ورود و تایید امیرا از دو کمیسیون پزشکی :: ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1812141 |
04.14.00 13:22 |
17941 بازدید

0
نظرات

درخواست ورزش تروئیکای ستاره دار پرسپولیس

هافبک پرسپولیس تا کنون دو بار در کمیسیون پزشکی حضور داشته و مدارک او به تایید ستاد رسیده است.

به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که ماجرای جدایی دو بازیکن استقلال در این فصل داغ شد و تیتر اصلی روزهای اخیر مرادمند و سیاوش یزدانی بود، بحث درباره مشکلات وحید امیرا. کارت آزادسازی .

وحید امیره، ستاره ملی پوش پرسپولیس که در سال های اخیر با کارت معافیت پزشکی کار می کند، به موضوع بحث هواداران رقیب تبدیل شده و نوع معافیت و حتی شکل آن بسیار مورد هجمه قرار گرفته است و استدلال می کنند که این بازیکن باید با نیروهای مسلح و نظام وظیفه مورد بررسی بیشتر قرار گیرد و صحت مدارک او را بررسی کند.

امیر که در سال 91 به دلیل مشکلی که داشت تحت عمل جراحی قرار گرفت، بعدا با حضور در کمیسیون پزشکی کارت اخراج دریافت کرد. با این حال، در پی حادثه ای با دروازه بان که پس از هات اسپات علی دی رخ داد و منجر به لغو شناسنامه سربازی بسیاری از بازیکنان مطرح آن دوره از جمله حسین مهین، احسان حاج صفی، شجاع خلیل زاده، سروش رفیعی، عاصم خدادی افشین شد. و همکاران، این بازیکن نیز در رابطه با اخذ کارت آزادسازی به نظام وظیفه فراخوانده شد. اما امیر بار دیگر در نهایت در کمیسیون پزشکی تایید شد و کارت ترخیص او تایید شد.

مشکلی که در فصول اخیر چه در دوران حضور در نفت تهران و چه پس از آن در تیم ملی و پرسپولیس برای این بازیکن ایجاد کرده است، مدارک او در سازمان لیگ برتر تایید شده و از این نظر مشکلی ندارد.

موضوعی که این روزها مورد بحث تماشاگران اپوزیسیون قرار گرفته مربوط به تشخیص سربازی وحید امیرا در گفتگو با برنامه 90 در سال 93 است. جبهه استقلال معتقد است با توجه به تشخیص امسال وحید امیره مبنی بر عدم دریافت گواهی پایان خدمت و آزادی، قطعاً مشکلی در این زمینه وجود داشته است.

اما این مصاحبه که مربوط به سال 93 است، مربوط به زمانی است که او در مقطع کارشناسی ارشد حقوق می خواند. یکی از بستگان وحید امیره و همچنین یکی از افراد حاضر در فدراسیون فوتبال با اشاره به این سوال با اشاره به دو تاریخ مصاحبه و اعلام سرباز دروازه پس از مصاحبه علی دیی مربوط به سال 93 (مصاحبه با امیرا) و 1994 (کشف علی دی). ) است. امیر طی سال های 93-95 به دلیل عمل جراحی در سال 91 موفق به اخذ کارت ترخیص پزشکی شد و سپس پس از یک سرباز دروازه لیگ برتر که منجر به ابطال کارت خدمت مجدداً تعداد زیادی از بازیکنان مشغول شد. به کمیسیون اعلام شد که وی البته اسناد بر خلاف سایرین مورد تایید قرار گرفتند.

سوالی که به لطف آن در فصول اخیر هم در پرسپولیس و هم در تیم ملی حضور فعال داشت و روز گذشته نیز پس از هجمه ها، روابط عمومی باشگاه پرسپولیس نیز با تایید مدارک وی، بیانیه ای در این خصوص صادر کردند. وحید امیرا مشکلی برای سربازی ندارد و دارای کارت ترخیص است. امیر هم بارها این را گفته است. برخی از افراد با طرح چنین موضوعاتی سعی می کنند حواس طرفداران خود را منحرف کنند.”

اما تلاش ها برای کسب اطلاعات از نوع معافیت پزشکی وحید امیره تاکنون بی نتیجه بوده و با توجه به قوانین اطلاعات محرمانه پزشکی این امر غیرممکن بوده است. با این حال، در نهایت وحید امیره احتمالا پس از دو کمیسیون پزشکی تایید شده سکوت خود را پس از آزادی بشکند، از جمله سوالات متعددی که در این زمینه مطرح می شود.

به هر حال بالاخره مشخص شد که برخلاف اخبار منتشر شده در روزها و ساعات اخیر، وهیر امیرا قابل سرویس نبوده و پس از دو بار کمیسیون کارت فسخ وی ایراد نگرفته است و پرسپولیس و این بازیکن ملی پوش آنها با این مشکل. هیچ پیشینه ای نخواهند داشت.

[ad_2]

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: یک معرفی جذاب
فالوور اینستاگرام راهی برای افزایش تعداد پیروان شما
افزایش فالوور اینستاگرام راهی برای رسیدن به موفقیت
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Authority and Rankings
تعبیر خواب تلفنی و آنلاین: چگونه به رمزگشایی دستورالعمل‌های ناخودآگاه خواب بپردازیم؟
شیر بت بهترین سایت پیش بینی و شرط بندی
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorial
تماس با ما