(عکس) هندی های جنجالی در سیرجان; داوری به نفع پرسپولیس بود یا علیه؟

[ad_1]

در این فصل در دیدار برگشت «گلگار» و «پرسپولیس» نیز به تساوی یک بر یک دست یافتند. این بار «پرسپولیس» با گل جنجالی حامد پاکدل پیش افتاد و حامد لاک به اشتباه بازی را به تساوی کشاند. نفر اول این دیدار اما بدون شک محمدحسین ترابیان قضاوت این دیدار را بر عهده داشت. سوت های ترابیان در چند صحنه اعتراض دو تیم را برانگیخت، اما اعلام نکردن این دو هندی در محوطه جریمه یکی از مهمترین تصمیمات او بود.

گل های مارادونا

اولین اشتباه ترابیان در سیرجان روی گل اول پرسپولیس بود. صحنه ای که حامد پاکدل با دست روی ارسال رامین رضایان به توپ ضربه زد. پاکدل ابتدا در این صحنه قصد داشت با ضربه سر خود را وارد دروازه حریف کند اما پس از عبور توپ از روی سر او از دست او کمک گرفت. ترابیان و دستیارانش متوجه نشدند که پاکدل در این صحنه از دست خود برای باز کردن دروازه حریف استفاده کرده است.

(عکس) هندی های جنجالی در سیرجان;  داوری به نفع پرسپولیس بود یا علیه؟

یحیی حلمخمدی سرمربی پرسپولیس در پایان بازی گل تیمش هند را باور نکرد: «هدف ما هند نبود. من و بچه های تحلیل صحنه را دیدیم. طبق قانون، حتی اگر به بازو ضربه بخورد، سپس به بالا، و اگر به شانه، هند نیست. دوستان قانون را حتما بخوانید. امروز آنقدر جو داوری را خراب کردند که داور باخت. اصلاً هند نبود.

اما برخلاف حلمخمدی، تقریباً همه کارشناسان داوری مانند نوید مظفری، حسین عسگری، حیدر سلیمانی، هادی دسفولی و ابراهیم میرزابیگی منکر گل پرسپولیس هستند. همین صحنه در دقایق ابتدایی این دیدار جنجال زیادی به پا کرد.

پنالتی های سوخته

اما در دقیقه 74 بازی با دست امین قاسمی نژاد داور مسابقه را به دردسر انداخت. قاسمی نژاد برای جلوگیری از گرفتن توپ از دستش استفاده کرد. مشخص نیست این درگیری در این صحنه عمدی بوده یا خیر، اما دست باز قاسمی نژاد می توانست به پنالتی برای پرسپولیس منجر شود.

(عکس) هندی های جنجالی در سیرجان;  داوری به نفع پرسپولیس بود یا علیه؟

در این صحنه نیز کارشناسان داوری مانند مسافری و عسگری به تصمیم اشتباه قاضی اعتقاد داشتند. به نظر آنها دست باز قاسمی نژاد این اتفاق را به ضربات پنالتی پرسپولیس تبدیل می کند. داور پنالتی را نگرفت و پرسپولیس نتوانست گل دوم را بزند. ندیدن یک هند به سود پرسپولیس و ندیدن هندی دیگر به ضرر این تیم می تواند تا مدت ها یکی از امتیازات بزرگ داوری این فصل باشد.

فوتبال 360

[ad_2]

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

فالوور اینستاگرام راهی برای افزایش تعداد پیروان شما
افزایش فالوور اینستاگرام راهی برای رسیدن به موفقیت
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Authority and Rankings
تعبیر خواب تلفنی و آنلاین: چگونه به رمزگشایی دستورالعمل‌های ناخودآگاه خواب بپردازیم؟
شیر بت بهترین سایت پیش بینی و شرط بندی
Sidebar Backlink SEO: Boosting Your Website’s Ranking and Visibility
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorial
تماس با ما