(تصاویر) یک جوان فلسطینی از زباله ماشین می سازد

[ad_1]

عبدالکریم ابوحجله توانست رویای خود را برای داشتن یک وسیله نقلیه چهار چرخ به خصوص در جاده های کوهستانی با آهن قراضه محقق کند.

به گزارش فرارو، یک 34 ساله از ساکنان روستای Seniriya در استان Calquilia در شمال غربی این کشور، تکه های زباله ای را که از وسایل نقلیه جمع آوری کرده بود، روی سازه خاصی که برای تحقق رویای زندگی خود طراحی کرده بود، قرار داد.

هیچ کارخانه خودروسازی در سرزمین های فلسطینی وجود ندارد، اما ابوحجله یک کارگاه کوچک در خانه خانوادگی خود برای ساخت خودرو راه اندازی کرده است.

گفت حدود دو سال طول کشید. ابوحجله به ساخت و ساز مشغول است و در آهنگری و مکانیک تخصص دارد.

عبدالکریم اشاره می کند که برای ساخت این خودرو از تجربه دوستانش و اینترنت استفاده کرده است.

یک فلسطینی در بازرسی خودروی اسپرت خود می گوید: من سال هاست که سوار موتور سیکلت می شوم و رویای داشتن یک SUV چهار چرخ متحرک برای آفرود و کوهستان را دارم، اما گران است و توان خرید آن را ندارم. در حیاط خانه اش

وی افزود: از آنجایی که گران است و قیمت خودرو در بازار به حدود 100 هزار دلار می رسد، شروع کار سخت بود و به فکر ساخت خودرو افتادم. این ایده را در ذهنم توسعه دادم و شروع به اجرای آن کردم. من با مسائل طراحی زیادی مواجه شدم و بارها و بارها روی آن کار کردم تا اینکه به این نتیجه رسیدم.

ابوحجل ماشین خود را به داخل آب عمیقی در شمال غربی می‌راند و با عبور از جاده‌های ناهموار و صخره‌ها، به سرعت آنجا را ترک می‌کند.

او می‌گوید: «این کار به هنر، تجربه و شناخت ماهیت وسیله نقلیه در چنین جاده‌ها و کوه‌هایی نیاز دارد، اگرچه یک ورزش و ماجراجویی است، اما نیاز به احتیاط کامل دارد.

عبدالکریم افزود: آخر هفته ها را در کنار خانواده در کوه می گذراند و می گوید: همسرم هم عاشق این نوع وسایل نقلیه است، آخر هفته ها را در کوه می گذرانیم و هر کجا که بخواهیم می رویم.

او با مشکل کار غیرقانونی مواجه است، اما می گوید برای حل این مشکل با تشکیلات خودگردان فلسطین در تماس است.

وی گفت: استفاده از این خودروها در مناطق شهری ممنوع است زیرا برای مکان های خاصی طراحی شده اند و من آنها را دنبال می کنم.

ابوحیله می خواهد پروژه خود را توسعه دهد، خودروهای دیگری تولید کند و در بازار فلسطین بفروشد. وی گفت: بسیاری از افرادی که دوست دارند این نوع وسایل نقلیه را برانند، به دلیل گران بودن آن توانایی خرید آن را ندارند و امیدوارم بتوانم تعدادی از آنها را بسازم و در بازار داخلی بفروشم.

وی درباره ایمنی خودرو می گوید: سالم است، علاوه بر تسمه و کلاه ایمنی بدنه آن با آهن نیز تقویت شده است.

علاوه بر این، ابوحجله برای دختر پنج ساله خود ماشین کوچکی ساخت.

[ad_2]

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

سیستم کنترل از راه دور: مفهوم و کاربردها
سیستم صوتی هوشمند خانگی: همه چیز که شما برای تجربه صوتی بی نظیر در خانه نیاز دارید
بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
بازی انفجار: یک جذابیت جدید در دنیای بازی‌های آنلاین
دفتر کار درسی: ابزار اساسی برای موفقیت تحصیلی
Exploring Real Estate Canada: A Guide to Property Investment
تماس با ما