شبکه اجتماعی ترامپ راه اندازی شدشب گذشته در نتیجه سرمایه گذاری جدید دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، شبکه اجتماعی جدیدی به نام پراودا راه اندازی شد.

به گزارش یورونیوز، این برنامه برای دانلود در فروشگاه دیجیتال اپل، AppStore، در دسترس قرار گرفت و به طور خودکار توسط کاربرانی که قبلاً برنامه را پیش خرید کرده بودند، دانلود شد. طبق اعلام اپل استور، این اپلیکیشن بلافاصله در میان محبوب ترین اپلیکیشن های رایگان در 24 ساعت گذشته فعالیت این فروشگاه قرار گرفته است.

شبکه اجتماعی جدید در زبان انگلیسی «Truth Social» نام دارد که در زبان انگلیسی به معنای «حقیقت» است. آقای ترامپ بارها رسانه های اصلی را “اخبار جعلی” خوانده و گفته است که آنها با انتشار اخبار نادرست به او حمله می کنند.

این غول های فناوری حساب های توییتر و فیس بوک او را پس از هجوم تعدادی از حامیان دونالد ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا در 6 ژانویه و متهم کردن او به ارسال پیام های تحریک آمیز مسدود کردند.

این اولین بازگشت رسمی رئیس جمهور سابق آمریکا به شبکه های اجتماعی پس از ممنوعیت چندین پلتفرم در سال گذشته است. پیش از این، این برنامه برای تعداد محدودی از افراد با دعوتنامه به صورت آزمایشی در دسترس بود، اما اکنون در مقیاس گسترده تر و عمومی تر در دسترس است.

گروه فناوری و رسانه ترامپ (TMTG) به رهبری دوین نونز، جمهوری خواه سابق کنگره آمریکا، پشت راه اندازی این شبکه اجتماعی جدید است. اطلاعات زیادی در مورد بودجه این گروه منتشر نشده است. با این حال، در دسامبر سال گذشته، این گروه اعلام کرد که یک میلیارد دلار سرمایه از سرمایه گذاران خصوصی جمع آوری کرده است.

رئیس جمهور پیشین آمریکا چندین ماه قول راه اندازی یک شبکه اجتماعی جدید برای رقابت با غول های رسانه ای و شبکه های اجتماعی را داد. به هسته خود نزدیکتر شوید.

نسخه فعلی اپلیکیشن جدید نسخه مقدماتی و بتا می باشد. توسعه دهندگان برنامه جدید گفته اند که قصد دارند تا پایان ماه مارس آن را به طور کامل در ایالات متحده فعال کنند.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances