ما مسی را داریم، اما امباپه – بهترین بازیکن جهان – یک مثلث ورزشی است


کد خبر: 1813515 |
12 مارس 1400 ساعت 14:45 |
6752 بازدید |

13
نظرات

مدیر ورزشی PSG:

لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن، کیلیان امباپه را بهترین بازیکن جهان معرفی کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در آخرین نقل و انتقالات تابستانی بود که کیلیان امباپه در آستانه انتقال به رئال مادرید قرار گرفت و حتی گفت باشگاه اسپانیایی برای جذب این بازیکن به پاری سن ژرمن 200 میلیون یورو پیشنهاد داده است اما در نهایت پاری سن ژرمن این پیشنهاد را نداد. تا زمانی که انتقالش به سانتیاگو برنابئو به تعویق بیفتد تسلیم شود.

“پاری سن ژرمن” تلاش زیادی کرد تا امباپه را متقاعد کند اما تا اینجای کار ناکام ماند. با این حال در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر اینکه کیلیان امباپه به تمدید قراردادش با پاری سن ژرمن نزدیک است و امیدهای فرانسوی ها برای حفظ او به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در واقع گفته می شد که باشگاه فرانسوی پیشنهادی نجومی به امباپه داده است که شاید او نتواند آن را رد کند.

لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن امروز در مصاحبه با لوپریزین تاکید کرد که آنها همچنان امیدوارند قراردادش را با امباپه تمدید کنند و او را بالاتر از لیونل مسی بهترین بازیکن جهان خواند.

لئوناردو گفت:ما از تمدید امباپه غافل نشده ایم. این فرآیندی بود که باید طی می شد و باید درک می شد. این یک واقعیت است که امباپه اکنون بهترین بازیکن جهان است. ممکن است در مورد مسی بپرسید، باید بگویم که مسی سال ها در فرم فعلی امباپه بوده است، اما طبیعتا شرایط سال به سال تغییر می کند. البته، ما اینجا نیستیم که قضاوت کنیم که چه کسی بهترین است، اما توجه داشته باشید که امباپه 23 سال دارد و مسی 34 سال دارد.

لئوناردو ادامه داد:باشگاه حس خوبی نسبت به امبابان دارد و اخیراً هواداران جو فوق العاده ای را برای او در ورزشگاه ایجاد کرده اند. هواداران ما منحصر به فرد هستند و من معتقدم امباپه با آنها عقل سلیم دارد. ما ناامید نیستیم و سعی خواهیم کرد آن را حفظ کنیم. این یک زمان طبیعی برای ستاره فرانسوی بود که خیلی سریع به خارج از کشور برود. در تیم ملی فرانسه که قهرمان جام جهانی 1998 شد، بسیاری از بازیکنان این تیم در لیگ های خارجی بازی کردند، اما اکنون لیگ پی اس جی دارد که ستاره های زیادی دوست دارند در آن بازی کنند. ما هرگز یک باشگاه فروش نیستیم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم