مشترک: از آن خبرنگار – ورزش سه – عذرخواهی می کنم

[ad_1]

کد خبر: 1813114 |
09.14.00 22:35 |
29,200 بازدید |

9
نظرات

سوالات تیم های دیگر به ما ربطی ندارد.

پیرو می گوید پرسپولیس با یک بازی خوب توانست سه امتیاز را به دست آورد و وضعیت سایر تیم ها ربطی به پرسپولیس ندارد.

به گزارش “ورزش سه”، افشین پیروانی پس از دیدار پرسپولیس مقابل مس رفسجان گفت: بازی خوبی مقابل مس رفسن داشتیم و توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم و اکنون خود را برای بازی بعدی آماده می کنیم. “

وی در واکنش به اینکه به نظر می رسد پرسپولیس بهترین شرایط را برای دربی دارد، گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد و بازی خاصی است. تا امروز دو بازی دیگر داریم و انشاالله بتوانیم حداکثر امتیاز را بگیریم و برای این بازی آماده شویم.

یکی از هواداران باشگاه استقلال در اعتراض به زمان بازی گفت: ما در مورد تیم خود صحبت می کنیم و تمرکزمان روی تیم است. سعی می کنیم کمتر حرف بزنیم و بیشتر عمل کنیم. ما هیچ اعتراضی به زمان برگزاری بازی ها نداریم. یک هفته از بازی ما – قبل از بازی استقلال و یک هفته بعد از آن. همه ما باید از تصمیماتی که می گیریم پیروی کنیم. باید بیشتر به فکر تیممان باشیم. ما پرسپولیسی هستیم و هم قبل و هم بعد از آن قهرمان می شویم.

سرپرست تیم پرسپولیس در پاسخ به اینکه استقلالی ها به مشکلات داوران اعتراض دارند، گفت: ما چه گناهی داریم؟ برای ما مهم است که امروز بازی خوبی داشتیم و توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. ما کاری به تیم های دیگر نداریم و تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم و هواداران خود را راضی کنیم. از ما انتظار می رود که قهرمان شویم و تمام تلاشمان برای قهرمانی است.

این هوادار در پاسخ به این سوال که آیا این روی دربی تاثیر می گذارد یا خیر، پاسخ داد: “ما سعی می کنیم در مورد کسی صحبت نکنیم. هفته آینده با تیم خوبی از صنعت نفت بازی می کنیم و انشاالله بازی خوبی انجام می دهیم و سه امتیاز را می گیریم.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار که همه اتفاقات از جمله مشکل سربازی بازیکنانش به صورت مستقل به پرسپولیس مربوط می شود، با لبخند گفت: برای همه آرزوی سلامتی دارم.

فالوئر در مورد اقدام آجورلا با میکروفون قرمز خبرنگار اظهار داشت: این اقدام ناخوشایند بود و من شخصا از خانه مسئولی که این اتفاق رخ داد عذرخواهی می کنم.

وی در خاتمه درباره صحبت های محمد ربیع مبنی بر اینکه انتظار دارد پرسپولیسی ها گل دوم فیرپلی را اجرا کنند، گفت: نظرشان را داده اند. آنها تیم خوب و کادرفنی خوبی دارند و برایشان آرزوی موفقیت داریم.

[ad_2]

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
معرفی مکمل کراتین بدنسازی: تقویت عضلات و افزایش قدرت
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
تماس با ما