موثرترین بازیکن لیگ مقابل استقلال؛ 14 گل و پاس گل با سعید


سعید صادقی با زدن 14 گل در لیگ بیست و یکم بهترین آمار را به دست آورده است و این هفته قرار است با استقلال دیدار کند.

به گزارش ایرنا، رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به اوج حساسیت رسیده است. دو سوم مسابقات برگزار می شود و یک سوم باقی مانده تکلیف قهرمان، تیم هایی که سهمیه احتمالی آسیایی را کسب می کنند و همچنین بازنده ها مشخص می شود.

بازیکنان نیز در این مقطع زمانی به اوج آمادگی جسمانی خود رسیده اند و ممکن است بهترین عملکرد را برای تیم های خود داشته باشند. سعید صادقی مصداق بارز آن است.

یکی از معدود بازیکنانی که در این فصل بازی فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشته است. ساروی قبل از تعطیلات 4 گل و 4 پاس گل به ثمر رساند اما با شروع نیمه دوم و در سه هفته اخیر عملکرد قابل توجهی از خود به نمایش گذاشت و با سه گل و سه پاس گل در مجموع 7 گل و 7 پاس گل به ثمر رساند. با 14 گل تیمش در این فصل بهترین نتیجه را در بین تمامی بازیکنان لیگ بیست و یکم تا به امروز خواهد داشت.

صادقی 2 سال پیش به گلگهار سیرجان پیوست تا از اوایل لیگ بیستم با حضور امیر هله خوانی به عنوان شاگرد این سرمربی شناخته شود. صادقی از ابتدا بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و در پایان فصل با چهار گل و چهار پاس گل به یکی از بهترین بازیکنان سیجانی تبدیل شد. او در این فصل موفق شد 10 هفته مانده به پایان سه گل دیگر به ثمر برساند و سه پاس گل دیگر برای هم تیمی هایش ارسال کند تا نشان دهد پیشرفت چشمگیری داشته است.

این بازیکن ساروی پس از سونات سارا در تیم های صبا کوم، نیرو زمین، مس کرمان، خونه به خونه، پیکان و پدیده بازی کرد. او با هدایت رضا محاجره و یحیی حلمخمدی در تیم مشهدی خود را به اهالی فوتبال معرفی کرد. او که بازیکنی کم نقش و تکنیک بود، با سرعت بالا درخشید و خیلی زود در ترکیب اصلی نماینده مشهد جای گرفت.

این عملکرد درخشان او را با مبلغ قابل توجهی به گلگوتا رساند. صادقی در ابتدای فصل مورد توجه باشگاه های بزرگ ایران مانند پرسپولیس، استقلال و سپاهان قرار گرفت اما علیرغم اصرار و جدیت زیادی که استقلال برای جذب او نشان داد، یک سال با پیشنهاد جذاب مدیران باشگاه گلگاگر ترجیح داد. . با این تیم بمان.

موثرترین بازیکن لیگ مقابل استقلال؛  14 گل و پاس گل با سعید

حال باید دید صادقی در طول فصل برای امیر گله وانی چه خواهد کرد. این فوتبالیست 27 ساله آماده پوشیدن پیراهن تیم ملی است و تمام تلاش خود را برای جذب دراگان اسکوچیچ به جام جهانی سال آینده انجام خواهد داد. او این هفته باید به مصاف استقلال برود. یک دیدار جذاب که می تواند نتیجه آن در آینده لیگ باشد. صادقی با توجه به اینکه از سمت چپ بازی می کند احتمالا باید به مصاف صالح حردانی برود. دوئل بین دو بازیکن کوچک و سرعتی که مطمئناً ماجراجویی خواهد بود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم