دستور العمل های شفابخش طب عامیانه برای تقویت سیستم ایمنی

[ad_1]

کارشناس و مدرس طب سنتی و گیاهان دارویی در سازمان فنی و حرفه ای گفت: گیاهانی مانند سیر، زردچوبه، ستاره دار، زنجبیل، دارچین، فلفل سیاه و قرمز و میوه هایی مانند سیب، لیمو شیرین و لیمو ترش تقویت کننده است. سیستم ایمنی .

به گزارش ایسنا، اعظم ماهنسای گفت: طب سنتی با سنت های چند هزار ساله مبتنی بر همزیستی مسالمت آمیز انسان و طبیعت همراه با مواهب طبیعی شفابخش است. بر اساس اکتشافات طب سنتی، انرژی و فرکانس خاص هر داروی گیاهی بر بدن فیزیکی تأثیر می گذارد و باعث تعادل انرژی در بدن می شود و در نهایت بهبودی رخ می دهد.

وی گفت: در طب کلاسیک سیستم دفاعی بدن از پوست شروع می شود. با این تفاوت که در طب سنتی سپر محافظ بدن برای بدن فیزیکی طراحی شده است که می تواند از ارتعاشات گیاهان دارویی بهره مند شود.

وی با بیان اینکه هر گیاه دارویی می تواند اثرات متفاوتی بر روی افراد مختلف داشته باشد، گفت: گیاهانی که به طور طبیعی در طبیعت رشد می کنند نسبت به گیاهان کشت شده تاثیر قوی تری بر بدن انسان دارند.

وی ادامه داد: به عنوان مثال گزنه که به صورت وسیله نقلیه در طبیعت رشد می کند تاثیر بسیار قوی دارد که می تواند بیماری های مختلف را بهبود بخشد. اگر بخواهیم در سیستم دفاعی بدن و گیاهان دارویی مناسب تخصص بیشتری داشته باشیم، می توان به گیاهانی مانند سیر، زردچوبه، میوه ستاره دار، زنجبیل، دارچین، فلفل سیاه و قرمز و همچنین میوه هایی مانند سیب، لیمو شیرین و … اشاره کرد. لیمو ترش سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

به گزارش مانسایی، سیر یک فرآورده گیاهی است که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و می توان از آن به صورت خوراکی یا موضعی به شکل روغن سیر استفاده کرد.

یک کارشناس گیاهان دارویی با بیان اینکه سیر طبع گرمی دارد و در افراد گرمازا مشکل ایجاد می کند، گفت: ابن سینا برای متعادل کردن گرما و خشکی سیر سیر را به صورت سیر و سرکه برای گرما توصیه می کند.

وی با اشاره به نحوه استفاده از سیر برای تقویت سیستم ایمنی در هنگام سرماخوردگی گفت: خوردن یک حبه سیر له شده با یک لیوان آب در شروع سرماخوردگی می تواند بسیار مفید باشد.

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
تعمیرات پرینتر: راهنمای کامل برای اصلاح و بهبوددهی دستگاه
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تعمیر دستگاه لیبل زن: همه چیزی که باید درباره آن بدانید
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
تماس با ما