وضعیت آب و هوای امروز جمعه 6 اسفند 1392; بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور

[ad_1]

رئیس مرکز ملی پیش بینی بحران و مدیریت خطرات جوی از بارش باران در برخی نقاط کشور و برف در مناطق سردسیر و ارتفاعات خبر داد.

صادق ضیائیان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: امروز جمعه به تدریج در جنوب غرب، غرب، شمال غرب، بخش هایی از مرکز، دامنه های جنوبی البرزا مرکزی و غربی و دامنه های زاگرس مرکزی و شمالی، گاهی رعد و برق باران و شدید است. بادها انتظار می رود.

به گفته وی، شدت بارش در جنوب آذربایجان غربی، کردستان غربی، کرمانشاه و زاگرس مرکزی مشاهده می شود و روز شنبه در این مناطق بارش ها به مدت چند ساعت متناوب است و در سواحل خزر بارش های کوتاه مدت وجود دارد. دریا. .

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی با بیان اینکه بارش های روز یکشنبه در خراسان شمالی و خراسان شمالی- رضوی و به صورت پراکنده در دریای خزر، اردبیل و شمال سیستین و بلوچستان ادامه دارد، افزود: دوشنبه دوشنبه و دوشنبه در هاران ادامه دارد. گیلان.خراسان رضوی و روز سه شنبه در خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان و شمال خراسان رضوی بارش کوتاه مدت.

ضیائیان همچنین گفت: در این مدت در مناطق سردسیر و مرتفع بارش به صورت برف می بارد.

وی همچنین درباره کاهش دما توضیح داد: روز شنبه در شمال غرب و یکشنبه در سواحل خزر دامنه های جنوبی البرزا و شمال شرق از 3 تا 5 درجه و از امروز تا بعدازظهر شنبه در استان های ساحلی دریای خزر 3 تا 5 درجه کاهش می یابد. دریای خزر در دامنه ها و ارتفاعات تند.

به گفته ضیائیان، روزهای جمعه و شنبه در غرب و جنوب غرب و همچنین شنبه و یکشنبه در شرق و جنوب شرق کشور به دلیل احتمال وقوع گرد و خاک در برخی از این مناطق وجود دارد.

رئیس مرکز ملی پیش بینی بحران و مدیریت خطرات جوی ادامه داد: از شنبه تا صبح یکشنبه سرعت وزش باد در جنوب تهران، آلبورگ، قمه و جنوب سمنان و در روزهای یکشنبه و دوشنبه در خلیج فارس افزایش می یابد. و تنگه هرمز طوفانی خواهد شد.

رئیس مرکز ملی پیش بینی بحران و مدیریت مخاطرات جوی کشور همچنین از وضعیت هوای تهران در دو روز آینده خبر داد و گفت: فردا (7 اسفند) در تهران ابری متغیر همراه با ابر همراه با وزش باد، گاهی اوقات باران و احتمال رعد و برق با حداقل ممکن است. دمای 8 و حداکثر 17 درجه سانتیگراد، روز یکشنبه (7 اسفند) کمی ابری، در برخی نقاط وزش باد شدید با حداقل دمای 10 و حداکثر 14 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضیائیان در خاتمه گفت: امروز و فردا (6 و 7 اسفند) گرم ترین اهواز با دمای 29 و 28 درجه سانتیگراد، شهرکرد با دمای 4- و اردبیل با دمای منفی 2 درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند. .

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
معرفی مکمل کراتین بدنسازی: تقویت عضلات و افزایش قدرت
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
تماس با ما