پتنت جدید هواوی؛ با دوربین گوشی هوشمند یک تصویر سه بعدی از چهره بسازید – Zomit

[ad_1]

هوآوی اخیرا یک پتنت عمومی به ثبت رسانده است که بر اساس آن یک گوشی هوشمند با دوربین دوگانه می تواند تصاویر سه بعدی با دقت بالا برای آنالیز صورت و پوست بسازد. به گفته هوآوی مرکزی، پتنت جدید به وضوح نشان می دهد که چینی ها ایده های خلاقانه ای برای آینده صنعت موبایل ارائه می دهند.

برای درک بهتر آنچه هوآوی در پتنت جدید خود توضیح می دهد، یکی از طراحان مدل مفهومی مشهور، Technizo Concept، مجموعه ای از تصاویر را بر اساس پتنت یک شرکت چینی ایجاد کرده است.

پتنت دوربین سه بعدی هواوی با صفحه نمایش کوچک

هواوی روزهای سختی را در بحبوحه تحریم های آمریکا سپری می کند و در استفاده از آخرین فناوری در محصولات خود با چالش های متعددی مواجه است. با وجود تمام مشکلات، بخش تحقیق و توسعه هواوی تسلیم نمی شود.

آخرین پتنت هواوی با نام «روش تحلیل ظاهری و دستگاه الکترونیکی» در تاریخ 21 جولای 2021 (30 جولای 1400) در سازمان جهانی مالکیت معنوی به ثبت رسید. Huawei Central می گوید پتنت جدید هواوی دارای 43 صفحه است و اولین بار در اواخر دسامبر (اوایل دسامبر) توسط سازمان جهانی مالکیت معنوی تایید شد. جزئیات این پتنت نشان می دهد که هواوی می تواند از آن به روش های مختلفی استفاده کند.

نمایشگر دوربین سه بعدی هواوی در پشت و جلو

طبق آنچه در رندرها می بینیم، در پشت گوشی هواوی یک ماژول بزرگ برای دوربین تعبیه شده است که شکلی گرد دارد و در داخل آن مجموعه ای از دوربین های سه گانه و فلاش ال ای دی را مشاهده می کنید. دو دوربین در یک جهت قرار گرفته اند و دوربین سوم در بالای پنل پشتی قرار دارد که با دو دوربین دیگر فاصله یکسانی دارد.

در داخل سیستم دوربین گوشی هواوی شاهد صفحه نمایش کوچکی هستیم که می تواند منظره یاب دوربین باشد. این نمایشگر به عناصر مختلف صورت مانند پوست امتیاز می دهد. همچنین نکاتی را برای وضعیت مناسب در مقابل دوربین ارائه می دهد.

عکس زنی از نمای نزدیک روی صفحه دوربین هواوی

ظاهرا دوربین هواوی قابلیت ثبت مدل سه بعدی از چهره کاربر را دارد و در مراحل ثبت تصاویر، دستورالعمل های متعددی را برای عملکرد کامل تشخیص چهره نمایش می دهد. در عین حال کاربر می تواند از طریق صفحه نمایش لمسی صورت خود را در جهت درست بچرخاند تا قسمتی از صورت را با جزئیات بررسی کند.

سیستم دوربین هواوی قادر خواهد بود اطلاعات دقیقی در مورد منافذ، چین و چروک، آکنه، جوش های سرسیاه، لکه های رنگی، قرمزی پوست و … در اختیار کاربر قرار دهد. دوربین حتی قادر خواهد بود عمق و اندازه منافذ را تعیین کند.

گوشی مفهومی هواوی با دوربین سه بعدی

مقالات مرتبط:

به خاطر داشته باشید که شرکت های متمرکز بر فناوری معمولاً پتنت های زیادی را ثبت می کنند که برخی از آنها را هرگز در محصولات واقعی نمی بینیم. در حال حاضر نمی دانیم هواوی این ایده را در محصولات واقعی به صورت انبوه تولید خواهد کرد یا خیر. با این حال، نباید فراموش کرد که گوشی های هوشمند و گجت های پوشیدنی به مرور زمان توجه بیشتری به سلامت پوست و بدن نشان داده اند و بعید است که هواوی ایده خود را اجرا کند.

برخی اطلاعات حاکی از آن است که هواوی ممکن است ایده جدید خود را در قالب تجهیزات جانبی مانند آینه های هوشمند ارائه دهد. در این صورت Huawei Smart Mirror قادر خواهد بود به صورت مستقل یا با همکاری گوشی کاربر کار کند. حتی این احتمال وجود دارد که ما با دوربین قابل جابجایی هواوی طرف شویم. دوربینی که می تواند به طور مستقل نیز کار کند.

[ad_2]

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: یک معرفی جذاب
فالوور اینستاگرام راهی برای افزایش تعداد پیروان شما
افزایش فالوور اینستاگرام راهی برای رسیدن به موفقیت
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Authority and Rankings
تعبیر خواب تلفنی و آنلاین: چگونه به رمزگشایی دستورالعمل‌های ناخودآگاه خواب بپردازیم؟
شیر بت بهترین سایت پیش بینی و شرط بندی
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorial
تماس با ما