کوتاه ترین پرواز تجاری بین المللی جهان

[ad_1]

فرارو- در این پرواز ده دقیقه ای هیچ سرویسی وجود ندارد. کلاس تجاری و سالن شامپاین ندارد. انتخاب غذا، خواه گوشت گاو یا مرغ، یا تماشای فیلم، یکی از این گزینه ها نیست. از ابتدای پرواز تا فرود هواپیما در باند تنها هشت دقیقه طول می کشد.

به گزارش فرارو به نقل از CNN; این پرواز بین جزایر آنگویلا و سنت مارتین در دریای کارائیب انجام می شود و کوتاه ترین پرواز تجاری بین المللی در جهان است. البته پروازهای کوتاه تری نیز وجود دارند که تجاری محسوب نمی شوند، مانند پرواز از وستر به پاپا وستر در جزایر اورکنی اسکاتلند که تنها 90 ثانیه طول می کشد.

کوتاه ترین پرواز تجاری بین المللی جهان

آنگویلا یک منطقه ساحلی بریتانیا به طول 25.7 کیلومتر و عرض 5.6 کیلومتر، جزیره ای خشک و آهکی است. این منطقه مورد علاقه افراد مشهوری است که به دنبال مکانی آرام هستند. همسایه آن، سنت مارتین، تنها 4.5 مایل (7.2 کیلومتر) جنوب نزدیکترین نقطه است.

این جزیره به دو قسمت تقسیم می شود. قسمت شمالی جزیره مجموعه ای خارج از فرانسه است، در حالی که قسمت جنوبی آن که سنت مارتین نام دارد، بخشی از پادشاهی هلند است. فرودگاه بین المللی پرنسس جولیانا در سنت مارتین به خودی خود تبدیل به یک جاذبه توریستی شده است زیرا هواپیماهای مسافربری در ارتفاع پایین از ساحل پرواز می کنند تا در جزیره فرود بیایند و دوباره پرواز کنند.

کوتاه ترین پرواز تجاری بین المللی جهان

ویدئوهای متعددی از تلاش گردشگران برای ایستادن در انتهای باند در مقابل هواپیما در هنگام برخاستن آن در یوتیوب موجود است. با وجود هشدارهای صریح در مورد خطر صدمات جدی، بسیاری از گردشگران همچنان برای رجزخوانی قدم برمی دارند، علیرغم اینکه در جولای 2017 این اقدام خطرناک منجر به مرگ یک زن شد.

کوتاه ترین پرواز تجاری بین المللی جهان

کاپیتان کارل اوری توماس از خدمات هوایی آنگویلا یکی از پنج خلبانی است که پروازهای منظم بین سنت مارتین و آنگویلا را ارائه می دهد. او می گوید حفظ خطوط هوایی برای جزیره کوچکی مانند آنگویلا بسیار مهم است.

کوتاه ترین پرواز تجاری بین المللی جهان

اکثر خانواده های آنگویلا برای حداقل یکی از اعضای خانواده خود به شدت به صنعت گردشگری وابسته هستند. این پروازها همچنین برای حمل و نقل وسایل پزشکی، به ویژه در زمان اپیدمی تاج، که از طریق آن وسایل مورد نیاز برای تنفس مصنوعی حمل می شود، استفاده می شود. توماس می گوید: «در طول شیوع تاج، ما در صورت نیاز این تجهیزات را در اختیار بیمارستان قرار می دهیم.

[ad_2]

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: یک معرفی جذاب
فالوور اینستاگرام راهی برای افزایش تعداد پیروان شما
افزایش فالوور اینستاگرام راهی برای رسیدن به موفقیت
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Authority and Rankings
تعبیر خواب تلفنی و آنلاین: چگونه به رمزگشایی دستورالعمل‌های ناخودآگاه خواب بپردازیم؟
شیر بت بهترین سایت پیش بینی و شرط بندی
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorial
تماس با ما