گوشی تاشو Galaxy Z Fold 4 با دسته الکترونیکی

[ad_1]

فرارو- طبق گزارش‌های اخیر، سامسونگ قصد دارد یک اسلات S-stylus را در گوشی تاشو سامسونگ گلکسی Z Fold 4 نصب کند.

به گزارش فراار، سامسونگ در آخرین رویداد خود از گوشی هوشمند Galaxy S22 Ultra رونمایی کرد. این گوشی با قلم محبوب S Pen عرضه شد که قبلاً در میان دستگاه های سری گلکسی نوت محبوب بود. اما به نظر نمی رسد که سامسونگ قصد داشته باشد قلم S را در انحصار S22 Ultra نگه دارد، زیرا گزارش جدید نشان می دهد که گوشی تاشو بعدی سامسونگ نیز دارای یک قلم S ویژه خواهد بود.

به گزارش سایت اطلاع رسانی TheElec، منابع گزارش دادند که غول فناوری کره جنوبی تصمیم گرفته است قلم S Pen را در گوشی تاشوی آینده خود به نام Galaxy Z Fold 4 نصب کند، همچنین گفته می شود این دستگاه در نیمه دوم سال 2022 عرضه خواهد شد.

استفاده از قلم الکترونیکی در گوشی تاشوی Samsung Galaxy Z Fold 4
همانطور که می دانید گلکسی زد فولد 3 در حال حاضر در بازار از S Pen Fold Edition و S Pen Pro نیز پشتیبانی می کند. اگرچه این مدل قابلیت استفاده از خودکار را دارد، اما می دانیم که خودکار باید جداگانه خریداری شود و در جعبه خرده فروشی دستگاه وجود ندارد. از طرفی این دستگاه جای خاصی برای قرار دادن دسته داخل کیس ندارد. برای حل این مشکل، کاربران گلکسی زد فولد 3 معمولا قاب‌هایی را قرار می‌دهند که قلم S را روی دستگاه نگه می‌دارد.

گزارش های اخیر حاکی از آن است که گوشی تاشو سامسونگ گلکسی زد فلیپ 3 از گوشی تاشو گلکسی زد فولد 3 جلوتر است. مدل قبلی، Z Fold 3.

به استثنای قلم S، گوشی تاشو Galaxy Z Fold 4 در مقایسه با Z Fold 3 تغییر چندانی در طراحی نخواهد داشت. گزارش جدید می گوید که Galaxy Z Fold 4 دارای صفحه نمایش داخلی پیچیده 7.56 اینچی خواهد بود. از سوی دیگر، اندازه صفحه نمایش بیرونی حدود 6.19 اینچ گزارش شده است. رندرهایی از Galaxy Z Fold 4 نیز اخیرا منتشر شده است که طراحی این دستگاه را برای کاربران آشکار می کند.

منبع: gizmochina

[ad_2]

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
معرفی مکمل کراتین بدنسازی: تقویت عضلات و افزایش قدرت
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
تماس با ما