وکیل دادگستری دادسرای ناحیه 31 تهران

وی افزود : در بررسی های اولیه مشخص شد که از طریق کپی کارت بانکی به روش اسکیمر برداشت غیر مجاز از این حساب انجام شده است و طبق گفته مالک طلافروشی خرید توسط ۲ خانم که چهره خود را با عینک و روسری کاملا پوشانده به نحوی که قابل شناسایی نبودند انجام شده و این بار نیز مانند مورد قبلی مالک طلا فروشی از خریداران کارت شناسایی درخواست نکرده است. طبق بررسی پرینت حساب شاکی محرز شد که مبلغ مذکور از طریق دستگاه پوز یک طلا فروشی در کرج برداشت شده و در استعلام صورت گرفته مشخص شد که برداشت وجه از طریق طلافروشی در یکی از مناطق جنوبی کرج رخ داده است که بلافاصله مالک طلافروشی به پلیس فتا دعوت و در بیان جزئیات ماجرا اعلام کرد که فرد خریدار، یک خانم بود که چهره خود را کاملا با روسری پوشانده و قابل شناسایی نبود و به دلیل اینکه مبلغ خرید وی اندک بود، از وی کارت شناسایی درخواست نکرده است. شاید تا به حال برایتان پیش آمده که از یک پیج اینستاگرام خرید کرده باشید ولی کالای خریداری شده به دستتان نرسیده است. از این طریق میلاد حاتمی توانست فالوور های زیادی را در اینستاگرام جذب کند.

شکایت پلیس فتا خرید اینترنتی

برای آشنایی با انواع کلاه برداری ها و نحوه شکایت از پیج اینستاگرام با ما در ادامه همراه باشید. پرونده در حال بررسی بود که فرد دیگری با در دست داشتن شکایت نامه از دادسرا به این پلیس مراجعه و بیان داشت که مبلغ ۳۵ میلیون تومان به صورت غیر مجاز، از حساب وی و از دستگاه پوز یک طلا فروشی در شهر ری برداشت شده است. معاون اجتماعی ناجا با بیان اینکه بیش از ۷۰۰ سایت غیر مجاز همسر یابی … سرهنگ محمد اقبالی، رئیس پلیس فتا استان البرز روز شنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در پی مراجعه خانمی به پلیس فتا استان و اعلام شکایت مبنی بر برداشت غیر مجاز مبلغ سه میلیون و ۵۰۰ هزارتومان از حسابش پیگیری موضوع در دستور کار پلیس فتا استان البرز قرار گرفت. بررسی می کنیم. در بیشتر موارد هدف مجرمین دسترسی به اطلاعات بانکی افراد مختلف و برداشت غیر مجاز از حساب آنها می باشد.

در همین حال، رئیس سازمان فناوری اطلاعات نیز در گفت وگو با خراسان از راه اندازی سامانه «شاهکار» برای احراز هویت کاربران اپلیکیشن های بومی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: برای حل مشکل احراز هویت کاربران در اپلیکیشن های بومی مانند دیوار درصدد راه اندازی سامانه شاهکار هستیم و به زودی امکان اتصال ۱۰ اپلیکیشن برتر و دو پیام رسان بومی را به API سامانه شاهکار فراهم می کنیم . وی اجرای این طرح را برای جلوگیری از تخلفات و کلاهبرداری در فضای مجازی دانست و گفت: در مرحله نخست این سیستم به ۱۰ اپلیکیشن برتر و دو پیام رسان بومی اختصاص داده میشود اما تا سال آینده امکان اتصال به سامانه شاهکار برای تمامی اپلیکیشن ها و پیام رسان های بومی فراهم می شود تا شاهد جلوگیری از کلاهبرداری و تخلف در جابه جایی و نقل و انتقال پول، خدمات پرداخت و خرید و فروش اینترنتی و نیز پرداخت قبوض از طریق این اپلیکیشن ها باشیم.وی درباره نحوه عملکرد این سامانه گفت: با ارائه مجوز سامانه «شاهکار» به اپلیکیشن ها و پیام رسان های بومی، این خدمات دهندگان می توانند برای ارائه خدمت هویت کاربران را تایید کنند.به این معنی که شماره های تلفنی که از این اپلیکیشن ها و پیام رسان های بومی استفاده می کنند باید تایید شوند.

سایت شکایت مردمی پلیس فتا

این نگرانی برای بیشتر افرادی که از طریق اینترنت مالباخته اند وجود دارد که هیچ وقت به پول از دست رفته نمی رسند و قابل پیگیری نمی باشد .باید گفت که پلیس فتا بر فضای مجازی تسلط دارد و مورد بررسی قرار می گیرد .راه های مختلفی برای ثبت تخلفات و شکایات وجود دارد .برای مثال می توانید برای ثبت شکایت به سایت آی نماد مراجعه کنید .و یا از طریق حقوقی دادخواست خود را ارائه دهید و یا از طریق کیفری شکایت خود را از طریق دادسرا ثبت کنید .همچنین می توانید از طریق سایت پلیس فتا اقدام کنید .با ورود به سایت پلیس سایبر تخلفات را گزارش کنید .در صورتی که خودتان مالباخته اید باید از طریق دادسرا اقدام به طرح شکایت کنید . اما به طور کلی ، نحوه شکایت از جرم فرستادن عکس خود برای نامحرم مانند شکایت از جرم رابطه نامشروع به این صورت است که باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی شکواییه ای در این خصوص مطرح کرد و از شخصی که تصاویر خود را برای نامحرم ارسال کرده است ، شکایت کیفری طرح نمود .

ثبت شکایت پلیس فتا

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد درخواست شکایت پلیس فتا لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances