خانه ای بدون مرز پیدا کنید

[ad_1]

در این دنیا سختی های زیادی وجود دارد، اما اغراق نیست اگر بگوییم یکی از سختی ها یافتن خانه است. خانه ای که مهمان ماست با هزینه های ما همخوانی دارد و البته برای یافتن آن به زمان زیادی نیاز نخواهیم داشت. به دلیل این کار سخت، سایت های خانگی راه اندازی شده اند تا حداقل دردسرهای سفر را کاهش دهند و به ما در یافتن مسکن کمک کنند. در حال حاضر پلتفرم ها نقش کلیدی در یافتن مسکن برای شهروندان دارند و تصور یافتن خانه بدون در دسترس بودن سایت ها غیرممکن است. یکی از اولین نام هایی که هنگام جستجوی مسکن به ذهن می رسد – “دیوار”. دیوار که به خرید و فروش کالاها و خدمات متنوع می پردازد دارای بخش بزرگ و گسترده ای به نام املاک است که یکی از پربازدیدترین بخش های این سایت می باشد. دیوار یکی از کامل ترین پایگاه داده های جستجوی خانه این روزها است که مالکان و صاحبان خانه را به هم متصل می کند.

پایگاه داده کامل

املاک دیوار یک بانک اطلاعاتی کامل است که در هر زمینه ای اعم از خرید، رهن یا اجاره، پیشنهادات متنوعی را به شما ارائه می دهد. در واقع، اگر به دنبال خانه ای هستید، با هر بودجه ای به شما کمک می کند خانه خود را پیدا کنید. فایل های روی دیوار بسیار متنوع هستند و نمونه هایی از این تنوع را به ندرت در سایت های دیگر می توان یافت. از طرفی شما می توانید با تقسیم بندی اپلیکیشن های خود بر اساس دسته بندی به راحتی خانه مورد نظر خود را بیابید.با توجه به تعداد زیاد املاک در بخش املاک، این طبقه بندی به شما کمک می کند تا در بین گزینه های متعدد گم نشوید. توجه به جزئیات و آنچه که خریدار به دنبال آن است – یکی از مهمترین ویژگی های واحد املاک دیوار است.

مشتریانی به اندازه یک شهر

اما همه چیز در وب سایت دیوار در بخش جستجوی خانه روی دیوار قرار نمی گیرد. در واقع گروه دیگری که از قسمت املاک وب سایت دیوار استقبال می کنند، مشاوران املاک هستند. آنها می توانند با قرار دادن تبلیغات به تعداد زیادی مشتری دست یابند. دنیای اینترنت مردم را از هر شهری قادر می سازد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و برای یافتن خانه مناسب سفر نکنند. دیوار در واقع کار را برای مشاوران املاک آسان کرد. با دیوار دایره مشتری از ناحیه و منطقه فراتر رفته و به سراسر ایران می رسد. فرض کنید یک آژانس املاک در منطقه 3 دارید، اما می توانید به راحتی با هر کسی در هر زمینه ای تماس بگیرید و فروش خود را گسترش دهید. بر اساس گزارشی که دیوار در سال 1399 منتشر کرده است، فهرست املاک دیوار بعد از رده «مرتبط با خانه» رتبه دوم را از نظر تعداد آگهی ها دارد. این یک رقم تبلیغاتی است که بسیار قابل توجه است. و بسیاری از این موارد به دلیل نیاز به ثبت نام کاربران این پلتفرم در بخش املاک این بستر است. در واقع، هرکسی که به دنبال خانه است ابتدا به دیوار نگاه می کند.

ثبت 7 میلیون آگهی فروش در یک سال

گزارش دیوار سال شامل سایر آمارهای جالب املاک است. بر اساس این گزارش، در سال گذشته 7 میلیون آگهی ملکی و 6.3 میلیون آگهی رهن و اجاره به ثبت رسیده است. میانگین بازدیدکنندگان از هر آگهی برای فروش 386 نفر و میانگین بازدیدکننده هر آگهی برای اجاره – 371 نفر بود. ارقام منتشر شده در رابطه با بخش املاک روی دیوار گویای همه چیز است. هیچ تجارتی نمی تواند در طول روز به این تعداد مشتری دست یابد، اما همه این اعداد شگفت انگیز از طریق دیوار به واقعیت تبدیل شده اند و در زندگی روزمره صاحبان املاک اتفاق افتاده است. حتی افرادی که شخصاً خانه خود را تبلیغ می کنند می توانند به راحتی و بدون هیچ هزینه ای به تعداد زیادی مشتری دسترسی پیدا کنند. چیزی که چند سال پیش قابل تصور نبود.

تصویری کامل از ایران

در پایان لازم به ذکر است که دیوار علاوه بر تهران، بسیاری از شهرهای بزرگ را نیز در بر گرفته است. در واقع این سایت خانه های بزرگ شهری را نیز تبلیغ می کند و تعداد قابل توجهی خانه برای خرید، رهن و اجاره وجود دارد. در سال‌های اخیر، توجه به شهرهای دیگر جلب شده است و دیوار به متقاضیان هر شهری اجازه می‌دهد در تماس باشند و خانه مناسب را بیابند. این نمای جامع از ایران در کنار سایر ویژگی هایی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم، دیوار را به یکی از بهترین گزینه ها برای یافتن خانه تبدیل کرده است.

[ad_2]

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

فالوور اینستاگرام راهی برای افزایش تعداد پیروان شما
افزایش فالوور اینستاگرام راهی برای رسیدن به موفقیت
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Authority and Rankings
تعبیر خواب تلفنی و آنلاین: چگونه به رمزگشایی دستورالعمل‌های ناخودآگاه خواب بپردازیم؟
شیر بت بهترین سایت پیش بینی و شرط بندی
Sidebar Backlink SEO: Boosting Your Website’s Ranking and Visibility
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorial
تماس با ما