یک سقف و دو هوای هوشمند در استقلالخبرورزشی: اقدامات وحشیانه محمود فکرا علیه استورا میلیچ باعث نگرانی هواداران در آستانه دربی شد و آنها را مجبور به واکنش در فضای مجازی کرد.

لیدر جدید لیگ سال جدید را با رفتن به حاشیه آغاز کرد. سرمربی آبی ها در اولین روز سال، هروی میلیچ، بازیکن کروات خود را به دلیل انتشار استوری در صفحه اینستاگرامش پس از بازی با گل گور از تمرین محروم کرد و او را به باشگاه سپرد! این گاز شدید در آستانه دربی باعث نگرانی هواداران و واکنش آنها در فضای مجازی شد.

هواداران استقلال می پرسند اگر طبق استوری های منتشر شده و در فضای مجارستان است، چرا هیچ واکنشی به پست اینستاگرامی فرشید باقری، بازیکن دور از فرم این روزهای استقلال پس از بازی با فولاد، ندیده ایم؟ بازیکنی که مقصر اصلی گل تساوی و شکست تیم نکونام بود اما در صفحه شخصی خود رفتار درستی از خود نشان داد و به نوعی به هواداران توهین کرد!

میلیچ و دیاباته دو بازیکن خارجی موفق دو فصل اخیر استقلال هستند که کمترین حاشیه را در انصاف داشته اند اما به نظر نمی رسد جایی در برنامه های محمود فکرا داشته باشند و شانس چندانی برای بازی نداشته باشند. در مورد دیابت البته مصدومیت هم مربوط به بیشتر بود ولی آقای گل فصل قبل قبل از مصدومیت لیگتا هیچ وقت به عنوان بازیکن اصلی بازی نکرد!

این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که برای استقلالی شدن این دو بازیکن تلاش و هزینه زیادی انجام شده و آن ها مطابق انتظار و حتی بیشتر ظاهر شده اند. گل زیبای میلیچ و سه امتیاز بالای لیگ کشورمان برای این خودروساز نه تنها گره گشایی از دروازه تیم فکری در آن دیدار را زد، بلکه نشان از کیفیت بالای این بازیکن داشت. اما واکنش کادر فنی به این هدف از دیپورت او خوش بینانه بود.

فکری در باگل گهر به جای نادر مصدوم از دانشگر استفاده کرد و میلیچ عصبانی شد اما این تصمیم دفاع چپ استقلال را به سوراخی عمیق تبدیل کرد و در همان محوطه نزدیک دروازه استقلال موقعیت های زیادی ایجاد شد که ماندگار شد. یادمان نرود پنالتی که به بازیکن حریف زده شد را دانشگر در همان محدوده گرفت!

فکری شاید فکر کند تیمش به راحتی در رده اول جدول قرار می گیرد، اما همه می دانند که فوتبالی که تیمش ارائه می کند با استانداردهای معمولی و ایده آل هواداران فاصله زیادی دارد. او همچنان فاقد برنامه و تاکتیک مشخص برای ایجاد موقعیت و رسیدن به دروازه حریف است، اما حضور بازیکنان خلاق توانسته است برخی از این ضعف های شدید را حداقل در جمع بندی کادر فنی پوشش دهد.

فکری با تمام سابقه بازی و مربیگری خود را به عنوان یک سرمربی بی تجربه نشان داده است. او در روز اول سال نو می توانست به بازیکن خارجی تیمش احترام بگذارد و انگیزه تلاش برای تمرین و رسیدن به مقام اول را افزایش دهد، اما افسوس که با وجود مربیان خام و ناپخته ای مانند او، هیچ مربی باتجربه و سرسختی وجود ندارد. مشاوران برای جلوگیری از سقوط او کار کنند. تیم در حباب به حاشیه رانده خواهد شد!


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم