قیمت الکتروموتور.

موتوژن با تولید الکتروموتور گارانتی دار و ضمانت دار امروزه یکی از پر طرفدار ترین انواع الکتروموتور ایرانی به شمار می رود. سایت کالا صنعتی باهدف کمک به صنعتگران عزیز اقدام به تولید دیتاشیت با کیفیت و تصاویر فنی اصلی از کالای موتوژن نموده است و بهعنوان اولین سایتی است که خدمات مشاورهای با کیفیت عرضه مینماید. ازآنجایی که موتوژن یکی از برندهای مهم الکتروموتور در ایران است، این خدمات به خریداران کمک شایانی در بررسی پارامترهای اصلی الکتروموتور خواهد کرد. همچنین انواع موتورهای یادشده در برندهای مختلف موجود در ایران نیز بررسی خواهند شد. به جرات میتوان گفت الکتروموتور های ایرانی به نشان تجاری موتوژن ، الکتروژن و جمکو در خاور میانه نظیر نداشته و تقریباً بهترین برند های الکتروموتور موجود در منطقه به شمار می روند. الکتروموتور موتوژن با چه نام های دیگری در بازار موجود است؟ الکتروموتور موتوژن از نوع بسته است و با پرههای پلاستیکی (از جنس پلی آمید با مقاومت مکانیکی بالا) در دو انتهای روتور قفسه سنجابی خنک میشود. زمانی که ولتاژ تغذیه برقرار می باشد جریان برق در کلاف اصلی به علت مقاومت کلاف اصلی باعث افت ولتاژ تغذیه می شود.

بطور کلی تقریبا تمامی الکتروموتورها با وارد کردن نیروی الکتریکی و ایجاد میدان مغناطیسی در قسمت سیم پیچ، موجب چرخش شفت میشوند (شفت همان محور اصلی الکتروموتور است که نیروی ایجاد شده را به پروانهها منتقل کرده و در نهایت موجب پمپاژ سیال میشود) حال الکتروموتور هم میتواند با جریان مستقیم (DC) مانند باطری و رکتیفیر کار کنند، و هم میتوانند با برق متناوب (AC) مانند برق شهری، ژنراتور و موتوربرق نیز کار کنند. علاوه بر این، صادرات بسیار عالی این برند های برتر ایرانی، برای کشور های همسایه و قیمت بسیار رقابتی نسبت به نمونه های مشابه، باعث شده استقبال تمامی کارخانجات داخلی را برای خرید الکتروموتور ایرانی در پی داشته باشد. در صورتی که محصول مورد نظر خود را پیدا نکردید می توانید با کارشناسان مجرب این مجموعه https://upsanat.ir/ تماس بگیرید. موتورهای الکتریکی این امکان را به هر مشتری می دهند تا بتواند با استفاده از نیروی برق، نیروی مکانیکی و حرکتی مد نظر خود را تولید کند. الکتروموتور موتوژن برای فرکانس 50 هرتز کار می کند، البته موتورهایی که برای فرکانس 50 هرتز طرح شده اند را می توان با استفاده از منبع تغذیه 60 هرتز نیز به کار برد.

تعداد قطب دیگر عامل فنی مهمی است که بهتر است هنگام انتخاب علاوه بر دور موتور به آن نیز توجه شود. چگونه الکتروموتور مناسب کار خود را انتخاب کنیم ؟ بسته به تعداد فازهای منبع تغذیه، می توان انواع مختلفی از موتورها از جمله تک فاز و سه فاز را برای استفاده در کاربرد مورد نظر استفاده کرد. بنابراین خرید و انتخاب این نوع از موتورها باید کاملا بر اساس کاربری مشتری و نیاز مد نظر او باشد. هنگام انتخاب الکتروموتور همیشه حداکثر توان مورد نیاز خود را در هنگام انتخاب در نظر بگیرید. همزمان می توان چند انتخاب را برای توان الکترموتور انجام داد.

دینام سه فاز و تکفاز ایرانی حتماً و یقیناً به مشتریان کالا صنعتی توصیه شده و کالا صنعتی با افتخار تنها سایتی است که توانسته دیتاشیت و کاتالوگ این محصولات را با کیفیت بسیار مناسب ارائه دهد. در این هنگام موتور تنها با سیم پیچ اصلی عمل می کند. به طور کلی نگهداری الکتروموتور پیچشی سه فاز کار دشواری بوده و تنها در موارد خاص از آن استفاده می شود. در پمپ های زمینی نیز مانند پمپ زمینی پمپیران از الکتروموتور استفاده می شود. از طرف دیگر به دلیل استفاده از طراحی نه چندان پیچیده و قطعات کوچک، قیمت و هزینه انرژی دینام تکفاز نیز به شکل قابل توجهی از سایر موتورها یعنی دو فاز و سه فاز کمتر است.

علت نامگذاری این موتور به نام تک فاز، استفاده آن از منبع تغذیه تک فاز است. همچنین در دینام ها میدان مغناطیسی دوار محلی است که روتور در آن گردش می کند اما در الکتروموتور سه فاز این استاتور است که به طور معمول و به دلیل سه فاز بودن منبع تغذیه خود ، میدان مغناطیسی را ایجاد می کند. سوییچ: از اجزای دوار و متحرک است و نزدیک استاتور است و وظیفه تغییر جهت جریان را در الکتروموتور را بر عهده دارد. کاهش یا افزایش ولتاژ ورودی باعث تنش حرارتی در عایق های استاتور الکتروموتور شده و در نتیجه فرسوده شدن آن ها را به دنبال دارد. میله های روتور الکتروموتور را بدین علّت مورب طراحی نموده اند که در تأثیر میدان های استاتور برروی روتور گونه ای همپوشانی رقم خواهد خورد و از لرزش در لحظات استارت پیش گیری خواهد نمود. و ورق های پانچ شده روتور و استاتور از هم جدا میشوند و به ایستگاه بعدی منتقل میشوند. ما از سیستم برق تک فاز بیشتر از سیستم سه فاز برای اهداف داخلی ، اهداف تجاری و تا حدودی در مصارف صنعتی استفاده می کنیم.

پیشنهاد می شود برای نرم کار کردن موتور و همچنین استفاده بهینه به همراه افزایش طول عمر الکتروموتور تک فاز از اینورتر استفاده کنید. تنظیمات گشتاور چیست و چگونه استفاده می شود؟ الکتروموتورها بسته به سایز و قدرتشان برای کاربریهای مختلفی طراحی و ساخته میشوند، اما میتوان بطور کلی گفت، مدلهای کوچکتر با ویژگی فنی متوسط را بیشتر برای مصارف صنعتی بکار میبرند و نوعهای بزرگتر را در کاربریهایی که سطح کار به ۱۰۰مگاوات هم میرسد، مانند کشتیهای نیروی، استفاده میکنند. لذا در بخش محصولات با ویرایش کردن گزینه های جستجوی پیشرفته، به راحتی میتوانید لیست قیمت الکتروموتور موتوژن را دریافت نمایید.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances