ماشین اپل به واقعیت نزدیک می شود!

[ad_1]

فرارو-اگرچه Apple Car هنوز معرفی نشده است، اما شایعات زیادی در مورد آن وجود دارد. این محصول ممکن است در چند سال آینده در دسترس باشد، اما ممکن است هرگز در دسترس نباشد.

به گزارش فراار، تراشه خلبان خودکار اپل یک گام به واقعیت نزدیک تر به نظر می رسد. زیرا ظاهرا اپل آن را به یک شرکت کره ای سفارش داده است. این سفارش برای تراشه نهایی نیست، زیرا تراشه نهایی قطعا توسط شریک TSMC اپل ساخته خواهد شد که مسئول ساخت تراشه های سری A و M اپل است.

ماشین

به نظر می رسد سفارش اپل از شرکت نیمه هادی و آزمایش کره جنوبی مربوط به ماژول هایی باشد که قرار است در تراشه گنجانده شود. طبق گزارش ها، این شرکت در حال کار بر روی یک تراشه خلبان خودکار است. تراشه ای که مانند تراشه های مورد استفاده تسلا به عنوان خلبان خودکار عمل می کند. این تراشه ها محاسبات هوش مصنوعی را دنبال می کنند. آنها معمولاً یک پردازنده عصبی، پردازنده، پردازنده گرافیکی، حافظه و حتی یک رابط دوربین را از جمله ویژگی های دیگر ترکیب می کنند.

منابع Elec ادعا می کنند که تسلا از حافظه سامسونگ استفاده کرده و کار مونتاژ را به یک شرکت کره جنوبی به نام JCET STATSChipPAC Korea در توسعه ماژول تراشه خلبان خودکار خود واگذار کرده است. همچنین گزارش شده است که اپل برای پروژه Apple Car خود مسیری مشابه تسلا را دنبال کرده است. همچنین اگرچه اخیراً خبر قرارداد این دو شرکت منتشر شده بود، اما این کار نزدیک به یک سال است که ادامه دارد و قرار است قرارداد این شرکت کره ای و اپل در سال آینده تکمیل شود.

این مشابه کاری است که اپل برای توسعه تراشه M1 انجام داده است. ماژول های مجزا در ابتدا به عنوان تراشه های مستقل ساخته می شوند و سپس تست شده و در یک تراشه واحد ادغام می شوند.

ماشین

با این حال، برنامه دقیق اپل برای Apple Car هنوز مشخص نیست. ما هنوز نمی دانیم که آیا این خودروها مستقیماً به مشتریان فروخته می شوند، آیا به شرکت های اجاره خودرو اجاره داده می شوند یا این فناوری در خودروهای دیگر نیز اجرا می شود.

تاکنون شایعات زیادی در مورد Apple Car منتشر شده است. از جمله تغییرات مکرر برای خود پروژه، و همچنین چندین گزارش از همکاری اپل در پروژه. یکی از آخرین پیشرفت های این پروژه مربوط به تامین کننده Apple Luxshare است. گزارش شده است که شرکتی که مسئولیت ساخت AirPods را بر عهده دارد با سازنده خودروهای الکتریکی چینی Chert Group همکاری می کند.

هر دو شرکت قصد توسعه و تولید خودروهای الکتریکی را دارند. سرمایه گذاری باید در سه ماه آینده آغاز شود. این پروژه به سرمایه گذاری حدود 1.7 میلیارد یوان (حدود 267 میلیون دلار) نیاز دارد و اپل برای تکمیل پروژه باید یک کارخانه جدید بسازد.

به گزارش فرارو، شایعه دیگری که ماه گذشته منتشر شد مبنی بر ملاقات اپل با خودروسازان کره ای برای شریک پروژه Apple Car است. بر اساس این گزارش، قرار است اپل تا پایان سال شریک اصلی خود را برای خودروی خود انتخاب و معرفی کند.

منبع: phonearena

[ad_2]

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances