34 سال بعد، شانس رئال برای برابری با رکورد تاریخی :: ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1811988 |
03.14.00 15:37 |
2159 بازدید |

0
نظرات

همه چیز در دستان کریم و کورتوا است

در 34 سال، “رئال” می تواند قهرمان لالیگا شود و دو عنوان انفرادی “ال پیچیچی” و “زامورا” را به دست آورد.

به گزارش “ورزش سه”، رئال پس از 6 ماه از این فصل جام را بالای سر برد و همچنان شانس قهرمانی در دو رقابت دیگر را دارد.

رئال ماه گذشته با پیروزی مقابل بیلبائو در سوپرکاپ ریاض (عربستان سعودی) قهرمان شد، صدرنشین واضح لالیگا است و برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی باید در دیدار برگشت مقابل پاری سن ژرمن با اختلاف دو گل پیروز شود. همه چیز به بازی 9 مارس (18 مارس) بستگی دارد و باید دید که آیا “رئال” می تواند شکست خارج از خانه را با نتیجه 1 بر 0 جبران کند یا خیر.

با این حال، بر کسی پوشیده نیست که شانس اصلی “رئال” برای کسب یک جام دیگر در این فصل – در لالیگا. جایی که بعد از 25 هفته با 6 امتیاز بالاتر از سویا در صدر قرار دارد. رئال مادرید نیز می تواند پس از 34 سال به رکورد قدیمی خود برسد.

در این فصل کریم بنزما با 18 گل بهترین گلزن و تیبو کورتوا با 10 گل و 20 گل در 25 بازی (0.8 گل در هر بازی) بهترین دروازه بان لالیگا هستند. تنها دروازه بانان ویارئال و بیلبائو کرونیمو روی و سیمونه آمار مشابهی دارند با این تفاوت که بازی های کمتری انجام دادند.

پس از کریم بنزما مهاجمانی مانند رائول دی توماس از اسپانیول و هم تیمی اش وینیسیوس در رئال مادرید با 13 گل قرار دارند. سپس با 12 گل به هانامی و هوسلا می رسیم. بعید است کریم 13 هفته قبل از فصلی که لیونل مسی دیگر برای بارسا بازی نخواهد کرد، فرصت آقای گلی را از دست بدهد. او یکی از سه گل رئال را در بازی اخیر رئال مقابل آلاوس به ثمر رساند.

در فصل 88-1987 رئال علاوه بر قهرمانی در لالیگا، دو عنوان ال پیچی و زامورا را نیز به دست آورد. هوگو سانچز با 29 گل، ال پیچی و پاکو بویو با 23 گل در 38 بازی (0.65 گل در هر بازی) عنوان زامورا را از آن خود کردند. 34 سال بعد، مادرید شانس قهرمانی لالیگا و همچنین دو عنوان ال پیچی و زامورا را دارد. آیا این اتفاق خواهد افتاد؟

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

فالوور اینستاگرام راهی برای افزایش تعداد پیروان شما
افزایش فالوور اینستاگرام راهی برای رسیدن به موفقیت
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Authority and Rankings
تعبیر خواب تلفنی و آنلاین: چگونه به رمزگشایی دستورالعمل‌های ناخودآگاه خواب بپردازیم؟
شیر بت بهترین سایت پیش بینی و شرط بندی
Sidebar Backlink SEO: Boosting Your Website’s Ranking and Visibility
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorial
تماس با ما