جوکر ایرانی; همه تندتر می خندند…

[ad_1]

فرارو- برنامه جوکر روز گذشته بر روی پلتفرم فیلیمو منتشر شد. مجری این برنامه سیامک انصاری است، کمدین های معروفی در آن حضور دارند. البته جوکر یک برنامه 100% ایرانی نیست. برگرفته از یک بازی مشهور جهانی که در اصل ژاپنی بود. در این مسابقه چندین بازیگر و کمدین شش ساعت فرصت دارند تا به هر نحوی به یکدیگر بخندند. هر بازیگری که بتواند دیگران را بخنداند، اما نخندد، برنده است. در نهایت یک نفر باید سایر شرکت کنندگان را حذف کند و جایزه نقدی نهایی را برنده شود.

جوکر بالاخره وارد ایران شد

به گزارش فراار، سیامک انصاری در اتاقی با طرح و رنگ خاص نشسته است. دوربین های مدار بسته همه جا هستند. انصاری مجری یا مجری برنامه ایرانی جوکر است. او منتظر می ماند تا شش مهمانش یکی پس از دیگری بیایند و برای شش ساعت چالش برانگیز آماده شوند.

اولین مهمان سام درخشانی است. خانم پول را در یک کیسه دوازده و نیم میلیونی می گیرد و ظاهراً بی خبر از مهمانان دیگر وارد می شود. مهمان بعدی جوکر بیژن بنفسه خواه است که از همان ابتدا سعی می کند خوشمزه به نظر برسد. مهمانان دیگر یکی یکی می آیند و همه کیفشان را می گیرند. امیرمهدی جوله، امیر کاظمیان، هومان حاجی عبداللهی، سهیل مستبیان، گلمرضا نیکا و در نهایت امین حیایی.

میهمانان جوکر از مسابقه اطلاع دارند. حتی از قبل برنامه هایی را آماده کرده بودند. با این حال صدای گوینده قوانین و شرایط مسابقات جوکر ایرانی را توضیح می دهد. سپس نوبت سیامک انصاری است که به مهمانان ملحق شده و به سوالات آنها پاسخ دهد.

سیامک انصاری دو کارت زرد و قرمز دارد. هرکدام از کمدین‌های جوکر که نمی‌توانند جلوی خنده‌شان را بگیرند، یک کارت زرد اول و برای بار دوم یک کارت قرمز دریافت می‌کنند. یک کارت قرمز که تکلیف آن مشخص است باید در ابتدای ورود کیف پول را برای بقیه رها کرده و مسابقه را ترک کند. نکته جالب این برنامه این است که سیامک انصاری، تیم مدیریت مسابقه و دوربین های مدار بسته هر اتفاقی را که می افتد احاطه می کنند و حتی یک لبخند کوچک از چشمان آنها پنهان نمی ماند.

در قسمت اول جوکر ایرانی چه گذشت؟

اگر نام این همه کمدین با هم ترکیب شود، مشخص است که باید منتظر برنامه ای شاد بود که تماشاگران را بخنداند. ظاهرا جوکر در قسمت اول موفقیت هایی کسب کرده و بینندگان شبکه خانگی سریال را به خنده انداخته است. در قسمت اول که شنبه ۶ آذر از شبکه فیلیمو پخش شد، سه بازیگر کارت زرد گرفتند. گلمرضا نیکخا نیز ستاره این برنامه است و دیگر شرکت کنندگان به سختی در مقابل حرکات و شوخی های او مقاومت می کردند.

جوکر از کجا آمد؟

جوکر بر اساس یک بازی ژاپنی به نام “مستند” ساخته شده توسط یک کمدین ژاپنی ساخته شده است. این برنامه پس از دو فصل به محبوبیت جهانی دست یافت. سازنده اصلی امتیاز Amazon Prime Video خود را فروخت. نمایش رئالیتی “LOL: Last One Laughing” در کشورهای دیگر بازسازی شده است. پس از ژاپن، کشورهایی مانند استرالیا، آلمان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، هند و مکزیک این نمایش را تولید کردند. کانادا نیز ساخت و ساز را در آینده نزدیک اعلام کرد.

محبوبیت این برنامه آن را به پربیننده ترین کمدی 15 سال اخیر آلمان و ایتالیا تبدیل کرده است. فصل دوم به سرعت در حال ساخت است. این برنامه همچنین یکی از پربیننده ترین برنامه ها در پلتفرم آمازون در فرانسه و اسپانیا بود.

جوکر در ایران

گفته می شود جوکر در نتیجه یکسان سازی فرهنگی در ایران ایجاد شده است. این برنامه در استودیو «قرن جدید» ساخته شده است. استودیویی که سابقه ساخت مسابقات بزرگی چون «دوران جدید»، «سه ستاره»، «مهلا» و … را دارد.

مهمترین نکته در ساخت این نمایش این است که برای اولین بار اتفاقات زیادی در آن می افتد. جوکر اولین نمایش واقعی ایرانی است. دکور برنامه 360 درجه در زمینی به مساحت 600 متر مربع می باشد. این برنامه با استفاده از 40 دوربین مخفی و قابلیت VAR ضبط می شود.

جوکر بالاخره وارد ایران شد

جوکر 7 ماه پیش ساخته شد و اولین بار در 27 دسامبر در شبکه خانگی نمایش داده شد. علی لکپوریان به عنوان بازیگر ثابت «جوکر» این جشن کمدی اجتماعی را با سیامک انصاری برگزار می کند.

کارگردان مجموعه مسابقات جوکر حامد میرفتاحی است. این سریال در ژانر خانوادگی و اجتماعی است و همانطور که در ابتدای برنامه سیامک انصاری برای مهمانانش توضیح داده شد مخاطبانش در هر سنی هستند. امین حیایی، سام درخشانی، امیرمهدی جولی، بیژن بنفشه‌ها، هومن حاجی ابدالهی، امیر کاظمی، سهیل مستبیان و گلومرضا نیکا در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
معرفی مکمل کراتین بدنسازی: تقویت عضلات و افزایش قدرت
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
تماس با ما