در بازار سیاه چه خبر است؟

[ad_1]

فرارو- در کوچه و بازار فریاد می زنند. اما خود آنها ترجیح می دهند با آنها محترمانه تر از کلکسیونرها رفتار شود. آنها را می توان در همه جا یافت، از اعلامیه ها روی دیوارهای خیابان ها و تبلیغات در سایت های خرید آنلاین گرفته تا ایمیل های رسانه های اجتماعی. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به دنبال کلمات کلیدی “Shark” و “Accounts Receivable” باشید تا تعداد زیادی از شرکت کنندگان در بازار سیاه را ببینید.

به گزارش فراار، وصول مطالبات که در دنیا به فاکتورینگ معروف است، یک روش تامین مالی است و به صورت قراردادی انجام می شود. اما کار آنها توسط شرکت های معتبر و رسمی انجام می شود. اما همه فرآیندها زیر سایه یک کلمه اتفاق می افتد. قانون!

قانون درست چیزی است که در مورد غرش صدق نمی کند. آنها راه خود را دارند. مثلاً اگر شخص مورد نظر بدون درگیری فیزیکی به پرداخت بدهی رضایت نداشته باشد، کار او منجر به درگیری فیزیکی و دعوا می شود. بسیاری حتی تا آنجا پیش می روند که به سلاح سرد متوسل می شوند.

اما همه آنها با یک چیز متحد هستند: “سرعت ما شایستگی ماست.” سپس ادعا می کنند که زمان و مکان را نمی دانند. حقوق می گیرند، کارشان را درست و به موقع انجام می دهند و اطمینان می دهند که کارشان را انجام خواهند داد.

یکی از این اراذل و اوباش که برای خود صفحه ای درست کرده بود به مشترکانش توصیه کرد که او را بدنبال یک لقمه نان حلال نکنند. او بعداً گفت که حاضر است بپرسد، آزمایش شود، کسی را مسموم کند و هر کاری انجام دهد.

وی هزینه هیچ یک از این آثار را اعلام نکرد و همه چیز را مشروط به تماس یا پیام شخصی کرد. به علاوه او گفت که همه کارها را جعل می کند!

در بازار سیاه چه خبر است؟

چک فیش 60 میلیون تومانی، 10 میلیون تومانی!

کاظم و حسین شرخار معروف ترین شرخارهای فضای وب هستند. کاظم حدود 20000 فالوور دارد. هر بار عکس هایی از اسلحه اش را منتشر کرد و نوشت که تازه از عملیات جمع آوری برگشته است. او گفت که در جمع آوری چک، قبض، مطالبات و مهریه تخصص دارد. اما در عین حال ناراحتی را برای نوآمیس برطرف می کند و گوشمالی نیز یکی از چیزهای کوچک اوست.

او به فرارو می گوید که 10 درصد از کل مبلغ مطالبه شده اعم از چک، مهریه و … را دریافت می کند و در کمترین زمان ممکن پرونده را تکمیل می کند. او اطمینان می دهد که کارش تضمین شده است و آماده است تعداد آخرین افرادی را که روی آنها کار کرده است نام برد تا بتوانیم فکر کنیم.

حسین شرق یکی دیگر از چهره های مطرح این بازار سیاه در فضای مجازی است. او استدلال می کند که نه قانون و همه چیز را در کوتاه ترین و کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد. اما گفتگوی خود با مشتریان را مشروط به یک پیام شخصی کرد

حدود ساعت 2 بامداد به حسین شارچر پیام می دهم و می گویم برای گرفتن چک 60 میلیون تومانی چقدر هزینه دارد. چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد و جواب آن 10 میلیون تومان است. من می گویم چه تضمینی وجود دارد که به حرف شما گوش کند و به من پول بدهد. حسین شرخر می گوید کارش را بلد است و نیازی به توضیح روش هایش ندارد.

سپس می پرسم چه اقداماتی باید انجام شود تا کار انجام شود. می گوید مبلغ را به عنوان سپرده می گیرد و تمام اطلاعات بدهکار را می گیرد و در کمتر از 72 ساعت نتیجه کارش را اعلام می کند.

چند گوش؟

بعد از حسین شرق خواهش می کنم اگر کسی دخالت کرد، پرونده اش را باز کنید. او می گوید بله، این بخشی از خدمات اوست. بعد می گویم من هم در این زمینه کار دارم هزینه ها چقدر است؟

می پرسد، هر نوع گوشواره قیمت خود را دارد. شما سایز رو بگید من قیمت میدم میگم یه کتک کوچیک چقدر ترسناکه و دیگه اذیت نمیشه؟ می گوید 3 میلیون تومان. او توضیح بیشتری نمی دهد.

بعد میگم فردا مشکلی نیست پاسخ این است که نگران نباشید. ما تمام کارهایمان را مخفیانه انجام می دهیم و اجازه نمی دهیم نام شما فاش شود. سپس می گوید منتظر اقدام بعدی ما برای پرداخت ودیعه و ارسال آمار و اطلاعات بدهکار هستم.

این فضای اینترنتی برای جلب اعتماد متقاضیان، تصویری از کارت روی کارت بانکی مشتریان سابق خود را در صفحه خود منتشر کرده است تا بیشتر جلب توجه کند.

قانون به هر نحوی با متجاوز برخورد می کند

سعید ولیله حسینی وکیل دادگستری درباره عواقب شهرهارا به فرارو گفت: اگر فردی برود و فردی را کتک بزند، مقتول می تواند شکایت کند و ضارب به دیه محکوم می شود. اما بسیاری از این مزخرفات به جای کتک زدن، سر کار می روند و فضای کسب و کار را تحت تاثیر قرار می دهند.

وی ادامه داد: قانونگذار باید برای هر گونه سوء استفاده راه حل قانونی پیدا کند تا راه های سوء استفاده بسته شود. زیرا کاتبان اکنون نام خود را تغییر داده اند و به عنوان جمع کننده ادعا عمل می کنند. بنابراین لازم است مکانیسم این موضوع مشخص شود. به عنوان مثال، قانون وکالت دارای ماده ای است که هرکس در کار وکلا دخالت کند و وکیل او را وکالت کند مجازات می کند.

این وکیل دادگستری افزود: اگر طلبکار خودش به ادعای خود برود و شخص را کتک بزند، او هم مرتکب جرم شده است و فرقی نمی کند. به هر حال، قانون در مورد مهاجمان به هر شکلی اعمال می شود. همچنین اگر کتک زدن با چاقو یا صورت برای مدتی توسط تفاله و طلبکار نگه داشته شود، عواقب قانونی برای هر دو بیشتر است.

[ad_2]

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
معرفی مکمل کراتین بدنسازی: تقویت عضلات و افزایش قدرت
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
تماس با ما