جوایز ویژه جشنواره کیف پول دیجیتال ایرانسل

[ad_1]

ایرانسل پس از برگزاری جشنواره، جایزه ویژه ای را برای کاربران کیف پول دیجیتال برای 20 گوشی هوشمند سامسونگ S21 در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکین اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران می توانند با تکمیل کیف پول دیجیتال خود و یا خرید محصولات و خدمات دیجیتال از طریق اعتبار آن در این جشنواره شرکت کنند.

کاربران کیف پول دیجیتال ایرانسل تا پایان سال 1400 با تکمیل کیف پول دیجیتال خود و یا خرید محصولات و خدمات دیجیتال از طریق اعتبار آن و همچنین شانس بیشتری برای شرکت در قرعه کشی 20 گوشی هوشمند فرصت دارند تا امتیاز خود را در این جشنواره افزایش دهند. سامسونگ S21 داشته باشید.

بر این اساس، به ازای هر 5000 جلد شارژ یک کیف پول دیجیتال، یک امتیاز و به ازای هر 5000 جلد خرید محصولات و خدمات دیجیتال با استفاده از وام کیف پول دیجیتال، امتیاز بعدی برای هر یک از مشترکین ایرانسل خواهد بود.

مشترکین ایرانسل برای افزایش اعتبار کیف پول دیجیتال خود می توانند با اپلیکیشن ایرانسل سلیمان تماس گرفته و یا کد سفارش № 1*6* را شماره گیری کنند.

همکاری با کیف پول دیجیتال ایرانسل

کسب و کارهای آنلاین مختلف با افزودن محصولات و خدمات متنوع و ارزشمند خود به کیف پول دیجیتال ایرانسل، ممکن است فرصت مناسبی برای ارائه آنها به طیف وسیعی از مشترکان ایرانسل در بستر دیجیتال داشته باشند.

مشترکان ایرانسل زمانی که کیف پول دیجیتال خود را از طریق حساب بانکی خود شارژ می کنند تنها باید رمز حساب دوم را در درگاه پرداخت بانکی وارد کنند و در هنگام استفاده از وام کیف پول برای خرید محصولات و خدمات دیجیتال دیگر نیازی به وارد کردن رمز ندارند. بنابراین، کیف پول دیجیتال با حذف فرآیندهای پیچیده مانند دریافت رمز دوم پویا یا ثابت (بسته به میزان پرداخت) و یا نیاز به ارائه اطلاعات محرمانه بانکی، بستری کاملا امن و ساده را برای تراکنش های پرداخت و تجربه فراهم می کند. با یکپارچه سازی تراکنش ها. آنها یک کاربر دلپذیر را تعریف می کنند.

ایرانسل اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با ارائه زیرساختی امن و پیشرفته و با تکیه بر تعداد زیادی از مشترکین خود، نقش موثری در افزایش تعداد کاربران کیف پول دیجیتال و به تبع آن گسترش استفاده از خدمات آنلاین و دیجیتال ایفا می کند. به آن متصل است. سابقه کاربری و اعتماد ایرانسل، کاربران را به استفاده از کسب و کار متصل به کیف پول دیجیتال تشویق می کند.

جشنواره ها و هدایای مختلف و همچنین مزایای ویژه کیف پول دیجیتال، کاربران را به استفاده و خرید بیشتر از شرکت های متصل به کیف پول دیجیتال تشویق می کند و لذت خرید را افزایش می دهد.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به قسمت کیف پول دیجیتال سایت ایرانسل مراجعه کنند.

[ad_2]

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
تعمیرات پرینتر: راهنمای کامل برای اصلاح و بهبوددهی دستگاه
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تعمیر دستگاه لیبل زن: همه چیزی که باید درباره آن بدانید
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
تماس با ما