مدودف به فرانسه هشدار می‌دهد: مراقب حرف‌های خود باشید

[ad_1]

تهدید فرانسه به «جنگ همه جانبه اقتصادی علیه روسیه» واکنش تند یک مقام بلندپایه مسکو را برانگیخت.

به گزارش فارس، «دیمیتری مدودف» نایب رئیس شورای امنیت فدراسیون روسیه به اظهارات تهدیدآمیز مقامات فرانسوی درباره فروپاشی اقتصاد روسیه در نتیجه «جنگ اقتصادی» علیه مسکو پاسخ داد.

وزیر دارایی فرانسه روز سه شنبه (امروز) بار دیگر اقدامات روسیه در اوکراین را محکوم کرد و اعلام کرد که اتحادیه اروپا جنگ اقتصادی و مالی همه جانبه ای را علیه روسیه به راه خواهد انداخت. وی همچنین به روسیه درباره فروپاشی اقتصاد این کشور در نتیجه “جنگ اقتصادی” هشدار داد.

دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت فدراسیون روسیه به اظهارات این مقام فرانسوی واکنش نشان داد. او به مقامات توییتر در پاریس که به عنوان رئیس جمهور و نخست وزیر روسیه نیز فعالیت می کردند، گفت: “مراقب حرف های خود باشید.”

مدودف به انگلیسی در توییتر نوشت: «بعضی از وزرای فرانسوی امروز گفتند که به روسیه اعلام جنگ اقتصادی کرده‌اند. آقایان مراقب حرف های خود باشید و فراموش نکنید که در تاریخ بشریت جنگ های اقتصادی اغلب به جنگ های واقعی تبدیل می شوند.

واکنش تند یک مقام مسکو به اظهارات پاریس در حالی صورت گرفت که امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه پیشتر در پیامی به ارتش گفته بود که حمله روسیه به اوکراین خطرناک ترین نمایش قدرت از زمان پایان اتحاد جماهیر شوروی بوده است.

ژان ایو لودریان، رئیس جمهور فرانسه امروز گفت: در این شرایط، فرانسه می‌داند که می‌تواند دوباره روی ارتش خود حساب کند.

همزمان با این اظهارات، تحرکات نظامی کشورهای عضو ناتو برای مقابله با «تهدیدهای روسیه» ادامه دارد. ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو اعلام کرد که ارتش فرانسه امروز (سه شنبه) در اولین استقرار نیروهای واکنش سریع ناتو در کشور همسایه رومانی، رومانی مستقر خواهد شد.

دبیرکل ائتلاف نظامی غرب البته استدلال کرد که ناتو قصد ندارد بخشی از درگیری روسیه و اوکراین باشد. ناتو به اوکراین سرباز نخواهد فرستاد و هواپیما به حریم هوایی این کشور نخواهد فرستاد.

[ad_2]

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
معرفی مکمل کراتین بدنسازی: تقویت عضلات و افزایش قدرت
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
تماس با ما