وزارت کشور: آزمایشات PCR عراق جواب نمی دهد

[ad_1]

مدیرکل امور داخلی وزارت کشور گفت: با توجه به اینکه آزمایشات PCR انجام شده در کشور عرق جواب نمی دهد، با تصمیم ستاد ملی مبارزه با تاج و تخت مقرر شد ملاک ورود ایرانیان به کشور 2 دوز واکسن باشد. “

حسین قاسمی در گفت وگو با ایلنا درباره لغو روادید ایران و عراق در 13 اسفندماه گفت: لغو روادید بین ایران و عراق موضوعی است که وزارت امور خارجه در سال های اخیر با عراق درگیر آن بوده است.

مدیرکل وزارت کشور یادآور شد: در مرحله اول روادید مسافران هوایی را لغو کردیم و اکنون اتباع ایرانی که قصد سفر هوایی به عراق را دارند نیازی به ویزا ندارند.

وی ادامه داد: من از تاریخ دقیق اجرای کامل رژیم بدون روادید بین ایران و عراق اطلاعی ندارم. تا آنجایی که اطلاع دارم می دانم که وزارت امور خارجه و سفیر محترم کشورمان در این کشور به موضوع لغو روادید در مرزهای هوایی رسیدگی کرده اند و در مرز زمینی با کمک مرکز عراق این اتفاق خواهد افتاد. دولت.

قاسمی تاکید کرد: باید منتظر ماند چرا که این گونه مسائل باید به صورت رسمی اعلام شود و بعد سازوکار اجرایی شود.

وی گفت: مسافران برخی کشورها برای ورود به کشور نیازی به انجام تست PCR ندارند. جدای از مشکلاتی که در مرز ایجاد می کند، هزینه های هنگفتی را نیز بر شهروندان ما در عراق تحمیل می کند که باید مبالغ زیادی بپردازند. قیمت تست PCR، و مکانیزمی برای این کار ایجاد شده است.

مدیرکل مازی وزارت کشور ادامه داد: ستاد ملی مبارزه با تاج و تخت مشکلات اتباع ایرانی را هنگام ورود از عراق به کشور، معیارها و عدم نیاز به انجام آزمایش PCR را مطرح کرد.

وی تاکید کرد: اما در صورت وجود افراد دارای علائم در خدماتی که بستگان ما در مرز وزارت بهداشت ارائه می‌کنند، در صورت نیاز آزمایش PCR داده و نکات اعلام شده از سوی وزارت بهداشت را اعلام کنند. سلامتی “.

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
معرفی مکمل کراتین بدنسازی: تقویت عضلات و افزایش قدرت
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
تماس با ما