پیام استقلال در مورد سربازان یزدانی و مرادماندا :: ورزش سه


کد خبر: 1811361 |
29 اردیبهشت 1400 23:41 |
14,138 بازدید |

5
نظرات

آبی ها به دنبال توانایی به تعویق انداختن ارسال هستند

باشگاه استقلال در خصوص حکومت نظامی سیاوش یزدانی و حسین مرادمند بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در روزهای اخیر اخبار و شایعات زیادی مبنی بر خدمت سربازی دو مدافع استقلال در رسانه ها منتشر شده است. سیاوش یزدانی و حسین مرادمند مدافعان اصلی شاگردان فرهاد مجیدی هستند.

در حالی که در گرین کارت قید شده است که دو بازیکن استقلال یعنی سوارکاری و مرادمند اوایل اسفندماه به خدمت سربازی می روند، استقلالی ها تلاش می کنند از قوانین اجباری و قوانین جاری کشوری برای تعیین زمان اعزام این دو بازیکن استفاده کنند. عقب انداختن.

حالا باشگاه استقلال در خصوص اعزام سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند به خدمت مقدس سربازی اطلاعیه زیر را منتشر کرده است:

با سلام و احترام به هواداران بزرگ باشگاه استقلال و تبریک بابت پیروزی ارزشمند امروز و آرزوی استقلال. این دو بازیکن با استفاده از ظرفیت قانونی اعزام این دو بازیکن عزیز را برای خدمت مقدس به باشگاه استقلال به تعویق انداختند.

بر همین اساس فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش نامه های مختلفی به مراجع ذیربط ارسال کردند که همگی طبق روال قانونی بوده است.

متاسفانه برخی افراد و جریان ها با استفاده از اطلاعات نادرست سعی در فشار و جلوگیری از شکایت دارند.

اکنون با توجه به تاریخ اعلامی سازمان لیگ، تمامی مکاتبات با ارگان های مربوطه انجام شده است و باشگاه استقلال منتظر تایید این مکاتبات و تعویق سربازی این دو بازیکن از طریق معاونت ستاد کل نیروهای مسلح و نیروی انتظامی است. (برخی از این نامه ها پیوست خواهد شد)

طبق گزارش های سال های گذشته ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان نظام وظیفه نیروی انتظامی با استفاده از فرصت های قانونی همواره حامی جامعه ورزش و باشگاه های مختلف ورزشی بوده است. اعتقاد بر این است که ورزشکاران حرفه ای و ملی کسانی را که عمداً به دنبال نادیده گرفتن قانون و منافع باشگاه استقلال هستند، ناامید می کنند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم