درآمد پرسپال از بشار; از 120 تا 400 هزار تومان!ورزش سوم: پس از جدایی بشار روزان از پرسپولیس، ارقام مختلفی از میزان درآمد پرسپولیس از فروش بشار روزان تعیین شد.

بیش از دو ماه از صحبت های رسول پناه می گذرد که هرگز اجازه نمی دهیم بشار رسن برود و حالا بشار در سومین تمرین تیم جدیدش قطر است. روزن پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا در دوحه ماند و در آنجا به مذاکرات ادامه داد و در نهایت به زردپوشان قطر پیوست تا جدایی پرسپولیس از لیگ نوزدهم را دو چندان کند.

اما سوال مبهم مربوط به درآمدهای پرسپولیس از بشار اسد است. باشگاه «پرسپولیس» در بیانیه‌ای اعلام کرد: «در یک مقطع زمانی معین صد و بیست هزار دلار به باشگاه پرداخت شد». گزارش های موثق رسانه ها این رقم را 130000 دلار و بستگان بشار اسد را 140000 دلار اعلام کرده اند.

این البته یک طرف ماجراست. باشگاه پرسپولیس معتقد است به این رقم باید 260 هزار دلار اضافه شود که باید تا نیم فصل به بشار پرداخت می شد اما درآمد پرسپولیس باید به 380 تا 400 هزار دلار برسد. ماجرایی که برخی از هواداران پرسپولیس آن را قبول ندارند و آن را اشتباه می دانند. گفته می شود بشار رسن تنها در 5 بازی حضور داشت و حتی طبق قرارداد هم قرار نبود این مبلغ را دریافت کند.

نکته دیگر بحث «بی اطلاعی از جدایی بشار» است که از زبان کادرفنی پرسپولیس بیرون آمد. حمید مطهری و یحیی گلمخمدی بر این خواسته پافشاری کردند و حتی گفتند که اگر می دانستند چنین توافقی صورت گرفته است «اجازه جدایی بشار را نمی دادند». اما پس از صعود پرسپولیس به فینال آسیا، به غیر از مدیران پرسپولیس، حتی کارکنان عادی هم از علاقه بشار به جدایی و اطمینان او به این موضوع خبر داشتند و مشخص نیست چرا یحیی گلمخمدی از این ماجرا اطلاعی نداشته است. شاید انتظار داشت مدیران باشگاه مستقیماً با او صحبت کنند.

سوال بزرگ در مورد جدایی بشار رسن این است که چرا وقتی پرسپولیس با برجسته کردن قراردادی که تابستان گذشته تمدید کرد، بشار را نجات داد (با وجود لایو اینستاگرام و غیره)، مدیران باشگاه تصمیم گرفتند با ستاره عراقی ساین توافق کنند. قدرت تقسیم؟ چون اساساً اگر بشار طبق قرارداد قبلی حق بازنشستگی داشت، بعید بود که با لایو درخواست اینستاگرامش و سپس چندین بار حضور در باشگاه، این استوری را تبلیغ می کرد و می توانست به همین راحتی که اکنون انجام می دهد، این استوری را ترک کند.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances