پیام استقلال در مورد سربازان یزدانی و مرادماندا :: ورزش سه


کد خبر: 1811361 |
29 اردیبهشت 1400 23:41 |
14,138 بازدید |

5
نظرات

آبی ها به دنبال توانایی به تعویق انداختن ارسال هستند

باشگاه استقلال در خصوص حکومت نظامی سیاوش یزدانی و حسین مرادمند بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در روزهای اخیر اخبار و شایعات زیادی مبنی بر خدمت سربازی دو مدافع استقلال در رسانه ها منتشر شده است. سیاوش یزدانی و حسین مرادمند مدافعان اصلی شاگردان فرهاد مجیدی هستند.

در حالی که در گرین کارت قید شده است که دو بازیکن استقلال یعنی سوارکاری و مرادمند اوایل اسفندماه به خدمت سربازی می روند، استقلالی ها تلاش می کنند از قوانین اجباری و قوانین جاری کشوری برای تعیین زمان اعزام این دو بازیکن استفاده کنند. عقب انداختن.

حالا باشگاه استقلال در خصوص اعزام سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند به خدمت مقدس سربازی اطلاعیه زیر را منتشر کرده است:

با سلام و احترام به هواداران بزرگ باشگاه استقلال و تبریک بابت پیروزی ارزشمند امروز و آرزوی استقلال. این دو بازیکن با استفاده از ظرفیت قانونی اعزام این دو بازیکن عزیز را برای خدمت مقدس به باشگاه استقلال به تعویق انداختند.

بر همین اساس فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش نامه های مختلفی به مراجع ذیربط ارسال کردند که همگی طبق روال قانونی بوده است.

متاسفانه برخی افراد و جریان ها با استفاده از اطلاعات نادرست سعی در فشار و جلوگیری از شکایت دارند.

اکنون با توجه به تاریخ اعلامی سازمان لیگ، تمامی مکاتبات با ارگان های مربوطه انجام شده است و باشگاه استقلال منتظر تایید این مکاتبات و تعویق سربازی این دو بازیکن از طریق معاونت ستاد کل نیروهای مسلح و نیروی انتظامی است. (برخی از این نامه ها پیوست خواهد شد)

طبق گزارش های سال های گذشته ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان نظام وظیفه نیروی انتظامی با استفاده از فرصت های قانونی همواره حامی جامعه ورزش و باشگاه های مختلف ورزشی بوده است. اعتقاد بر این است که ورزشکاران حرفه ای و ملی کسانی را که عمداً به دنبال نادیده گرفتن قانون و منافع باشگاه استقلال هستند، ناامید می کنند.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances