نامه انتقادی 237 نماینده خطاب به رئیس

[ad_1]

237 نماینده در نامه ای به رئیس جمهور با انتقاد از زمزمه یکسان سازی معاونان پارلمانی و کاهش ساختار تشکیلاتی نمایندگان به «مرکز» آن را نسنجیده خواندند.

به گزارش ایسنا، متن کامل این خبر به شرح زیر است:

«خجت الاسلام والمسلمین دکتر رئیسی

رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران

عصر بخیر

همانطور که می دانید در شرایط کنونی که ارتباطات فکری، گفتمانی و سیاسی، تعامل، تفاهم و همسویی بین دولت و مجلس با رویکرد مشترک و اصول قابل قبول وجود دارد، انتظار نمایندگان مجلس این است که دولت تمام تلاش خود را انجام دهد. برای حل مشکلات تدوین و در کمترین زمان ممکن برای “نارضایتی دهه 90” اعمال شد.

چندپارگی اختیارات تصمیم‌گیری توسط دستگاه‌های اجرایی وزارتخانه‌ها، کاهش مسئولیت‌پذیری و کندی و کاستی در کار مردم و انجام تکلیف دستگاه‌های مختلف و نارضایتی مردم و مشتریان را به دنبال داشته است. . جنابعالی به خوبی می دانید که آشنایی نمایندگان با واقعیت های موجود، ایجاد انسجام و هماهنگی بین مجلس و دولت برای حل مشکلات مردم یکی از رسالت های داخلی وزارتخانه های پارلمانی است. به بهانه تقلیل دولت یا ایجاد ساختار سازمانی جدید، اقدامی بی تدبیر، تقابل قدرت با نمایندگان مردم را در جامعه برجسته می کند، آن را تنزل می دهد.

تجربه تلخ کاهش پست تشکیلاتی نمایندگان مجلس در یکی دو وزارتخانه باعث ایجاد مشکلاتی در رابطه معاونان با این وزارتخانه ها شده است به طوری که معاونان این وزارتخانه ها امور مجلس را از آن خود نمی دانند. این وزارتخانه بسیار بد عمل کرد و این باعث نارضایتی مشتریان شد.

لذا انتظار می رود دستور دهید که تعامل و همدلی دولت و مجلس که سرمایه بزرگی برای نظام است و باید از آن بهره برداری شود، حفظ شود. در صورت عدم ادغام معاونت حقوقی، باید برای حفظ سمت معاونت حقوقی و امور مجلس در ساختار سازمانی تمامی وزارتخانه ها اقدامات مناسبی انجام شود.

[ad_2]

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
تعمیرات پرینتر: راهنمای کامل برای اصلاح و بهبوددهی دستگاه
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تعمیر دستگاه لیبل زن: همه چیزی که باید درباره آن بدانید
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
تماس با ما