هرگز این کارها را با معده خالی انجام ندهید

[ad_1]

متخصصان سلامت می گویند که در هنگام صبح مکانیسم عمل بدن کند است، بنابراین بهتر است غذاهای سبک بخورید که باعث ناراحتی معده نمی شود. برای انجام این کار، باید بدانید چه موادی را نمی توان در صبح با معده خالی استفاده کرد.

اکثر مردم دوست دارند روز خود را با یک فنجان قهوه یا چای داغ شروع کنند بدون اینکه شک داشته باشند که می تواند باعث اسیدیته شود. خب، طبق تحقیقات، این عادتی است که باید تغییر کرد تا فردا سالم تر شود.

به گفته متخصصان سلامت، هنگام صبح مکانیسم عمل بدن کند است، بنابراین غذاهای سبک بخورید که باعث ناراحتی معده نشود. برای رسیدن به این هدف، ابتدا باید بدانید که صبح با معده خالی از چه چیزی اجتناب کنید. کمبود سوخت در صبح می تواند بدن را به اشکال مختلف تحت تاثیر قرار دهد و همه این اثرات مربوط به رژیم غذایی نیست.

به گزارش TimesSofandia، برخی از کارها را هرگز نباید با معده خالی انجام داد یا اگر مدتی است غذا نخورده اید:

هرگز داروهای ضد التهابی مصرف نکنید

معمولاً نباید دارو را با معده خالی مصرف کنید، به خصوص هنگام مصرف داروهای ضد التهاب. در صورت داشتن هر گونه توصیه غذایی به پزشک مراجعه کنید.

هرگز نخوابید

بین آخرین وعده غذایی و خواب باید دو تا سه ساعت فاصله باشد، اما این بدان معنا نیست که اگر گرسنه هستید باید چرت بزنید، بلکه می توانید قبل از خواب یک لیوان شیر یا یک سیب بنوشید.

هرگز الکل ننوشید

مصرف الکل معمولا مضر است و برای سلامتی باید از مصرف آن اجتناب کرد. اما نوشیدن الکل با معده خالی بدتر است، زیرا در این زمان بدن الکل زیادی جذب می کند که به نوبه خود بر قلب، کبد و کلیه ها تأثیر می گذارد.

هرگز تصمیم نگیرید

تصمیم گیری در مورد معده خالی می تواند عملکرد را تغییر دهد، که بعداً پشیمان خواهید شد.

هرگز ورزش شدید انجام ندهید

ورزش با معده خالی می تواند بر توانایی شما در کار تأثیر بگذارد به گونه ای که نتوانید پتانسیل های خود را به طور کامل آزاد کنید زیرا بدن انرژی کمتری احساس می کند، بنابراین بهتر است قبل از رفتن به باشگاه از میوه ها و آجیل ها استفاده کنید.

هرگز بحث نکنید

اگر عصبانی هستید، تفکر درستی ندارید که بتواند ذهن و تفکر شما را مختل کند و وضعیت را بدتر کند.

هرگز مذاکره نکنید

اگر روی سوخت کار نکنید، نمی توانید به بهترین شکل مذاکره کنید.

هرگز غذا نخرید

خرید غذا با معده خالی اشتباه بزرگی است. این کار باعث می شود بیشتر از نیاز خود خرید کنید و متوجه خواهید شد که در انتخاب تنقلات ناسالم به جای غذای سالم دچار اشتباه می شوید. در نهایت، غذاهای پر کربوهیدرات و قند را انتخاب می کنید.

هرگز آدامس نجوید

هر چند وقت یکبار هنگام جویدن آدامس اشتباه می کنید؟ آیا آن را با معده خالی می جوید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، می تواند منجر به التهاب در معده شود، بنابراین هرگز آن را بیش از 10-15 دقیقه نجوید.

هرگز قهوه ننوشید

نوشیدن قهوه با معده خالی توصیه نمی شود. این نه تنها باعث سوزش سر دل می شود، بلکه منجر به مشکلات گوارشی نیز می شود. اکثر مردم حتی پس از نوشیدن یک فنجان قهوه صبحانه را حذف می کنند که می تواند اوضاع را بدتر کند.

[ad_2]

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances