شکایت جدید حلمه‌مدی از باشگاه پرسپولیسیحیی گلمخمدی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل مسا رفسنجانی در هفته بیستم لیگ برتر گفت: بازی بسیار مهم و حساسی در پیش داریم. باید جایگاه جدول و امتیازهای عقب مانده از تیم برتر جدول را جبران کرد. می دانیم شرایط به گونه ای است که برای برد باید درصد زیادی را در بازی های آینده ببریم.

وی افزود: برای بازی با مس آماده شده ایم. هفته گذشته بازی سختی داشتیم و سعی کردیم در این چند روز تمرین بیشتر ریکاوری کنیم و از نظر روحی و جسمی برای این مسابقه آماده شویم. تیم مس نیز یکی از تیم های خوب لیگ برتر است و نتایجی که این تیم کسب کرده و بازی هایش نشان می دهد تیم خوب و باکیفیتی است و مطمئنا بازی ما را پیچیده می کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما فقط به یک چیز فکر می کنیم و این هدف ماست، می خواهیم سه امتیاز را بگیریم. تمرکز بیش از حد می تواند به ما کمک کند تا سه امتیاز خانگی را کسب کنیم. ما به اهمیت این سه امتیاز واقف هستیم و برای رسیدن به آنها باید سخت تلاش کنیم، بجنگیم و بدویم و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی داشته باشیم و حداکثر امتیاز را کسب کنیم.

گلمخمدی با اشاره به تغییرات در تقویم کنفدراسیون فوتبال آسیا و اینکه آیا این تیم ممکن است در این فصل سهمیه نگیرد و آیا چنین مشکلی گریبان بازیکنان و کادرفنی را خواهد گرفت، گفت: اگر ما مربیان و بازیکنان تلاش کنیم، باید به آسیا برویم. . و خود را در آنجا محک بزنید تا سطح بالاتری از فوتبال را تجربه کنید. به دلیل کیفیت بالای مسابقات، همه از حضور در این مسابقات لذت می برند و این روند می تواند به کیفیت بازیکنان و مربیان و همچنین پیشرفت کمک کند. خبر بد این است که در لیگ قهرمانان آسیا سال آینده سهمیه نداریم و فکر می‌کنم فقط باید برای کسب مقام و قهرمانی تلاش کنیم.

او درباره بازیکن خارجی مورد توجه پرسپولیس و اینکه آیا آمارش امیدوارکننده است و آیا می تواند به سرخپوشان کمک کند، گفت: آمار او خوب است اما بازیکن جوانی است که به تیم ملی دعوت شده و می تواند به ما کمک کند. . از ابتدای فصل ما افرادی را داشتیم که به سختی به دست می آمدند یا وضعیت مالی آنها به گونه ای بود که هزینه زیادی برای باشگاه داشت. البته می‌توانستیم برخی از آن‌ها را جذب کنیم تا اینکه غفلت کنیم و البته دلیل اصلی ممکن است مشکلات مالی باشگاه بوده باشد. اینکه نتوانستیم در نقل و انتقالات زیاد فعال باشیم به دلیل مشکلات مالی، بسته بودن پنجره ها، بدهی ها و شکایت ها بود و باشگاه را مجبور به فعالیت بیشتر کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با این حال از فصل گذشته تا این فصل 20 بازیکن در لیست داشتم که هیچ کدام جذب نشدند. اگر کمی تلاش کنیم می‌توانیم بازیکنان بهتری بگیریم، اما در شرایط فعلی باید تقویت شویم. بازیکنانی که سقوط کرده اند مصدوم هستند یا کیفیت خوبی ندارند و تیم ندارند. شاید آخرین بازی آنها 6 ماه پیش باشد و این بازیکنان کمک چندانی به باشگاه نمی کنند. خوبی این بازی این است که او جوان است، بازی می کند، به تیم ملی دعوت شده و شاید تجربه بازی در تیم های بزرگ را نداشته باشد، اما باید بیاییم و شرایط او را ببینیم. با توجه به مصدومیت بازیکنانمان و شرایطی که وجود داشت نیاز به جذب بازیکن داشتیم و باید شرایط مالی باشگاه را در نظر می گرفتیم و به این نتیجه رسیدیم که با این بازیکن ازبکستانی قرارداد ببندیم.

گالمه‌حمدی در پاسخ به این سوال که پس از شکایت باشگاه فولاد از بازیکنان نظامی استقلال، این موضوع به بحث اصلی فوتبال ایران تبدیل شد و سپس مسئولان و بازیکنان استقلال هم درباره آزادی وحید امیره و سرویس رامین رضاییان مطرح کردند: چرا دو تیم ما سقوط کردند. عاشق بود و به تیم های دیگر توجهی نداشت. از طرف باشگاه، بازیکنان و کادر فنی ما هیچ نظر یا موضوعی وجود ندارد که در مورد آن موضع گیری کرده باشیم. هیچ نظری از ما نمی شود و آنقدر مشکلات داریم که باید روی کارمان تمرکز کنیم. برای ما مهم نیست که چه اتفاقی برای تیم‌های دیگر افتاده است، برایمان مهم نیست و در فضای هواداران و فضای مجازی چه اتفاقی می‌افتد، اهمیتی نمی‌دهیم و روی کارمان تمرکز کرده‌ایم و فکر می‌کنم این درست است. .

وی در خصوص جلسه خصوصی سازی و اینکه چقدر امیدوار است این اتفاق بیفتد، گفت: باید خیلی زودتر این اتفاق می افتاد و حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا کافی نبود و این یک شرم بزرگ در فوتبال ایران بود. اگر چند سال پیش این اتفاق می افتاد مشکلی برای عدم حضور در آسیا وجود نداشت. به نظر من در کل به نفع باشگاه هاست و فکر می کنم می تواند بسیاری از مشکلات مالی باشگاه ها را حل کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد حامد لاک و اینکه به نظر می رسد هواداران چندان از عملکرد او راضی نیستند، گفت: هر بازیکنی روزهای خوب و بدی دارد. این ممکن است برای هر بازیکنی اتفاق بیفتد. کاری که بازیکنان و مربیان باید انجام دهند این است که بیشتر تلاش کنند و بیشتر روی کارشان تمرکز کنند. اینها چالش هایی است که به بازیکنان و مربیان کمک می کند تا از این وضعیت خارج شوند. به هر حال اگر برای پرسپولیس بازی می کنید، توقعات از شما زیاد و درست است. من همیشه از این انتظارات استقبال می کنم. همه ما باید تمام تلاش خود را بکنیم تا انتظارات و شرایط موجود را برآورده کنیم. این کاری است که یک مربی و یک بازیکن باید انجام دهند.

علی پروین امروز به انتقاد شما پاسخ داد و در بخشی از آن گفت که حلمه‌مادی خیلی ناله کرد. سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال گفت: اجازه بدهید این مطلب را با دقت بخوانم. من به تازگی این را از شما شنیدم و از صحبت های علی آقا اطلاع کمی دارم، اما می دانم که او همیشه دلسوز باشگاه بوده است. پروین یکی از اسطوره های باشگاه پرسپولیس است و همه ما به صحبت های او توجه ویژه ای داریم. من دقیقاً نمی دانم چه گفته است، اما باید بخوانم و ببینم چه گفته شده است.

گلمخمدی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکن ازبکستانی باید مورد تایید کادر فنی قرار بگیرد، گفت: از نظر فنی تایید شد اما در صدور ITC و رضایت نامه مشکلاتی وجود داشت. من هم به باشگاه گفتم خیلی حواسش به مدارک باشد. باید از فدراسیون و باشگاهش بپرسند و اگر مدارک کامل باشد حتما همکاری می کنیم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم