رقابت سخت برای قرار گرفتن در لیست 20 نفره پرسپولیس – ورزش سه


کد خبر: 1813455 |
12 روز 1400 روز 09:46 |
6809 بازدید

0
نظرات

در آستانه دربی

این هفته شاید انتخاب و اعلام لیست 20 نفره برای یحیی و کادرش آسان باشد، اما معمولاً در آستانه دربی همه بازیکنان سالم و تندرست خواهند بود.

به گزارش “ورزش سه”، در حال حاضر 28 بازیکن در پرسپولیس حضور دارند که در رده امید سه بازیکن امیرمحمد یوسفی (دروازه بان)، ماس جودکی (دفاع چپ) و محمد عمر (وینگر) حضور دارند.
لیست کلی قرمزها متشکل از سه دروازه بان، 9 مدافع، 12 هافبک و 4 مهاجم است که در صورت اضافه شدن حامد پاکدل به این گروه، تعداد غایبان قرمز که با صنعت نفت بازی می کنند به 6 نفر می رسد. اگر اینطور باشد و پاکدل شرایط بازی را رعایت نکند، یحیی و کادرش باید روی نام دو بازیکن امیرمحمد یوسفی و جودکی که به احتمال زیاد دو بازیکن جوان خود را ترک خواهند کرد، صف بکشند. و اگر پاکدل به این بازی بیاید این احتمال وجود دارد که مهدیهی نیاید. از نظر کادر فنی، زندگی در اولویت قرار دارد.
این هفته برای یحیی و تیمش شاید انتخاب و اعلام تیم 20 نفره سخت نباشد اما معمولا در آستانه دربی همه بازیکنان بهبود می یابند و مصدومیت ها به طرز عجیبی پایان می یابد، بنابراین تعداد بازیکنان در دسترس کادر فنی به حداکثر می رسد. مرحله. این بار هم پیش بینی می شود پرسپولیس بعد از دو بازی متوالی در خوزستان بازیکنان بیشتری را برای دربی فوق العاده حساس مقابل استقلال در اختیار داشته باشد.
انتظار می رود میلاد سرلک، حامد پاکدل، امید عالیشاه و سعید اوهایو در این دیدار بزرگ حضور داشته باشند. اگر آل کثیر تا قبل از آن روز به تمرینات بازگشته باشد، تنها او، چند بازیکن جوان و امید می توانند به راحتی عبور کنند و سیامک نعمتی تا به امروز نمی تواند به میدان برود.
در این شرایط، کادر فنی پرسپولیس احتمالاً 26 بازیکن خواهد داشت که مقابل حریف سنتی بازی خواهند کرد و در صورت مصدوم نشدن یا اخراج مجدد بازیکن جدید در آن روز، باید 6 بازیکن را صف آرایی کند تا لیست خود را ارائه کند.
در چنین شرایطی اگر رسم حروفی مثل یوسفی، یودکی، عمر و مهدیهانی آسان باشد، قرعه کشی دو بازیکن دیگر سخت می شود و ممکن است اتفاق جالبی بیفتد، مانند بازی مقابل مسا رفسنجانی که فرشاد فرج از لیست تیم خارج شد. .


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم