حلمخمدی: پرسپولیس برای قهرمانی کوتاه نمی آید

[ad_1]

یحیی حلمخمدی پس از دیدار پرسپولیس و آلومینیوم که با برتری یک بر صفر تیمش همراه بود، گفت: بازی سختی را بردیم و به کادر فنی آلومینیوم تبریک می گویم چرا که تیمی را خلق کردند که از نظر فنی و تاکتیکی بازی می کند. بازی مقابل این تیم بسیار سخت است.

وی افزود: آنها هم فرصت هایی داشتند اما ما توانستیم از فرصت های خود استفاده کنیم. بعد از چند دقیقه بازی تحت فشار بودیم و فکر می کنم در آن فشار باید بیشتر پاس می دادیم تا بازی را کنترل کنیم. شاید ما خیلی منسجم نبودیم، اما از بچه ها به خاطر زحماتشان تشکر می کنم.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه دو بازیکن تعویضی اش موفق به گلزنی شدند، گفت: بازیکنانی که زمین را ترک کردند خوب کار کردند و خوب بازی کردند. دو بازیکنی که بیرون آمدند و گل زدند انرژی زیادی داشتند و این انرژی به آنها کمک کرد تا به گل برسند. اگر یک تیم برنده شود، کل تیم برنده می شود و اگر ببازد، برای من یک باخت است. با تشکر از همه شما برای تحمل سختی های تا کنون.

حلمه‌حمدی در ادامه رقابت‌های قهرمانی با استقلال و اینکه در نهایت کدام تیم قهرمان این ماراتن می‌شود، گفت: هفته‌های زیادی تا مشخص شدن قهرمان باقی مانده است. استقلال تیم انگیزه دارد و امسال تقویت شده و تیم خوب و محترمی است. آنها می توانند برای هر تیمی چالش برانگیز باشند و در این فصل به خوبی پیروز شده اند. به دلیل مشکلات شدید در این فصل، در نقل و انتقالات ظاهر نشدیم، اما عقب نشینی نمی کنیم. بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند و قهرمانی های زیادی که کسب کرده اند به آنها انگیزه می دهد و با این تجربه تا آخر می جنگند و انگیزه خود را از دست نمی دهند.

وی در خصوص شرایط رامین رضاییان در اولین بازی خود پس از بازگشت به پرسپولیس گفت: این دیدار اولین بازی رامین بود و او بازی خوبی داشت اما هنوز جای پیشرفت وجود دارد. شرایط او از نظر بدنی و تاکتیکی کامل نیست اما این بازی ها به او کمک می کند تا ریکاوری کند.

سرمربی «پرسپولیس» در خصوص تغییرات در فدراسیون فوتبال و اینکه آیا این تغییرات روی روند تیمش تأثیر می گذارد یا خیر، گفت: برخی اتفاقات مختص فوتبال ایران است؛ اتفاقاتی که در این زمینه رخ می دهد. من شخصاً به این مسائل توجهی نمی کنم، چون بحث های فنی و غیرفنی ریز و درشت داریم. هرکسی می خواهد رئیس فدراسیون شود، باید روی کارمان تمرکز کنیم و به مشکلاتمان توجه کنیم و نتیجه بگیریم. من کاری به این چیزها ندارم و داریم کار خودمان را می کنیم.

حلمخمدی نیز در نشست خبری گفت: بازی را برای خودمان پیچیده کرده ایم چون زیر فشار حریف نتوانستیم خوب کار کنیم. قبلا به خاطر فشار حریف یا روحی و جسمی خودمان نمی توانستیم فرم تیم را نشان دهیم و بازی همیشگی را نداشتیم. حریف فشار زیادی به ما وارد کرد و ممکن بود بازی با تساوی به پایان برسد و حتی آنها هم برنده شوند. ما باید کمی حساس تر و نگران این موضوع باشیم. بازی امروز درس خوبی برای ما بود تا نقاط قوت و ضعف خود را بهتر درک کنیم و باید روی کار تیمی کار کنیم. این دیدار می تواند در آینده بیشتر به پرسپولیس کمک کند. از بازیکنانم تشکر می کنم که تا آخرین لحظه برای پیروزی تلاش کردند. بازی چالش برانگیز بود و ذهنیت برنده بازیکنان بیشتر از بحث فنی به ما کمک کرد و این شخصیت قهرمان در نتیجه بازی امروز در سال های اخیر تاثیرگذار بوده است.

وی در خصوص صحبت های رشید مظاهرا مبنی بر مذاکره پرسپولیس با او گفت: نمی دانم چه بگویم. من خودم با او صحبت نکردم و شاید اطرافیان که می خواستند به پرسپولیس بیاید صحبت کردند. ما با تظاهرکنندگان صحبت نکردیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص صحبت های رضا درویش مبنی بر حضور مهاجم خارجی گفت: در این مرحله گرفتن بازیکن خارجی کار سختی است چرا که هیچ تیمی بازیکن خوبی را به تیم دیگری نمی دهد مگر اینکه پول زیادی برای گرفتن رضایت نامه پرداخت کنید. ” برخی از بازیکنان رایگان در بازار وجود دارند که از این کیفیت برخوردار نیستند. ما بازیگر فیلم را دیدیم و چند جلسه باید او را از نزدیک می دیدیم. بازیکن آن را روز بدی نمی داند، اما باید بدانیم وضعیت او چگونه است. ما چنین شرطی گذاشته ایم که بازیکن خارجی بداند در چه وضعیتی است.

حلمه‌حمدی در پاسخ به اینکه عبدی در خط حمله پرسپولیس گل نزد، یادآور شد: مهدی بازیکن خطرناکی است و روی گلی که زدیم تاثیر خوبی داشت. با این حال از عبدی انتظار زیادی دارم. ممکن است این بازیکن روز بدی داشته باشد و به نظر من عبدی روز جذابی نداشته است. حامد پاکدل اما پرانرژی به زمین آمد و توانست گلزنی کند که به او و حس خوبش تبریک می گویم.

حلمه‌حمدی در پاسخ به این سوال که آیا آلومینیوم از پرسپولیس ضعیف‌تر شده یا پرسپولیس قوی‌تر شده است، گفت: بحث اسکان و پذیرایی بسیار مهم است. بازی در اراک شرایط خاص خودش را دارد. آلومینیوم بهترین شرایط را به عنوان تیم میزبان دارد. شرایط فنی خوبی در بازی نداشتیم. اراکیس واقعا تیم خوب و ثابتی دارد و در سرویس خطرناک هستند. “آلومینیوم” تیمی نیست که به راحتی مقابل سپاهان و استقلال ببازد و امتیاز بگیرد و نه فقط مقابل پرسپولیس. امسال آلومینیوم به پدیده لیگ تبدیل شده است.

[ad_2]

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
تعمیرات پرینتر: راهنمای کامل برای اصلاح و بهبوددهی دستگاه
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تعمیر دستگاه لیبل زن: همه چیزی که باید درباره آن بدانید
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
تماس با ما