تزریق چربی به واژن

یکی از مهمترین ارکان ازدواج، توانایی برقراری یک رابطه زناشویی مطلوب و با کیفیت است که می تواند به تحکیم بنیان خانواده کمک کند. زیبایی ناحیه تناسلی یکی از مهم ترین عوامل برای بهبود رابطه جنسی است و ظاهر زشت می تواند باعث دلسردی دو طرف شود که امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی امکان پذیر شده است. تزریق چربی در ناحیه تناسلی زنان یکی از روش های جوانسازی واژن است که در بازسازی بافت های از دست رفته موثر بوده و طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است. با ما همراه باشید تا نحوه جوانسازی و بزرگ کردن ناحیه تناسلی زنان را به شما معرفی کنیم و به سوالات متداول شما پاسخ دهیم.

جوتنسازی واژن : تزریق چربی به واژن

واژن یکی از مهم ترین و حساس ترین قسمت های بدن زنان است که به مرور زمان بر اثر کهولت سن و زایمان طبیعی کدر، پیر، شل و افتاده و زشت به نظر می رسد. این تغییرات معمولاً در لابیا ماژور که ناحیه بیرونی واژن را تشکیل می‌دهند، رخ می‌دهد. به عبارت دیگر لابیا بزرگ به تدریج بافت چربی خود را از دست می دهد و دستخوش تغییرات ناخوشایندی می شود. این تغییرات که بیشتر در زنان بالای 40 سال رایج است، زنان را به سمت استفاده از تکنیک های جوانسازی واژن سوق می دهد تا اعتماد به نفس خود را افزایش داده و تمایلات جنسی خود را بهبود بخشند.

مهمترین کاربردهای تزریق چربی واژن عبارتند از:

جوانسازی واژن افزایش تولید کلاژن از بافت واژن اندازه و شکل دادن به لب های بزرگ زیبایی واژن را بهبود بخشد بهبود روابط زوجین توجه به این نکته ضروری است که اگرچه تزریق چربی به ناحیه تناسلی چین و چروک های لب را باز می کند و آنها را کمی روشن تر نشان می دهد، اما راهی برای سفید کردن واژن نیست. افرادی که لب های بسیار تیره دارند باید از روش هایی مانند بلیچینگ واژن با لیزر برای روشن شدن لب ها استفاده کنند. زنانی که واژن آنها به دلیل یائسگی یا افزایش سن، وراثت یا زایمان طبیعی افتاده و چروکیده شده است، می توانند از لابیاپلاستی استفاده کنند.

همچنین افرادی که به تزریق ژل واژینال حساسیت دارند یا برای افزایش حجم ناحیه تناسلی به مقدار زیادی ژل نیاز دارند اما هزینه ژل بالاست. آنها کاندیدای خوبی برای تزریق چربی هستند. تزریق چربی به واژن برای زنان باردار و شیرده ممنوع است. همچنین، زنانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند یا مبتلا به عفونت های واژن هستند، تا بهبودی کامل نمی توانند تزریق چربی دریافت کنند.

اثرات تزریق چربی به واژن

یکی از متداول ترین روش های جوانسازی واژن برای خانم ها تزریق چربی می باشد که به دلیل نیاز به دقت و مهارت در انجام این کار حتما باید توسط بهترین متخصص زنان و زایمان انجام شود. لیپوساکشن با ابدومینوپلاستی روشی جدید و موثر برای بازسازی بافت از دست رفته در این ناحیه از بدن است که به جوانسازی بافت این ناحیه کمک می کند.

از کاربردهای تزریق چربی به واژن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

افتادگی پوست واژن را برطرف می کند اصلاح چین و چروک لابیا بزرگ روشن و سفت شدن پوست واژن تغییر اندازه لابیا بزرگ و بزرگ شدن واژن اصلاح عدم تقارن و عدم تطابق دو طرف واژن درمان آتروفی واژن (خشکی واژن) مراحل تزریق چربی در ناحیه تناسلی زنان ابتدا متقاضی توسط بهترین متخصص زنان و زایمان معاینه می شود و بر اساس تشخیص پزشک معالج میزان و حجم تزریق مشخص می شود. برای تزریق چربی، چربی باید از سایر نواحی بدن مانند شکم، باسن، ران ها و چربی برداشته شود و به ناحیه واژن تزریق شود. نکته اصلی این است که برای تزریق چربی به واژن نیازی به بیهوشی نیست و فقط بی حسی موضعی کافی است.

مراحل تزریق چربی به واژن:

ابتدا مناطق آسیب دیده ضد عفونی و به صورت موضعی بی حس می شوند. با استفاده از دستگاه مخصوص (سرنگ های مخصوص سری کانولا) سوراخ های کوچکی روی پوست ایجاد می شود و با فشار بسیار کم چربی زیر پوست از بین می رود. چربی های جدا شده به آزمایشگاه فرستاده می شوند و با دقت تمیز و تصفیه می شوند. پس از جداسازی مواد اضافی، چربی ها به داخل سرنگ های مخصوص کشیده شده و آماده تزریق می شوند. محل تزریق ضد عفونی و به صورت موضعی بی حس می شود. در نهایت، با یک سرنگ مجهز به یک کانول، چربی به مناطق خاصی از واژن تزریق می شود. مزایای تزریق چربی به واژن زنان نیازی به بیهوشی نیست بدون درد و خونریزی دوره نقاهت بسیار کوتاه بدون نیاز به برش و جراحی هزینه معقول برای نتیجه نیازی به استراحت و بستری شدن نیست.

مزایای تزریق چربی به  واژن

نتیجه موثر و مناسب و ماندگاری بالا بدون آلرژی یا واکنش های آلرژیک افزایش لذت جنسی و بهبود روابط زناشویی


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم