واگذاری سهام بنفش به بورس به پایان رسید

[ad_1]

انتقال سرخابی ها به بازار سرمایه معضلی بود که مسئولان سال ها برای اجرای آن دست و پنجه نرم کردند و در نهایت در دولت سیزدهم با واگذاری سهام دو باشگاه بزرگ پرسپولیس و استقلال و درج نمادهای این دو باشگاه بر روی سرپوش ها. بازار پیشخوان تا خط پایان.

به گزارش ایرنا، چندی پیش «میثم فدایی» مدیرعامل فرابورس ایران پس از اقدام بیشتر برای واگذاری اربعین و انتشار اخبار ضد و نقیض این حادثه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: تا چندی پیش روند عرضه سهام این دو باشگاه طبق تدابیر انجام شده بود. صورتهای مالی حسابرسی شده دو باشگاه ارائه شد.آینده قیمت سهام بنفش مشخص خواهد شد.

امتیاز زاغی در انتقال

به گفته مدیرعامل فرابورس ایران، ارزیابی ارغوان طبق وعده در 23 بهمن انجام شد و هزینه نهایی باشگاه پرسپولیس 3 میلیارد و 210 میلیون تومان و ارزش نهایی باشگاه استقلال 2 میلیارد و 780 میلیون تومان بود. دارایی های دو باشگاه و به ویژه دارایی های بی قید و شرط دو باشگاه مورد تایید اعضای هیئت نقل و انتقالات.

درج نماد آخرین مرحله انتقال رنگ بنفش به فرابورس است

در ادامه این کمپین، انتقال سرخابی یک قدم به فاز اجرایی نزدیک شد و مسئولان به دنبال اجرای فاز بعدی یعنی ثبت نام باشگاه های استقلال و پرسپولیس در سازمان بورس بودند. این اقدام روز شنبه انجام شد. (19 فوریه) سرخابی ها در خارج از بورس این انتقال را یک حرکت نهایی توصیف کردند.

در ابتدا و پس از ثبت نام این دو باشگاه در سازمان بورس، از درج نماد بنفش در روز اول اسفند خبر دادند، اما این اقدام عملی نشد و مشکلاتی در این مسیر منجر به اعلام متفاوت شد. بار. برای این رویداد بدون نسخه بود.

حسین گاربان زاده، رئیس سازمان خصوصی سازی، پس از تلاش های فراوان هواداران استقلال و پرسپولیس برای به تعویق انداختن درج نماد سرخابی: بازار سرمایه، 2 اسفند در گفت و گوی کوتاهی به ایرنا گفت.

وی ادامه داد: پس از معرفی نماد زاغی در فرابورس، افزایش سرمایه آنها باید در مجمع عمومی فوق العاده و سپس کمیته واگذاری به تصویب برسد.

پنج شرط برای درج نماد زاغی در فرابورس

میثم فدایی شامگاه یکشنبه (7 اسفند) در توییتی نوشت: «هدف هیئت مدیره فرابورس حمایت از اصلاحات اساسی حاکمیتی، بهبود شفافیت و بهبود حاکمیت شرکتی در پرسپولیس و استقلال و همچنین در نظر گرفتن مسئولیت های قانونی حفاظت از سرمایه است. سرمایه گذاران، جلسه ای تشکیل شد و مقرر شد پس از حذف شروط پنج گانه درج نماد صورت گیرد.

وی در خصوص این پیش شرط ها اظهار داشت: تکمیل هیئت مدیره دو باشگاه و تعیین وضعیت ثبت نام آنها، تعیین تکلیف برند 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس که باید مالکیت برند هر دو باشگاه را به خود واگذار کنند و تعریف ناصر حجازی و کمپ خوب کیفیت یکی از این شرایط است.

در رسانه ها شایعاتی مبنی بر لغو انتقال زاغی به گوش می رسد

اعلام این گفتگوها از سوی مدیرکل فرابورس ایران این فرض را به وجود آورده است که واگذاری سرخابی ها در آستانه لغو است و این اتفاق تاریخی برای همیشه قابل فراموشی است، در حالی که در این زمینه خبرنگار ایرنا پیگیری خواهد کرد. مشخص شد نه تنها انتقال زاغی متوقف نشد، بلکه باشگاه ها تلاش کردند تا هر چه زودتر شرایط فرابورس را برای درج نماد محقق کنند.

تحویل بنفش در روزهای آینده

بر اساس شنیده ها، سهام سرخابی ها در روزهای آینده با افزایش سرمایه گذاری سهام با سلب حق تقدم عرضه می شود.

زمان دقیق تحویل چهل را اعلام کنید

اندکی پس از خبر خبرگزاری ایرنا «حسین گاربان زاده» روز گذشته در نشست با پیشکسوتان پرسپولیس گفت: 15 اسفند 10 درصد از سهام این دو باشگاه به مردم واگذار می شود.

وی همچنین گفت: نماد دو باشگاه پانزدهم تا سی ام سال آینده افتتاح می شود و امکان خرید و فروش وجود دارد.

گاربان زاده ادامه داد: واگذاری سرخابی ها یا 15 اسفند همزمان با ولادت امام حسین (ع) انجام می شود و یا دیگر در سازمان خصوصی سازی نخواهم بود. سه شب گذشته خونریزی داشتم و نمی‌توانم بگویم چه اتفاقی افتاده است، زیرا عده‌ای می‌گفتند تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهیم.

انتقال اربعین به مقصد رسیده است

اعلام چنین سخنانی موجب خوش بینی شدید حامیان این تیم نسبت به حضور اجتناب ناپذیر سهام بنفش در فرابورس شد و در نهایت رئیس سازمان خصوصی سازی دیروز از درج نماد بنفش در بازار بورس خبر داد. فرابورس حسین (ع) 15 اسفند.

رئیس سازمان خصوصی سازی خاطرنشان کرد: عملاً با درج آگهی پذیره نویسی افزایش سرمایه دو باشگاه از محل مصرف سهام با سلب حق ترجیح دولت، همه مردم می توانند در این مرحله، روز افتتاحیه امام حسین (ع) سهامدار این باشگاه ها باشد.

به گزارش ایرنا، بر اساس گزارش منتشر شده، نمادهای باشگاه های استقلال و پرسپولیس ثبت شده در سازمان بورس طی 4 روز گذشته در گروه رویدادهای ورزشی بازار پایه و پرتقال فرابورسی قرار گرفتند. تابلوی امتیاز

عملاً با درج آگهی پذیره نویسی افزایش سرمایه دو باشگاه از محل مصرف سهام با سلب حق تقدم از دولت، همه مردم می توانند در این مرحله، روز افتتاح نماد دو باشگاه، مصادف با ولادت سوم شعبان و امام حسین. ، سهامدار این باشگاه ها شوید.

در جلسه امروز دو موضوع مهم به تصویب رسید. ابتدا کمیسیون نقل و انتقالات با حضور سه وزیر اقتصاد، دادگستری و ورزش به اتفاق آرا سرمایه دو باشگاه را حدود 10 درصد افزایش داد و سپس نمادهای باشگاه های «استقلال» و «پرسپولیس» در فهرست فوق الذکر قرار گرفت. بازار پیشخوان

بر اساس اعلام فرابورس، پس از این جلسه نمادهای باشگاه های استقلال و پرسپولیس پذیرفته شده در بورس 9 روز پیش با کد 9312 در گروه رویدادهای ورزشی در بازار پایه و نارنجی فرابورس وارد لیست شدند. امضاء کردن. به موجب این مصوبه با درج آگهی پذیره نویسی افزایش سرمایه دو باشگاه از محل مصرف سهام با سلب حق تقدم از دولت، تمامی افراد در این مرحله می توانند در روز افتتاحیه سهامدار دو باشگاه شوند.

واگذاری سهام بنفش به بورس به پایان رسید

واگذاری سهام بنفش به بورس به پایان رسید

[ad_2]

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
معرفی مکمل کراتین بدنسازی: تقویت عضلات و افزایش قدرت
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
تماس با ما