چت متنی به Clubhouse اضافه شد


فرارو-این باشگاه در سال 2020 توسط پل دیویسون و روهان ست از شرکت اکتشاف آلفا تأسیس شد. این پیام رسان در ابتدا به عنوان یک شبکه اجتماعی مبتنی بر چت صوتی شناخته می شد.

به گزارش فراار، این برنامه اکنون به کاربران اجازه می دهد تا از طریق متن در شماره های صوتی با یکدیگر تعامل داشته باشند. این ویژگی به سازندگان اتاق اجازه می‌دهد با مخاطبان اتاق ارتباط برقرار کنند و بازخورد دریافت کنند. در اتاق هایی که چت متنی فعال است، یک نماد خاص در گوشه سمت چپ پایین صفحه نمایش داده می شود.

ماه گذشته، Clubhouse اجازه داد به مکالمات روی پلتفرم از طریق Clubhouse for Web حتی به کسانی که حساب Clubhouse ندارند گوش دهد. این شبکه اجتماعی همچنین اخیرا از 13 زبان جدید در پلتفرم صوتی اجتماعی خود پشتیبانی می کند. کلاب هاوس در وبلاگی اعلام کرده است که می خواهد همه بتوانند به مکالمات زنده چه از طریق صدا و چه از طریق متن بپیوندند. این ویژگی جدید که چت داخل اتاق نام دارد، شبیه اسکایپ و زوم است: چت متنی در اتاق در اتاق زنده.

گرداننده‌های صوتی می‌توانند پیام‌ها را حذف کنند و سازندگان می‌توانند هنگام شروع یک اتاق جدید، چت متنی را غیرفعال کنند. همچنین مخاطبان فرصت گزارش نظرات و ارائه بازخورد به مدیران را خواهند داشت. این ویژگی فضای چت متنی را ایمن تر می کند. با این حال، دنبال کردن نظرات در اتاق هایی با صدها یا هزاران نفر مطمئنا آسان نخواهد بود. در اتاق هایی که چت در اتاق فعال است، یک نماد خاص در گوشه سمت چپ پایین صفحه نمایش وجود دارد.

خانه باشگاه

در پایان جلسه صوتی زنده، تمام پیام‌های ارسال شده در طول جلسه می‌تواند برای هر کسی که به پخش در اتاق گوش می‌دهد خوانده شود. Club House امیدوار است این ویژگی جدید به توسعه دهندگان کمک کند تا نظرسنجی های سریعی را با مردم انجام دهند. این شبکه اجتماعی پلت فرم آنلاین خود را در ژانویه 2022 گسترش داد تا همه بتوانند به چت زنده گوش دهند. شنوندگان نیازی به نصب و ورود به کلوپ روی دستگاه های خود نخواهند داشت.

این برنامه همچنین روی گزینه ای کار می کند که به کاربران اجازه می دهد جلساتی را که در باشگاه شرکت می کنند، در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و پیام های خود را مبادله کنند. در دسامبر 2021، این برنامه پشتیبانی از 13 زبان جدید را به پلتفرم خود اضافه کرد و اکنون تعداد زبان های پشتیبانی شده توسط کلاب هاوس به 26 زبان رسیده است. این زبان ها شامل عربی، بنگالی، چینی ساده، چینی سنتی، فارسی است. ، هائوسا، ایگبو، مراتی، نپالی.سومالی، تایلندی، ترکی و یوروبا. کاربرانی که می خواهند از نسخه محلی Clubhouse استفاده کنند اکنون می توانند یکی از این زبان ها را انتخاب کنند.

منبع: gadgets360


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم