یوونتوس 1-1 تورینو: دربی برنده نشد :: Troika Sport

[ad_1]

کد خبر: 1811367 |
30 ساعت 1400 01:13 |
666 بازدید |

0
نظرات

یوونتوس در هفته بیست و ششم سری آ مقابل تورین به تساوی یک بر یک دست یافت.

به گزارش “ورزش سه”، در این دیدار یوونتوس ابتدا دروازه ماتیس دیلیخت را به بیرون آورد، اما در نیمه دوم آندره آ بلوتی کار را برای “تیرینا” به تساوی کشاند تا دو تیم بر سر تقسیم امتیاز به توافق برسند.

هر دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقیقه 6 مانداگورا اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کرد که ضربه او به موقع توسط شزنی مهار شد.
سه دقیقه بعد ارسال خطرناک برکالو موقعیت خطرناک دیگری را روی دروازه “یوونتوس” ایجاد کرد اما این بار شازان واکنش نشان داد و توپ را به موقع دفع کرد.
سپس نوبت به ابتکار عمل به میزبان رسید و در دقیقه 11 روی پاس دنیس زاخاری آدریان رابیو را به ارمغان آورد اما ضربه او به طرز خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.
سرانجام در دقیقه 13 “یوونتوس” موفق به گلزنی شد. زمانی بود که پاس کوادرادو از کرنر به سمت راست دروازه تورینو دی لیخت با سر به تیرک دوم برخورد کرد و بیانانری را جلو آورد.

بازی متعادل بود و هر دو تیم برای رسیدن به گل حملاتی را روی دروازه انجام دادند اما در ایجاد موقعیت موفقیت چندانی نداشتند و در نهایت نیمه اول با یک گل مساوی به سود میزبان به پایان رسید.
تورینی ها نیمه دوم را بهتر آغاز کردند و در دقیقه 50 مانداگوراس با یک ضربه بیرونی تماشایی تقریباً کار را به تساوی کشاند اما واکنش دیدنی شزانیا اجازه نداد دروازه یوونتوس بسته شود.
دیبالا می توانست در دو دقیقه برتری یوونتوس را دو برابر کند اما ضربه او به دروازه تارینیو برخورد نکرد.
سپس تیم میهمان حملات بیشتری را روی دروازه “یووه” انجام داد و در نهایت در دقیقه 62 به گل رسید. این حرکت خوب جوزپ برکالو در سمت چپ و ارسال او به تیرک دروازه بود و بلوتی با یک ضربه والی عالی دروازه را باز کرد.

چهار دقیقه بعد مانداگورا می توانست تورینو را جلو بیاورد اما ضربه شزنی به کرنر فرستاد.
در دقایق پایانی هر دو تیم چندین تعویض انجام دادند تا موقعیت را به دست آورند اما در نتیجه توپ دیگری از خط دروازه عبور نکرد و بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
معرفی مکمل کراتین بدنسازی: تقویت عضلات و افزایش قدرت
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
تماس با ما