پرواز بیت کوین و دهلیزبیت کوین بیش از 12 درصد افزایش یافت و به بیش از 43000 دلار رسید، در حالی که اتریوم بیش از 9 درصد رشد کرد و به 2900 دلار رسید.

به گزارش اقتصادنیوز، امروز یک روز استثنایی برای رمز ارز است که کمتر در تاریخ بازار ارزهای دیجیتال دیده می شود. امروز بیت کوین با قیمت 43200 دلار معامله می شود که بیش از 12.5 درصد افزایش یافته است و ارزش معاملاتی آن به شدت افزایش یافته است.

یک شبه بیت کوین به ارزش بیش از 38 میلیارد دلار فروخته شد که در مقایسه با روزهای گذشته رقم قابل توجهی است. ارزش بازار بیت کوین به 817 میلیارد دلار رسید و بازده هفتگی آن از 15 درصد فراتر رفت.

اتریوم از بیت کوین عقب است

اتریوم، دومین ارز بزرگ در بازار امروز، بیش از 9 درصد رشد کرد و در حال حاضر در حدود 2890 دلار معامله می شود. سود هفتگی اتریوم به بیش از 11 درصد رسید.

این اتریوم یک شبه بیش از 19 میلیارد دلار فروخت و ارزش بازار اتریوم به بیش از 345 میلیارد دلار رسید.

تا همین اواخر، اتریوم به طور معمول رشد بالاتری نسبت به بیت کوین داشت، اما این بار اتریوم از ارز اول بازار عقب بود و رشد 3 درصدی کمتری داشت.

آلت کوین ها روی ابرها راه می روند!

امروزه موقعیت آلتکوین ها نیز عالی است. بسیاری از آنها در یک روز برای خریداران خود سود می کنند که در سایر بازارها ماه ها طول می کشد. افرادی که دیروز رمز ارز را خریده اند، امروز وضعیت بسیار خوبی دارند و شاهد افزایش چشمگیر ارزش دارایی های خود بوده اند.

بازده هفتگی ترا به 84 درصد رسید

در فهرست 50 ارز برتر بازار به استثنای «دای» که با قیمت منفی یک دهم درصد معامله می شود، بقیه ارزها مثبت بوده و بیش از 3 درصد رشد داشته اند. مثبت ترین ارز امروز ترا است که بیش از 26 درصد رشد کرد و بازده هفتگی به بیش از 84 درصد رسید.

دومین ارز سودآور امروز پروتکل NEAR است که با رشد 22 درصدی، شبکه تتا و فانتوم با بازدهی 18 درصد و 14 درصد در رتبه های بعدی قرار دارند. جالب اینجاست که علاوه بر این ارزها، 14 ارز دیگر در یک روز بیش از 10 درصد درآمد کسب کردند که آمار بسیار خوبی برای بازار ارزهای دیجیتال است.

در آمار درآمد هفتگی به استثنای الروند و دای که در طول هفته کمتر از یک درصد کاهش یافتند، سایر ارزها سود مثبتی را نشان می دهند.

افزایش 10 درصدی ارزش بازار

چیز دیگری که نشان می دهد امروز یک روز استثنایی برای ارزهای رمزنگاری شده است – افزایش 10٪ در ارزش بازار. از آنجایی که عمق بازار ارزهای دیجیتال افزایش یافته و ارزش معاملات روزانه آن به ده ها میلیارد دلار رسیده است، احتمال اینکه ارزش کل بازار در یک روز بیش از 10 درصد رشد کند کمتر است.

امروز ارزش بازار با 10 درصد افزایش به 1.91 تریلیون رسید. ارزش معاملات با 31 درصد افزایش به 115 میلیارد دلار رسید.

Defy 18 میلیارد دلار و StableCoins به قیمت 95 میلیارد دلار معامله شدند.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances