پرسپولیس به شرایط کارخانه بازگشت

[ad_1]

مهر: خبرگزاری پرسپولیس که از جایی برگشته که خیلی ها می خواهند آنجا باشند، نشان داده متعلق به آن نیست و از نظر اخلاقی بیشتر ملموس است تا فنی.

بحث های زیادی در مورد دو هفته اخیر باشگاه قرمزها و اتفاقات رخ داده و این عنوان وجود دارد که باید بخشیده شود. ابتدا اتفاقات خوبی افتاد و یحیی گلمخمدی در نشست خبری پس از بازی با اولسان گفت که باید زیرساخت ها ارتقاء یابد و نواقص برطرف شود و هیچ گاه از غیبت عیسی القطر در دیدار فینال گلایه نکرد.

اما آن دو هفته نشان داد که همه در حال بازگشت به تنظیمات کارخانه هستند مگر اینکه خلاف آن ثابت شود. اولین بار در بازگشت از دوحه و در گفت و گو با مدیران باشگاه در خصوص بشار رسن توسط خود گلمهمدی به نمایش درآمد.

بازیکن عراقی نباید از دهان این مربی بیفتد و بازیکن بزرگتر هم در پرسپولیس بوده و هست. البته این برای تایید نوع خروج نیست، بلکه برای مواجهه با شرایط فعلی است. اینکه این مربی مدام می گوید چون بازیکن من نیست نباید از این تیم انتظار داشت نقطه شروع بی مسئولیتی است. باید به مربی بگویم که هافبک خلاق عراقی از تیم جدا شده است و وظیفه اوست که برای خط هافبک خود چاره ای بیندیشد.

افشین پیروانی مدیر این تیم در یک برنامه تلویزیونی در واکنش به هجمه های نامناسب و نامناسب به تیمش، کری را صدا می زند و خود و تیمش را برتر می بیند، در حالی که بالاترین سطح جهان است نه گذشته. به قول معروف «حساب داشتم، حساب دارم».

پرسپولیس در بازی با نساجی قبل از سقوط به زمین – که واقعاً با استانداردها فاصله داشت – دچار ضعف هایی شد. گل های از دست رفته و گل های از دست رفته را مرور کنید تا کمبودهای آشکار این تیم را در همه زمینه ها ببینید.

بازیکنان این تیم خود را خاص می دانند اما حداقل در این دو بازی نشان نداده اند که در آسیا دوم هستند و به نظر می رسد در اینستاگرام بیشتر از زمین فوتبال داشته باشند.

گل محمدی چند روز پیش به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس راهی یاسوج شد تا مدال خود را به خانواده مرحوم بهروز هارشیدیان تقدیم کند. چنین رفتاری قابل تحسین است.

حال باید از این مربی پرسید که چرا رفتارهای ناجوانمردانه را در تیمش می بینیم. حامد لکگویی به تنظیمات کارخانه بازگشت زیرا دوباره شروع به تلف کردن زمان کرد. البته این دروازه بان در بازی با ذوب آهن دست به کار جدیدی زد. اینکه با ضربه کرنر زوبیا توپ را به وسط زمین پرتاب کرد تا بازی متوقف شود. او همچنین نقش «قاضی تقلب» را برای ضربه عبدالله حسینی ایفا کرد که هرگز به نتیجه نرسید و در نهایت جنجالی به راه انداخت که منجر به دو انحراف شد. اتفاقا دود این اخراج به سمت خود پرسپولیس رفت.

بلافاصله پس از پایان بازی، پرسپولیسی ها با انتشار پیامی از طریق مدیر رسانه ای خود اعلام کردند که جریان ذوب آهن آنها را متوقف کرده است. اما به نظر می رسد بیانیه ذوب آهن در نیمه اول بازی جواب نداد و تاثیر آن از نیمه دوم آغاز شد. این گونه پیش بینی ها ضربه ای بیش نیست، مخصوصا برای تیمی که هنوز آنقدر مهره ارزشمند و تاثیرگذاری دارد که گل محمد به بشار روزان در بازیکنانش نمی خورد.

مربیان پرسپولیس هم باید پاسخگوی رفتارشان باشند. مسئول عملکرد نامناسب آرمان رمضانی، مهدی مهدیهانی، سعید آقایی و مهدی عبدی. خود بینی پاسخگو به ناشنوایی مجازی که تمرکز تیم را مختل می کند، پاسخ دهید. مسئول طفره رفتن و مسئولیت خیلی چیزهای دیگر.

بله، پرسپولیس تیم خاصی است. تیمی که در عرض یک ماه به اوج فوتبال آسیا رسیده که باید در خانه به تساوی رضایت دهد.

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

سیستم کنترل از راه دور: مفهوم و کاربردها
سیستم صوتی هوشمند خانگی: همه چیز که شما برای تجربه صوتی بی نظیر در خانه نیاز دارید
بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
بازی انفجار: یک جذابیت جدید در دنیای بازی‌های آنلاین
دفتر کار درسی: ابزار اساسی برای موفقیت تحصیلی
Exploring Real Estate Canada: A Guide to Property Investment
تماس با ما