(عکس) طراحی شگفت انگیز سدان جدید لکسوس

[ad_1]

فرارو- در سال‌های اخیر، لکسوس بر روی خودروهای الکتریکی تمرکز کرده و اکثر خودروهای جدید خود را به نسخه‌های کاملاً الکتریکی مجهز کرده است، اما اخیراً تصاویری که در توییتر منتشر شده است، سدان الکتریکی یک سازنده ژاپنی را با طراحی تهاجمی نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد با طراحی فعلی خودرو ترکیب شده است. .

به گزارش فراار، تصاویر منتشر شده نمای کلی از سدان الکتریکی لکسوس را ارائه می دهد تا بتوانیم کناره ها و پشت این چهار در شیک را ببینیم. بر اساس این ملاحظات، اکنون می توان تشخیص داد که این مدل یکی از همان مدل هایی است که لکسوس به همراه تویوتا قبلاً چندین خودروی الکتریکی را در یک رویداد مهم به نمایش گذاشته بودند. در این رویداد فقط نمای جلوی این سدان را دیدیم اما اکنون تمام زوایای این خودرو را در اختیار داریم.

(عکس) طراحی شگفت انگیز سدان جدید لکسوس

کانسپت سدان برقی لکسوس دارای دماغه ای است که به شدت از شیشه جلو خم می شود. طبق استاندارد معمول خودروهای برقی، ورودی های این مدل در جلو بسیار زیاد است. به نظر می رسد سوراخ هایی در دو طرف نوک کاپوت برای چراغ های جلو طراحی شده اند، اما یک نوار باریک تنها عنصر قابل مشاهده ای است که به نظر می رسد برای روشنایی استفاده می شود. هود همچنین دارای یک جفت ورودی هوا در دو طرف است.

(عکس) طراحی شگفت انگیز سدان جدید لکسوس

علاوه بر این جزئیات، سدان مفهومی الکتریکی لکسوس شباهتی به سدان فعلی IS (تصویر زیر) دارد، اما مدل مفهومی جدی‌تر شکل دماغه تهاجمی‌تری دارد. با این حال، خط سقف مشابه است و هر دو دارای چراغ های عقب Y شکل هستند. قابل توجه ترین تفاوت ها در قسمت پایین و عقب بدنه است که سدان برقی دارای خروجی برای چرخ های جلو و قوس نرم تری برای بال عقب است. از گوشه عقب به میزان سه ربع نیز می توانید چین خوردگی را ببینید که از بالای خروجی پشت بال های جلو تا پایه ستون C امتداد دارد. این یک عنصر بصری پررونق از مدل مفهومی می دهد. علاوه بر این، سقف به جای اتصال زاویه دارتر بین اجزای مدل IS، به آرامی به سمت بال عقب جریان می یابد. یک اسپویلر با دم اردک نیز در عرشه عقب مدل مفهومی نصب شده است.

(عکس) طراحی شگفت انگیز سدان جدید لکسوس

لوله های اگزوز در این تصاویر قابل مشاهده نیستند. نتیجه منطقی از این موضوع این است که طراحان لکسوس در حال برنامه ریزی این سدان به عنوان یک خودروی الکتریکی هستند. با این حال، طراحی PHEV با لوله های اگزوز پنهان را نمی توان رد کرد. این سومین توییت اخیری است که در آن لکسوس طراحی های قبلی خود را در مدل مفهومی برجسته می کند. این برنامه با کراس اوور الکتریکی آینده RZ 450e آغاز شد و به دنبال آن پیش نمایشی از مفهوم شاسی الکتریکی لکسوس ارائه شد. اکنون زمان آن است که این سدان شیک و شیک مجموعه خودروهای الکتریکی آینده لکسوس را تکمیل کند. به نظر می رسد چنین مدل های جذاب خودروساز ژاپنی لوکس قصد دارد برنج را برای رقبای خود به ارمغان بیاورد.

(عکس) طراحی شگفت انگیز سدان جدید لکسوس

منبع: motor1

ترجمه: مصطفی جرفی فرارو

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
تعمیرات پرینتر: راهنمای کامل برای اصلاح و بهبوددهی دستگاه
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تعمیر دستگاه لیبل زن: همه چیزی که باید درباره آن بدانید
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
تماس با ما