب بیدار می شوم و این فرصت را پیدا می کنم که به افراد عادی مانند شما کمک کنم تا برخی از امیدوارکننده ترین فرصت های سرمایه گذاری در جهان را شناسایی کرده و سود ببرند.

باورش سخت است، اما در سال 2021، 28 سال از تأسیس The Motley Fool توسط دو سرمایه گذار افسانه ای دیوید و تام گاردنر می گذشت.

واقعاً جای تعجب است که تام و دیوید توانستند انتشار بولتن سرمایه گذاری را برای حدود 300 مشترک از انباری پشت خانه دیوید بگذارند …

برای خدمت به میلیون ها سرمایه گذار سخت کوش مانند شما، در سراسر جهان از دفاتر کشورهای دور افتاده مانند استرالیا، آلمان، بریتانیا و ژاپن.

دیوید و تام به خوبی دویدند. و از آنجایی که من لوکس کار کردن با آنها را دارم، می‌دانم آنچه که بیشتر از همه به آن افتخار می‌کنند توانایی آنها در هدایت دائمی سرمایه‌گذاران به برخی از متحول‌کننده‌ترین بازده سرمایه‌گذاری است که بازار تا به حال دیده است. البته من در مورد شرکت هایی مانند:

  • آمازون (بالا 19 835٪
  • نتفلیکس (بالا 21 002٪
  • Nvidia (بالا 6020٪
  • بایدو (بالا 1792٪
  • Salesforce.com (بالا 2756٪

اینها توصیه های سرمایه گذاری واقعی هستند که ما در طول سال ها با جامعه Motley Fool به اشتراک گذاشته ایم – و لیست ادامه دارد!

این درآمدهای باورنکردنی اهمیت خرید و نگهداری شرکت های بزرگ را نشان می دهد – یک اصل اصلی در The Motley Fool.

و به همین دلیل است که امروز این را می نویسم.

زیرا این سابقه همراه با یک سیگنال تاریخی بسیار سودآور برای خرید سهام می تواند روش سرمایه گذاری شما را برای همیشه تغییر دهد.

و سیگنال خرید در حال حاضر چشمک می زند.

ببینید، دو بار در ماه گروهی از تحلیلگران در The Motley Fool در مورد سهام جدید تحقیق می کنند و آنها را به اعضا توصیه می کنند.

و همانطور که مشاهده کردید، این انتخابات می تواند به یک بازگشت متحول کننده زندگی منجر شود.

با این حال، هر از چند گاهی با آنقدر سهام خوب مواجه می شویم که فقط باید آنها را دو برابر کنیم.

بسیاری از ما در دفتر آمده ایم تا این توصیه مجدد را علامت «خرید در خانه» بنامیم.

و یک عمل به خصوص ساده است التماس کردن برای توصیه دیگری

اما این نوسانات برای نزدیک شدن به حصارها … این یک عکس در تاریکی نیست.

آخرین شرط روی میز پوکر.

این ترفند سرمایه گذاری از کتاب یکی از بزرگترین سرمایه گذاران تمام دوران گرفته شده است: پیتر لینچ.

پیتر لینچ می‌گوید: «فروختن برندگان و نگه داشتن بازنده‌ها مانند بریدن گل‌ها و آبیاری علف‌های هرز است.

در اینجا در The Motley Fool، ما از همین رویکرد پیروی می کنیم – برندگان خود را اضافه کنید. و این یک برنامه روزمره نیست.

اما 97 بار این اتفاق افتاد، نتایج چشمگیر بود:

  • نتفلیکس راه اندازی شد 13 797% از آنجایی که این سیگنال «خرید خانگی» در ژوئن 2007 فوران کرد
  • تسلا که در نوامبر 2012 نشان “Home Run Buy” را دریافت کرد، قیمتش افزایش یافته است. 13 358% از آنجا که.

در واقع از طریق 97 سهام با این اعتقاد کامل … میانگین بازدهی شگفت انگیز 520٪ است … شکستن S&P 500 تقریباً 4 بار!

البته، ما هرگز هیچ تبلیغی را به عنوان یک “چیز قابل اعتماد” توصیف نمی کنیم، اما جزئیات این کمپین آنلاین کوچک چشمگیر است:

  • کمتر از 1/100 اندازه گوگل
  • هر یک از توصیه های ما بازار را نابود می کند.
  • مدیر عامل جوان آن از زمان عرضه اولیه سهام تاکنون 575 میلیون دلار روی این سهام گذاشته است.

این شرکت در حال کسب سود است زیرا افراد بیشتری از کابل برای پخش تلویزیون صرف نظر می کنند. و در واقع ما معتقدیم که این شرکت فناوری مهم می تواند آخرین میخ بر تابوت کابل سنتی باشد.

اکنون آنطور که می توان انتظار داشت رقیبی برای Netflix، Hulu یا Amazon Prime Video نیست. در عوض، این شرکت در مرکز بازار تبلیغات قرار دارد که بیش از 10 برابر بزرگتر از صنعت پخش آنلاین است.

مدیرعامل این شرکت در مصاحبه ای با تام گاردنر و تیمش، این لحظه را “مهیج ترین در تاریخ تبلیغات” نامید.

البته، هر مدیر عاملی می تواند بگوید که صرفاً برای ایجاد جنجال و بالا بردن قیمت سهام شرکت … اما آن مدیر عامل پول خود را در جایی که نیاز دارد قرار می دهد.

او روی ثروت خود – به طور دقیق 575,715,640 دلار – روی چیزی که او آن را “بمب ساعتی” تلویزیون کابلی می نامد شرط بندی کرده است.

و این یک ضربه زننده واقعی است …

با وجود موفقیت خیره کننده این شرکت در چند سال گذشته، هنوز اکثر سرمایه گذاران حتی نام شرکت را نشنیده اند!

درست است، در حالی که همه در CNBC و وال استریت ژورنال مشغول صحبت در مورد سهام تراشه های آبی مانند اپل و فیس بوک هستند، این کمپین بسیار کوچکتر (اما در حال رشد!) تقریباً به طور کامل در رادار باقی مانده است.

و در حالی که اکثر سرمایه گذاران مشغول ریختن پول بیشتر به این سهام فناوری شناخته شده بوده اند، ما کاری را انجام می دهیم که بزرگترین سرمایه گذاران جهان انجام می دهند – به دنبال سهام زیر هستید که می تواند + 1000٪، + 2000٪ یا حتی + 5000٪ بازده داشته باشد.

به همین دلیل است که ما از جدول این سهام خرید خانگی استفاده می‌کنیم که امروز شروع کردم به گفتن آن‌ها – از اعضای جامعه سرمایه‌گذاری The Motley Fool می‌خواهیم سهام را قبل از رشد بالقوه خریداری کنند.

ببینید، من متوجه هستم که همه اینها ممکن است خیلی خوب به نظر برسد تا درست باشد، اما بازده سهام Home Run Buy خیلی خوب بود که بتوان آن را نادیده گرفت – و هیچ تضمینی وجود ندارد که جهان سرمایه‌گذاری دوباره آن سیگنال را ببیند. خرید.

به همین دلیل است که می‌خواهم اعداد بزرگ پشت این سهام باورنکردنی را به شما نشان دهم و از شما دعوت کنم که مستقیماً از تیم تحلیلگران ما درباره این استراتژی بیشتر بشنوید – بنابراین می‌توانید خودتان تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید سهام این شرکت در حال رشد را بخرید یا خیر. نمونه کارها شما

فقط یک مشکل وجود دارد:

من جزئیات سهام را فقط با اعضای سرویس سرمایه گذاری شاخص The Motley Fool به اشتراک می گذارم، مشاور سهام Motley Fool.

حالا که با آن ناآشنا هستید مشاور سهام Motley Fool این سرویس یک سرویس سرمایه گذاری آنلاین برنده جوایز است که برای ارائه توصیه های ماهیانه سهام به سرمایه گذاران فردی طراحی شده است.

درست است! هر ماه بیش از 1 میلیون سرمایه‌گذار برای یافتن سهامی که فکر می‌کنیم سرمایه‌گذاران باید امروز سهام بخرند، هماهنگ می‌شوند.

بنابراین، با توجه به ارتباط این توسعه اخیر، ما گزارشی با دقت تحقیق گردآوری کرده‌ایم که به شما نشان می‌دهد چرا این تبلیغات ممکن است «خرید خانگی» باشد.

دلایلی را آشکار می کند که چرا ما معتقدیم هر سرمایه گذار باهوش باید به این صنعت جدید انقلابی و آنچه که می تواند یک فرصت سرمایه گذاری متحول کننده زندگی باشد توجه دقیق داشته باشد.

این گزارش هنگام ثبت نام برای شما رایگان است مشاور سهام امروز.

فقط آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا در مورد این تبلیغات “خرید خانگی” که ما معتقدیم در نمونه کارها خود به آنها نیاز دارید مطلع شوید.

“خرید نهایی” از 6 فوریه 2022 باز می گردد. 97 حضور سهام برای همه توصیه های تکراری در Motley Fool Stock Advisor اعمال می شود. تمام درآمدهای دیگر در ساعات بازار به روز می شود.

جان مکی، مدیرعامل Whole Foods Market، یکی از شرکت های تابعه آمازون، یکی از اعضای هیئت مدیره The Motley Fool است. اریک بلیکر دارای سهام آمازون و انویدیا است. این احمق متشکل مالک سهام آمازون، بایدو، نتفلیکس، انویدیا، Salesforce.com و تسلا است. احمق رنگارنگ سیاست افشاگری دارد.

Motley Fool به حریم خصوصی شما احترام می گذارد و متعهد است در مورد شیوه های جمع آوری داده های ما شفاف باشد. ما از اطلاعات شما برای راه‌اندازی وب‌سایتی استفاده می‌کنیم تا بتوانیم در مورد عضویت با شما تماس بگیریم، اطلاعات تبلیغاتی را در اختیار شما قرار دهیم و در مجموع به ما در درک بهتر نحوه استفاده از خدمات کمک کنیم.

نتایج گذشته پیش بینی کننده نتایج آینده نیستند. نتایج سرمایه گذاری فردی ممکن است متفاوت باشد. تمام سرمایه گذاری ها در معرض خطر از دست دادن هستند.

حریم خصوصی / اطلاعات حقوقی.

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

سیستم کنترل از راه دور: مفهوم و کاربردها
سیستم صوتی هوشمند خانگی: همه چیز که شما برای تجربه صوتی بی نظیر در خانه نیاز دارید
بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
بازی انفجار: یک جذابیت جدید در دنیای بازی‌های آنلاین
دفتر کار درسی: ابزار اساسی برای موفقیت تحصیلی
Exploring Real Estate Canada: A Guide to Property Investment
تماس با ما
ما از هوش مصنوعی برای تولید محتوای این وب‌سایت استفاده می‌کنیم و تضمینی برای صحت یا اعتبار اطلاعات ارائه شده نداریم و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.