“رایو وایکانو” – “رئال” 0: 1; سه امتیاز هدیه برای کورتوف و کریم – ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1812707 |
16 اسفند 1400 ساعت 23:10 |
4,493 بازدید |

11
نظرات

رئال مادرید موفق شد با تک گل دقایق پایانی کریم بنزما از سد میزبان خود رایووایکانو بگذرد.

به گزارش “ورزش سه”، “رئال” پس از شکست “پاری سن ژرمن” در لیگ قهرمانان اروپا به لالیگا بازگشت و با سه گل از سد آلاوس گذشت. پس از این برد آسان، شاگردان کارلو آنچلوتی از ساعت 21 شنبه شب در “رایو وایکانو” در ورزشگاه “وایکاس” میهمان بودند. این دیدار در چارچوب هفته بیست و ششم لالیگا برگزار شد که رئال مادرید با 57 امتیاز در صدر جدول و رایو وایکانو با 31 امتیاز در رده یازدهم قرار گرفتند.

در حالی که به نظر نمی رسید رئال مادرید مقابل حریفی که در هر چهار بازی قبلی شکست خورده بود و در سه بازی قبلی حداقل دو گل دریافت کرده بود کار سختی نداشته باشد، میزبان غافلگیرکننده بود. با این حال لیدر لالیگا برای کم نکردن فاصله با رقبا، تا آخرین لحظه به حملات خود ادامه داد و موفق شد پیروز شود.

با حضور اسطوره رئال مادرید لوکا زیدان در دروازه “رایو وایکانو” شاگردان آنچلوتی شروع به حملات کردند. آسنسیو در 10 دقیقه ابتدایی در متن حملات رئال قرار داشت. همین بازیکن در دقیقه 23 روی ارسال کارواخال و شوت دیدنی از سمت راست محوطه جریمه قرار بود دروازه را باز کند که زیدان با یک فوق سیو دروازه را دفع کرد.
وینیسیوس که به دنبال بازگشت به روزهای اوج خود است در این دیدار مقابل رئال مادرید تلاش کرد گلزنی کند اما اولین تلاش های او از جمله پرتاب از راه دور بی نتیجه بود. کم کم در میانه خط هافبک کریم بنزما به تیم پیوست اما هنوز خبری از گل نشد.

در آخرین دقایق نیمه اول (40) “رئال” در نهایت به گل رسید اما داور بلافاصله سوت تکذیب را داد. کازیمیر توپ را در محوطه جریمه کنترل کرد و سپس به ساق پا ضربه زد. در این بین اشتباه و آفساید هند توسط داور اعتراف شد که او این فرصت را از دست داد. رئال در وقت اضافه به حملات خود ادامه داد و اگر سیو دیدنی زیدان نبود، هموطن بنزما برای پیروزی به رختکن می رفت.

نیمه دوم بازی نیز مانند نیمه اول با پیروزی “رئال” آغاز شد اما اولین موقعیت جدی او را از سوی بازیکنان “رایووایکانو” شاهد بودیم. سوارز در دقیقه 55 با ضربه سر تماشایی وارد دروازه رئال شد که کارتاوا با واکنش موثرتری توپ را مهار کرد تا دیگر تیمش غافلگیر نشود.
پس از این سیو، “رئال” دوباره انگیزه یافت تا گل پیروزی را به ثمر برساند و دقایقی بعد وارد یک حرکت فنی شد و مودریچ را برای گلزنی فرستاد، اما باز هم زیدان به موقع پاسخ داد تا بازی را با نتیجه 0 بر صفر نجات دهد. . در میانه حملات رئال، رایو وایکانو همچنان بر ارسال از جناحین اصرار داشت.
در دقیقه 72 بازی، رئال مانند نیمه اول یک گل به ثمر رساند که داور آن را مردود اعلام کرد. گل توسط مودریچ به ثمر رسید اما پرچم داور آفساید بود. ده دقیقه قبل از بازی، حمله ناگهانی میزبان، رئال را تا آستانه شکست باورنکردنی پیش برد، اما کارتوو دوباره به عنوان ناجی ظاهر شد. او در دو مرحله ضربه حریف را در موقعیت تک به تک مهار کرد و یک ثانیه بعد با یک پرش بلند همان توپ را به کرنر زد.
پس از تلاش های ناموفق فوق، در نهایت شاهد عبور توپ سمت راست از خط دروازه بودیم. گلی که تنها گل پیروزی در بازی “رئال” شد. همکاری زیبای کریم بنزیما و وینیسیوس جونیور در دقیقه 83 سرانجام مقاومت زیدان و یارانش را شکست تا در سکوت تماشاگران حاضر در ورزشگاه، پیروزی را جشن بگیرند. در این صحنه بنزما توپ را به وینیسیوس رساند و با شروعی سریع چند قدمی جلو رفت. در بهترین لحظه شاهد بازگشت توپ به سمت کریم بودیم و تصمیم بعدی او یک ضربه دقیق به دروازه بود که منجر به تک گل بازی شد.

پس از آن گل و پس از 5 دقیقه وقت اضافه، “رئال” به حملات خود ادامه داد تا حریف را از ضدحمله باز دارد و برنده بازی شود.
شاگردان کارلت با این برد 60 امتیازی شدند تا در یک بازی 9 امتیاز دیگر فاصله با “سویا” را افزایش دهند. با این شکست میزبان نیز یک پله در جدول پایین آمد.

[ad_2]

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: یک معرفی جذاب
فالوور اینستاگرام راهی برای افزایش تعداد پیروان شما
افزایش فالوور اینستاگرام راهی برای رسیدن به موفقیت
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Authority and Rankings
تعبیر خواب تلفنی و آنلاین: چگونه به رمزگشایی دستورالعمل‌های ناخودآگاه خواب بپردازیم؟
شیر بت بهترین سایت پیش بینی و شرط بندی
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorial
تماس با ما