جدیدترین اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400-راهبرد معاصر

تیننیوز | رئیس شورای اسلامی شهر گناباد گفت: طرح راهاندازی اتوبوسرانی گناباد آزمایشی و در شورا مصوب شده است که تا 20 اردیبهشت سال 97 این دو خط دایر باشد. به گزارشتیننیوز، مهدی حزار شب گذشته در جلسه علنی شورای شهر گناباد گفت: در 45 روز گذشته بیش از 104 میلیون ریال برای دایر بودن دو خط اتوبوسرانی هزینه شده در حالیکه فقط چهار میلیون ریال درآمد داشته است. گناباد- رئیس ستاد انتخابات گناباد از مشارکت بیش از ۹۰درصد مردم گناباد در انتخابات ۹۶خبردادو نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی و ریاست جمهوری را در این شهرستان اعلام کرد به گزارش قدس انلاین فرماندارگناباد روز شنبه در گفت و گوبا خبرنگاران افزود:در انتخابات ریاست جمهوری از مجموع ۵۴هزار و۴۷ رای سید ابراهیم رئیسی ۳۰هزارو۱۰رای وحسن روحانی ۲۳هزار و۱۹۹رای وسید مصطفی میر سلیم ۶۰۱رای و هاشمی طبا ۲۳۷رای را به خود اختصاص دادند. محمد علی نبی پور روز شنبه در گفت و گوبا خبرنگار ایرنا افزود: سید حسین پورهاشمی شهری و سید علی اکبر آقایی شهری با 6376 و 5647 رای ، هادی رفیع و شیما یوسف پور با پنج هزار و شش و 4829 و علیرضا موحد با 4826 رای به عنوان اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی گناباد انتخاب شدند.وی گفت: 417 نامزد برای کسب 224 کرسی شوراهای اسلامی شهرستان گناباد با هم به رقابت پرداختند که از این تعداد 15 عضو شوراهای شهری و بقیه روستایی بودندد.دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سطح کشور در 91 شعبه اخذ رای ثابت و سیار در گناباد برگزار شد.

اخبار جدید یارانه ها

هادی رفیع در گفتوگو با خبرنگار ایسنا، با بیان این مطلب اظهار کرد:یکی مهمترین اقداماتی که باید در شورای پنجم پیگیری شود بازنگری طرح تفضیلی شهر است. شنیدهها حاکی از آن است که وزیر جوان ستاد رسمی نخواهد داشت و ستادهای او با همکاری استارتاپهای بزرگ و از طریق تلگرام، کلابهاوس و اینستاگرام برپا میشود. در این مراسم علی نیکزاد، رئیس ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی و احمد امیرآبادی فراهانی، رئیس ستاد اقشار سید ابراهیم رئیسی و چند نفر دیگر از مسئولان ستادی و حقوقدانان حضور خواهند داشت. حزب ندای ایرانیان تاکید کرد: مسئله فرآیند انتخابات در ایران دارای ایرادات قابل توجهی است که نیاز به اصلاح و بازنگری دارد؛ با این حال طرح جدیدِ ضعیفِ نمایندگان مجلس کمکی به اصلاح این روند نخواهد داشت. با این حال اکنون کاهش ارزش سهام عدالت تنها مساله آن نیست، عدم امکان نقد شدن آن هم مورد گلایه خیلی از صاحبان سهام عدالت است. گروه استانها- طرح بازآفرینی شهری در گناباد از جمله طرحهایی بوده که در راستای رفع معضلات شهری، عدالت اجتماعی و خدمترسانی شهری در محلات مختلف این شهر در حال اجرا است. طبق گزارشهایی که توسط رسانههای محلی Chosun و Newsis در کره جنوبی منتشر شده، هکرهای مورد حمایت دولت کره شمالی طی پنج سال گذشته حدود 1.7 میلیارد دلار ارز دیجیتال را از صرافی های مختلف سرقت کرده اند.

اخبار جدید یاسوج

گروه استانها- مدیرکل فنی و حرفهای خراسانرضوی گفت: ۳.۵ میلیارد از محل معاونت اجتماعی وزارت کشور برای حاشیه شهر بودجه دریافت کرده ایم. داستان دربارهی هیولایی سبزرنگ است که سعی دارد از همه مردم دنیای جادویی که در آن زندگی میکند، دور باشد و در کنار مرداب دوستداشتنیاش در آرامش به کارهای موردعلاقهاش بپردازد. همانطور که از اسم اثر پیداست، آریتی در دنیایی پنهانی زندگی میکند که با وجود اینکه بخشی از دنیای انسانهای معمولی است، اما به سختی دیده میشود. ماجرای انیمیشن با تمرکز روی ذهنیات دختری به اسم رایلی پیش میرود. لئوپولد استوکوفسکی (Leopold Stokowski) وظیفه ساخت موسیقی کلاسیک این انیمیشن را انجام داده و در ماموریتش به بهترین شکل موفق شده است. انیمیشن هرکول با تمام تصوراتی که از داستانهای و افسانههای یونان باستان دارید، متفاوت است. وی ادامه داد: ۴۷۳ نامزد در انتخابات شورای شهر و روستای گناباد تایید صلاحیت شده اند که مشغول تبلیغات هستند. با اعلام نهایی اسامی داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، تبلیغات این انتخابات آغاز شد. گناباد- فرماندار گناباد نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی مرکز این شهرستان را اعلام کرد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از خراسان رضوی؛ نتایج انتخابات شورای شهر گناباد اعلام می شود. محمد علی نبی پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تعداداعضای شورای شهر گناباد ۵ نفر می باشد که ۳۸ نفر از داوطلبان شرکت در انتخابات شورای شهر گناباد تایید صلاحیت شده اند که از این تعداد تاکنون ۴ نفر انصراف خود را به فرمانداری این شهر اعلام کرده اند.

اخبار جدید علی ضیا

به گزارش قدس آنلاین، محمد علی نبی پور افزود: سید حسین پورهاشمی شهری و سید علی اکبر آقایی شهری با ۶۳۷۶ و ۵۶۴۷ رای، هادی رفیع و شیما یوسف پور با پنج هزار و شش و ۴۸۲۹ و علیرضا موحد با ۴۸۲۶ رای به عنوان اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی گناباد انتخاب شدند. فرماندار و رئیس ستاد انتخابات گناباد نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی مرکز این شهرستان را اعلام کرد به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز خراسان رضوی، محمد علی نبی پور افزود: سید حسین پورهاشمی شهری و سید علی اکبر آقایی شهری با 6376 و 5647 رای ، هادی رفیع و شیما یوسف پور با پنج هزار و شش و 4829 و علیرضا موحد با 4826 رای به عنوان اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی گناباد انتخاب شدند. عضو شورای اسلامی شهر گناباد در گفتگو با خبرنگارمهر، اظهار کرد: اعضای شورای شهر گناباد در سومین جلسه شورا عباس علایی کاخکی را با چهار رای به عنوان شهردار گناباد برگزیدند. گناباد-اعضای شورای اسلامی شهر گناباد با رای خود عباس علایی کاخکی را به عنوان شهردار این شهر برگزیدند. شهردار گناباد گفت: افزایش جمعیت و جولان سگهای ولگرد و بدون صاحب در این شهر به یکی از مشکلات اصلی مدیریت شهری تبدیل شده و امنیت جامعه و شهروندان را در معرض تهدید قرار داده است.

اخبار جدید اکسو 2021

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با اخبار جدید ثبت نام – روی صفحه وب کلیک کنید https://rinser.ir – وب سایت خود باشید.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances