نوار وظیفه ویندوز 11 برای تبلت ها بهبود یافته است


فرارو-مایکروسافت در حال آزمایش نوار وظیفه جدیدی در ویندوز 11 برای استفاده در تبلت ها است. نوار وظیفه جدید کمی کوچکتر است و فقط اطلاعات مهم مانند زمان و تاریخ یا شبکه و وضعیت باتری را نشان می دهد. نوار وظیفه، آیکون های جستجو، ابزارک ها و دکمه شروع در این نوار وظیفه پنهان هستند.

به گزارش فراار، هنگامی که از ویندوز 11 در تبلت استفاده می کنید، تنظیمات جدید به طور خودکار نوار وظیفه را مخفی می کند و فضای بیشتری را برای کاربران ایجاد می کند. کاربران می توانند نوار وظیفه را لمس کنند تا آن را به حالت قبلی بازگردانند و همچنین نماد برنامه، دکمه Start و نوار جستجو را مشاهده کنند.

علاوه بر این، مایکروسافت به زودی عملکرد ویجت‌ها را در ویندوز 11 بهبود خواهد داد. تیم Windows Insider توضیح می‌دهد: “این کار کشف ویجت‌ها و محتوای اخبار جدید از طریق فید ما و تعامل با آنها را آسان‌تر می‌کند. این نسخه بر شناسایی ویجت تمرکز می‌کند و به مرور زمان ما می خواهید فید را حتی بزرگتر کنید. شخصی “. مایکروسافت همچنین در حال آزمایش 37 شکلک جدید در ویندوز 11 است، مانند شکلک های ترول، لوبیا و شکلک های ذوب شده که با Emoji 14.0 به اندروید، iOS و سایر پلتفرم ها راه یافته اند.

ویندوز 11

آخرین نسخه بتای ویندوز 11 بستن پنجره‌های مرتبط را آسان‌تر می‌کند و تب‌های پیشنهادی Microsoft Edge با استفاده از Windows Binding ظاهر می‌شوند. اکنون، اگر بخواهید پنجره را ببندید، سه برگه آخر Edge را مشاهده خواهید کرد، و این می تواند در قسمت تنظیمات ویندوز 11 غیرفعال شود. ویژگی های جدید در ویندوز 11 در حال آزمایش و بهینه سازی هستند و ممکن است ماه ها در دسترس نباشند. پانوس پانای، مدیر دستگاه‌های ویندوز و مایکروسافت، اخیراً فاش کرد که در ماه‌های آینده این شرکت ویژگی‌های بیشتری را به ویندوز 11 اضافه خواهد کرد. “ما از انواع مکانیسم‌های به‌روزرسانی در اختیار خود استفاده خواهیم کرد، از جمله به‌روزرسانی‌های فروشگاه مایکروسافت. هدف ما اطمینان از مداوم بودن است. نوآوری و بهترین شیوه ها، “او گفت.

ویندوز 11

منبع: theverge


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم