عزیزی هادم: فدراسیون ملی جای حساب شخصی نیست!

[ad_1]

رئیس فدراسیون فوتبال ایران از سخنان خود دفاع کرد.

به گزارش ایسنا، شهاب الدین عزیزی هادم، رئیس فدراسیون فوتبال امروز (سه شنبه) در گفت و گوی آنلاین با روسای ادارات فوتبال استان ها، با تبریک میلاد امام علی (ع) و روز پدر، گفت: امام علی (ع) نمادی از تلاش، احقاق حقوق و تلاش در جهت گسترش این عادلانه است. امیدوارم عملاً پیرو واقعی مولا امیرالمومنین باشیم.

وی افزود: تبدیل فدراسیون بدهکار به فدراسیونی غنی که با موفقیت نیز نتیجه می گیرد، زیرساخت ها را ایجاد می کند، به استان توجه می کند و استعدادها را کشف می کند. خوشحالیم که امروز با گذشتن از فدراسیون به جایگاهی امیدوارکننده و الگویی برای توسعه ورزش کشور تبدیل شدیم. با ورود به جام جهانی حدود 400 میلیارد تومان به فدراسیون رسید و پس از گذشت این تحریم های سخت، این جایزه را خرج فوتبال ملی خواهیم کرد. ما می‌توانستیم مثل خیلی‌ها عمل کنیم و این درآمد می‌توانست به عنوان دستمزد یک میلیونی سرمربی پرداخت شود، اما این کار را نکردیم و به این ترتیب فدراسیون از طریق بدهی ثروتمند شد. همچنین پس از تلاش مجری برنامه حدود 2 سال بعد به ایران بازگشت.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: جمع بندی تیم های ملی فوتبال، فوتسال، ساحلی و بانوان طی 11 ماه گذشته بسیار عالی است. تقریبا تمامی تیم ها به جز مردان در دو سال گذشته تعطیل بوده اند. شخصیت فوتبال ایران در بعد ملی و فراملی بازسازی شده است. تاریخچه تیم های ملی فوتبال مردان و زنان برای همیشه در فوتبال این کشور باقی خواهد ماند. یکی برای اولین بار راهی جام ملت های آسیا شد و دیگری سریع ترین راه آسیا به جام جهانی. بنابراین من کمترین تلاش را انجام دادم. اگرچه در رقابت‌های مختلف در رده‌های مردان و زنان پیشتاز بوده‌ایم، اما تیم‌های ملی زیادی در مسابقات مختلف مردان، بانوان و فوتسال در مسابقات مقدماتی جام جهانی، جام ملت‌های آسیا و جام جهانی فوتسال شرکت کرده‌اند. مسئولان و آسیایی ها به اندازه فوتبال ایران اعزام شدند. اگر هم تیمی اعزام نمی شد، به دلیل همه گیری کووید 19 بود و مسابقات لغو شد.

وی ادامه داد: روز گذشته با آقای محمد دادکان جلسه داشتم و در این جلسه با ایشان تاکید کردیم که فدراسیون ملی جای حساب شخصی نیست. این برای همه مردم است. مبتنی بر تلاش، عدالت و استقامت است و کسی که در فوتبال ملی کار می کند، سرباز جان بارکف ایران و مردمش است. برخی اتهامات بی اساس به کسانی وارد می شود که نه لطف خدا را می بینند، نه زحمات رهبری و نه اعضای کادر فنی تیم های ملی و نه بازیکنان پرافتخار این سرزمین. چیزی برای پنهان کردن از فوتبال وجود ندارد.

وی افزود: روزی که با کمک شما و رای اعتماد سایر اعضای مجمع به فدراسیون آمدم، خزانه کمتر از 20 میلیون تومان و چندین میلیون دلار بدهی داخلی و خارجی داشت. در این مدت بیشتر بدهی به تیم ملی را پرداخت کردیم. تا امروز ده ها میلیارد بدهی و مالیات انباشته فدراسیون پرداخت شده است. حمایت من حمایت و مشارکت خانواده فوتبال است. در این مدت بیشتر بدهی به تیم ملی را پرداخت کردیم. این ارزان ترین راه برای رسیدن به جام جهانی است و همانطور که به شما قول داده بودم عواید حاصل از این اقدام باید به عنوان موتور محرک فوتبال ملی به استان تعلق گیرد. تدابیر ویژه ای برای گره زدن استان به فوتبال ملی اندیشیده شده است که شاید مهمترین آنها استعدادها باشد.

هادم افزود: یکی از دستاوردهای مهم این 11 ماه تامین جت اختصاصی رایگان برای تیم های ملی بانوان و آقایان است. که برای اولین بار فاش شد و باید از آقایان موسوی و حدادیان تشکر کنم. معرفی کیش به عنوان زیرساخت ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی از دیگر فعالیت هایی است که برای اولین بار ایجاد شد. تیم های ملی فوتبال، فوتسال و بانوان در 11 ماه نخست برای اولین بار در کیشی به مصاف هم رفتند. جا دارد از جناب آقای دکتر سعید محمد تشکر ویژه داشته باشم که طی چند روز گذشته در تفاهم نامه ای که با ایشان 5 زمین تمرین منعقد کردیم که یکی از آن ها ترکیبی، دو زمین فوتبال ساحلی، اتاق فیزیوتراپی و یک سالن ورزشی تا پایان مرداد ماه سال آینده حفاری منطقه با سرمایه گذاری بیش از 140 میلیارد تومان آغاز می شود.

وی افزود: تفاهم نامه ای با فدراسیون فوتبال قطر امضا کرده ایم که طی آن تیم های ملی فوتبال کشورمان می توانند از امکانات قطر به عنوان میزبان جام جهانی بعدی استفاده کنند. این قرارداد مهم ترین قرارداد بین المللی فوتبال ایران است زیرا این کشور اسپایر را در ایران می سازد و این زیرساخت در زمینی به مساحت 25 تا 30 هکتار در مجموعه ورزشی آزادی ساخته می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فوتبال طرح ساختمان فوتبال برای راه اندازی پس از چندین ماه کار کارشناسی توسط تیم پروژه توانمند و متخصص در آکادمی ملی فوتبال به پایان می رسد و انشاالله در سال جاری وارد فاز عملیاتی خواهیم شد. هفته های آینده در این مدت بیشتر تبلیغات محیطی در اختیار باشگاه ها قرار گرفت و سعی کردیم تمام فرصت های اقتصادی فوتبال را شناسایی کنیم. قرار است با اسپانسر قرارداد نهایی امضا کنیم. حقوق قضات 400 درصد افزایش و حقوق پرداخت شد. پس می گویم در این 11 ماه ثبات به فوتبال ملی بازگشته است. در این مدت فدراسیون فوتبال به موفقیت های بی سابقه ای دست یافته است که مردم آن را می دانند. این پیروزی ها قابل مصادره نیست زیرا متعلق به ملت بزرگ ایران است.

وی افزود: حضور ستارگان فوتبال ایران مانند باقری، مهدوی کیا، شمسایی و هاشمیان در کنار تیم های ملی بخشی از دستاوردهای این 11 ماه است. البته معتقدم قهرمانان واقعی کشور شهدای ما هستند پس به برکت یک قطره خون این عزیزان سرمان بالا می رود و خیالمان راحت است. من به حق اعضای منتخب شما در شورا احترام می گذارم. روزهای سخت کنارم بودند. باید از زحمات آنها تشکر کنم. این حق قانونی همکاران من در هیات مدیره است و انشاالله روز پنج شنبه فوتبال ملی با سربلندی در آزمون پیش رو قبول شود. بحث عدم شفافیت را دوستان علیرغم توافق مطرح کردند که متأسفانه به صورت کلی کافی بود و تاکنون سند معتبری در این زمینه ارائه نشده است. اما قبلاً گفتم که اساس این فدراسیون بر اساس شفافیت در همه زمینه ها است و در هر موردی نه تنها برای اعضای هیئت مدیره بلکه برای هر یک از اعضای مجمع باید مشکل ایجاد شود، همکاران شما در فدراسیون فوتبال با افتخار ملاقات می کنند و شفاف هستند. . من معتقدم این فدراسیون یکی از مظلوم ترین فدراسیون های تاریخ ایران است اما دعا می کنیم همیشه مظلوم باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: موضوع حسابرسی قبل از تیرماه یکی از مواردی است که بارها در رسانه ها تایید شده است. آیا فدراسیون شما به تنهایی می تواند ممیزی انجام دهد؟ آیا حسابرس مستقل باید این کار را انجام دهد و در جلسه بعدی به اعضای محترم گزارش دهد؟ خداوند ناظر گفتار و کردار و دلهای مردم است. این همه موفقیت در تاریخ فوتبال ایران بی سابقه بوده است. ارقام ما برای این 11 ماه قابل اندازه گیری است. جا دارد از همه روسای قبلی فدراسیون فوتبال تشکر کنم. در هر صورت ما بدون نقص نیستیم. این روزها بابت حذف پرسپولیس و استقلال عذرخواهی کردند و می گویند نباید در فوتبال ملی این اتفاق بیفتد. حتی آنهایی که طرفدار این دو تیم نیستند هم می دانند که مشکل این تیم ها امروز و دیروز نیست و این فدراسیون و آن فدراسیون و این دولت و آن دولت نیست. این مشکلی است که باید برطرف شود. جالب اینجاست که مدعیان این ادعاها حتی نمی توانستند از امور روزمره یکی دو تیم دور شوند. و با افزایش حدود 10 برابری هزینه ها! باید بگویم فدراسیون فوتبال مدعی فوتبال ملی است. از التهاب، تهمت و تهمت بپرهیزید. بی شک این موفقیت ها در سایه الطاف الهی و تلاش همه عزیزان بوده است. امکاناتی که امروز در فوتبال هست پولدار شد و ما این سرمایه را در دل استان می گیریم. انشاالله با کمک یکدیگر بتوانیم در این فضای ایجاد شده برنامه ریزی کاملی داشته باشیم. من از این اجماع حداکثری و نگاه عدالتی که در حال حاضر در فوتبال ملی برقرار شده بسیار خوشحالم. تا روزی که در کنار شما که تکیه گاه فوتبال هستید، این اهداف را پیش ببرم.

هادم در پایان گفت: دو بازی دیگر تا جام جهانی باقی مانده است. سپس قرعه کشی جام جهانی را داریم. امیدوارم بتوانیم این فضا را مدیریت کنیم. هر کسی که دست به هر رفتاری بزند باید پاسخگو باشد. امیدوارم آینده خود را به دنیای دیگران نفروشیم و این بسیار مهم است. با عشق و افتخار در کنار شما هستم. شما قوی تر از همیشه بودید، به خصوص در دو هفته اخیر. پس از این دو بازی برای توسعه فوتبال استان در سال آینده برنامه ریزی خواهیم کرد. این اتفاق مهمی است که برای اولین بار در استان اتفاق می افتد. تمام تلاش هایی که تاکنون انجام شده برای شهرت ایران بوده است و انشالله از این پس این اتفاق خواهد افتاد. اگر به لطف خداوند، دعای خیر ملت، رهبری فرزانه مقام معظم رهبری، حمایت های دولت جمهوری اسلامی ایران و مجلس شورای اسلامی، رسانه ها و بویژه رسانه ملی و خانواده فوتبال فوتبال اتاق شیشه ای است که درهای آن به روی همه باز است و می توانند هر چه می خواهند بگویند و ما به دور قدرت الهی لکنت می کنیم. در فوتبال ملی به معماری و تعمیرات سازه جدیدی دست یافته ایم.

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: یک معرفی جذاب
فالوور اینستاگرام راهی برای افزایش تعداد پیروان شما
افزایش فالوور اینستاگرام راهی برای رسیدن به موفقیت
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Authority and Rankings
تعبیر خواب تلفنی و آنلاین: چگونه به رمزگشایی دستورالعمل‌های ناخودآگاه خواب بپردازیم؟
شیر بت بهترین سایت پیش بینی و شرط بندی
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorial
تماس با ما