دستگیری دو پرتاب کننده سنگ در بزرگراه گدیررئیس پلیس ری از دستگیری دو نفر که در حال پرتاب سنگ به خودروهای سبک و سنگین در مسیر بزرگراه گدیر بودند خبر داد.

به گزارش ایسنا، پنجشنبه شب گذشته ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن تعدادی از رانندگان خودروهای سنگین و سبک عبوری در بزرگراه گدیر از پرتاب سنگ به سمت خودروهای خود و انتقاد از این مشکل خبر دادند. سنگ هایی که به برخی خودروها نیز آسیب رساند.

در پی انتشار این فیلم، مرکز اطلاع رسانی پلیس مینسک به ایسنا گفت: تیمی از ماموران پلیس پیشگیری و آگاهی پلیس آگاهی تهران بزرگ این موضوع را در دستور کار قرار دادند و در همان دقایق اولیه نکاتی را از مسئولان دریافت کردند. و این افراد شناسایی شدند.»

امروز گزارش شده است که پلیس دو نفر را که به سمت خودروهای عبوری از این محور سنگ پرتاب می کردند، بازداشت کرد. این خبر را سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی ویژه شهرستان ری اعلام کرد و گفت: در پی وقوع حادثه پرتاب سنگ در بزرگراه گدیر با دستور سردار رحیمی رئیس پلیس آگاهی موضوع به صورت ویژه در جریان قرار گرفت. دستور کار پلیس های تخصصی، یگان های امدادی و فرماندهی پلیس. ری پیدا شد، دو عامل اصلی تصادف دستگیر و یک دستگاه موتورسیکلت کشف شد.

وی افزود: متهمان در بازجویی با ابراز پشیمانی و پشیمانی از اقدام غیرمنطقی خود اذعان داشتند که صرفاً برای سرگرمی و بدون انگیزه قبلی این کار را انجام داده اند و هرگز تصور نمی کردند به این زودی توسط پلیس بازداشت شوند.

اوایل دی ماه امسال مردی با پرتاب سنگ به برخی از بزرگراه های تهران که منجر به کشته شدن دو نفر و مجروح شدن چند خودروی عبوری از آنجا شد، دستگیر شد. در گفت و گو با این مرد از او انگیزه این اقدام را جویا شدیم که به گفته متهم هدفش شکست قلب او بوده است.

در همین حال سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس کلانشهر از دستگیری 10 نفر به اتهام پرتاب سنگ در بزرگراه های تهران خبر داد و گفت: پس از اولین حادثه نگاه ما به گشت های پلیس تغییر کرده و علاوه بر اقدامات پلیسی و راهنمایی و رانندگی، نگاه ما به گشت های پلیس تغییر کرده است. موضوع مراقبت از رفتار و افراد و اعمال مشکوک در جاده ها و پله ها و غیره. همچنین در دستور کار تمامی یگان های گشت و حتی گشت های پلیس راهور قرار گرفت.

دستورات جدیدی داده‌ایم و گشت‌ها و عوامل ما تحت نظارت ویژه هستند تا علاوه بر گشت پلیس، این مسیرها را زیر نظر داشته باشند.»


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم