طراحی استخرهای هوشمند ویلاهای لواسان با گروه آب داریا زومیت


در سال های اخیر با پیشرفت سریع تکنولوژی، سیستم هوشمند وارد زندگی همه شده است. سیستم هایی که کنترل خانه شما را به دست می گیرند، این سیستم روشنایی، دمای خانه، کنترل ترافیک و تمامی وسایل را کنترل می کند و می توانید با گوشی هوشمند خود آنها را کنترل کنید.

این سیستم برای استخر و کلیه مدارهای موتور، دمای آب، روشنایی و … نیز قابل اجرا می باشد. می توان به این سیستم متصل شد و از این فناوری برای راحتی بیشتر استفاده کرد. برای تغییر سیستم استخر به متخصص و پیمانکار استخر نیاز دارید تا در این امر به شما کمک کند و بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار دهد.

نحوه عملکرد یک استخر هوشمند

معقول بودن استخر فقط با استفاده از تابلوی هوشمند آن قابل تنظیم است و نیازی به ترتیب خاصی به جز کلید PLC ندارد. متصل می شوند. تنها پیش نیاز استخر هوشمند اینترنت و آی پی استاتیک است که به راحتی از مخابرات منطقه قابل دریافت است.

در ورودی استخر یک واحد کنترل لمسی وجود دارد که تمام ماژول ها و سیستم ها به آن متصل هستند. این دستگاه تمامی سیستم های پالایشگاهی و مدارهای موتور را کنترل می کند. صفحه نمایش این سیستم در گوشی هوشمند قابل مشاهده است و در حال تغییر است.

هزینه بازسازی استخر

هزینه ای که باید برای هوشمندتر کردن مجموعه استخر خود بپردازید، حدود 2.5 برابر بیشتر از سپرهای سنتی و خودکار است. اما این قیمت را می توان در استخرهای منطقه لواسان نادیده گرفت و صاحبان ویلاهای مجلل این هزینه ها را پیچیدگی استخر خود ترجیح می دهند.

مزیت استخر هوشمند

  • توانایی کنترل دمای آب در استخر شما – این اول از همه یکی از بهترین گزینه هایی است که توسط یک سیستم هوشمند به شما ارائه می شود. مدیریت سیستم های استخر مانند فواره های استخر و سیستم های فیلتراسیون نیز می تواند جذابیت یک استخر هوشمند را افزایش دهد. همچنین می توانید قبل از بازگشت به خانه استخر را گرم کنید تا بعد از یک روز خسته کننده دوش بگیرید.
  • نظارت و هشدار روزانه خودکار سیستم در صورت بروز نقص یا هرگونه نقص در سیستم ها و تجهیزات استخر بدون مراجعه به خود استخر یکی دیگر از گزینه هایی است که معمولاً یافتن نقص در سیستم دشوارتر از حالت معقول است.
  • کاهش مصرف انرژی از طریق سیستم های یکپارچه و کنترل از راه دور، به عنوان مثال، اگر در داخل خانه نیستید و فراموش کرده اید که سیستم استخر را خاموش کنید، با این سیستم می توانید به راحتی تغییراتی ایجاد کنید.
  • از اتلاف وقت و افزایش راحتی مصرف کنندگان خودداری کنید، زیرا آماده سازی و نگهداری استخر کاری دشوار و طاقت فرسا است.
  • کاهش خطا و استهلاک از طریق دسترسی افراد مختلف و ارائه خدمات تخصصی به سامانه هوشمند.
  • با استفاده از این سیستم می توانید املاح موجود در آب را نیز کنترل کنید و از تشکیل جلبک در آب استخر جلوگیری کنید، زیرا تمامی سیستم های ضدعفونی هوشمند هستند و کنترل آب در طول روز مستمر است که به شما این امکان را می دهد که همیشه استخری با آب بالا داشته باشید. کیفیت .

معایب استخر هوشمند

  • نیاز دائمی به اینترنت وای فای و وجود IP ثابت – یکی از معایب سیستم های هوشمند. به دلیل سرعت پایین اینترنت در ایران، گاهی اوقات با مشکل دسترسی از راه دور به این سیستم مواجه خواهید شد. اما کنترل از طریق صفحه لمسی برد برق در هر صورت امکان پذیر است.
  • یکی دیگر از معایب این سیستم – دستکاری بی فایده توسط افراد غیر متخصص، و در برخی موارد، صاحبان ویلا. پیشنهاد این است که با تیمی از کارشناسان هوشمند همیشه خدمات این تیم را در اختیار داشته باشید تا بتوانید بدون معطلی به استخر هوشمند خود دسترسی داشته باشید.

کاهش خطاهای انسانی در استخر هوشمند

خطاهای انسانی در استخر شامل خطاهای بسیار خطرناک می شود. به عنوان مثال ممکن است ضدعفونی شیمیایی استخرها مطابق با استانداردهای آنها نباشد و یا در تنظیمات پمپ های برقی استخر و سایر تجهیزات خطاهایی رخ دهد که هر یک می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد.

مواد شیمیایی برای استخر باید به صورت مشخص و صحیح وارد استخر شود تا سلامت انسان به خطر نیفتد. یکی از این مواد مورد استفاده در استخرهای شنا برای کنترل کیفیت آب، گلوله های ازن و کلر است.

شاید متوجه شده باشید که هنگام شنا در استخرهای عمومی بوی کلر شما را آزار می دهد. دلیل این بو استفاده نامنظم و نامنظم در آب استخر است که در این صورت کلر اضافی به صورت بخار در هوای محیط خارج می شود که علاوه بر مضر بودن برای بدن اجازه لذت بردن از شنا و شنا را نمی دهد. .

اشتباه دیگر تنظیم نادرست موتورها در استخر است. اکثر افرادی که از استخر نگهداری و نگهداری می کنند، هیچ دانشی برای نگهداری و نگهداری موتورهای گران قیمت ندارند. در نتیجه هنگام استفاده دچار اشتباه می شوند و به دستگاه آسیب می رسانند. تجهیزات استخر بسیار گران هستند و از طریق نگهداری آنها می توانید هزینه های نگهداری را به طور چشمگیری کاهش دهید.

در اینجا آمده است که چگونه راه حل به یک سیستم استخر هوشمند می رسد و می توانید میزان ازن، کلر و دمای آب را در حین استخر کنترل کنید و خودتان این کار را انجام دهید.

کاهش هزینه های نگهداری استخر

اگر استخر سرپوشیده یا روباز دارید، باید هزینه های نگهداری و تعمیرات را حفظ کرده و صرف آن کنید و به طور مداوم بر استخر نظارت داشته باشید تا متحمل هزینه های گزافی نشوید. اما اگر سیستم هوشمند دارید در این زمان سیستم هوشمند وظیفه تعمیر و نگهداری را بر عهده دارد و کلیه تعمیرات قبل از شناسایی عیب یا خرابی توسط سیستم و دستگاه های دارای مشکل به طور کامل بررسی می شود و اکنون به راحتی و به سرعت از مدار خارج می شود. هزینه کم قابل تعمیر است.

در استخر هوشمند، عملیات Backwash نیز توسط دکمه‌ها فعال و غیرفعال می‌شود و حتی برای مدتی می‌توان از استخر با خیال راحت استفاده کرد. اما کیفیت کامل آب در استخر باقی می ماند.

آبیدریاپول

عملکردهای سیستم اطلاعاتی

با کمک سیستم هوشمند استخر، تمامی الکتروپمپ ها، دیگ ها، فیلترها و سایر دستگاه ها بدون دخالت انسان کنترل می شود و در صورت نبود ساکن و استفاده از استخر، سیستم ها به حالت آماده به کار می روند. به لطف این ویژگی سیستم هوشمند، دیگر نگران کنترل و نظارت بر تجهیزات نیستید و می توانید به راحتی ویلا را ترک کنید.

بنابراین، تمام پیشرفت هایی که انجام می شود برای بهبود رفاه مردم است و می توان به بهترین ها دست یافت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم