تخفیف برای مشاوران املاک در بازار بدون مشتری

[ad_1]

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه اکنون فروشندگان مسکن چند برابر خریداران هستند، گفت: نرخ های پیشنهادی در برخی مناطق بیش از 10 میلیون تومان در هر مترمربع کاهش یافته است و خریدار وجود ندارد. اما ما شاهد ساخت و فروش هستیم. واضح است که این سودمند است.

مصطفی گلی خسروی اظهار داشت: قیمت مسکن در تهران 10 تا 15 درصد کاهش یافته است و من کاهش 1.1 درصدی را قبول ندارم. چون من از پایین در مورد بازار مسکن صحبت می کنم.

وی افزود: برخی از سازندگان و فروشندگان یا خریدار و فروشنده می گویند قیمت ها کاهش نیافته و دوباره در حال افزایش است که مشخصا سودآور است. فروشنده ای که دو ماه پیش آپارتمانش را 55 میلیون متر تخمین زده بود، حالا 45 میلیون تومان قیمت گذاشته و هیچکس آن را نمی خرد. سپس برخی از تولیدکنندگان و فروشندگان می گویند قیمت کاهش نیافته است. عده ای خواسته یا ناخواسته با ارائه برخی آمار به آنها کمک می کنند. این اشتباه است؛ بگذار آنهایی که خانه ندارند کمی نفس بکشند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه فروشندگان چند برابر خریدار هستند، تصریح کرد: متأسفانه برخی در کشور ما دوست دارند خودرو و خانه هایشان رشد کند اما آن را تورم نمی دانند. به نفع کسی نیست.»

حسروی نیازهای کنونی بازار مسکن را آرامش بخش خواند و گفت: لازم است همه مسئولان، فعالان مسکن و مردم از پیام هایی که در بازار مسکن غوغا می کند خودداری کنند. اولویت باید به نفع خریداران باشد. اگر متقاضیان واقعی نتوانند آن را بپردازند، هیچ تولیدکننده ای سودی نخواهد داشت. خوشبختانه به اصطلاح قیمت ها از بین رفته و بازار به سمت ثبات و کاهش قیمت ها پیش می رود.

بازگشت قیمت ها در تبلیغات به معنای بازگشت نرخ های کاذب است

وی با انتقاد از برخی شایعات مبنی بر مشاهده مجدد قیمت مسکن در سایت های اینترنتی، گفت: از اردیبهشت ماه که دادستانی اجازه درج اصولی و به موقع در سایت های قیمت مسکن و خودرو را نداد، به تدریج تعرفه های کاذب حذف می شود. اما افزایش قیمت مسکن از آن زمان به بعد ناشی از تاثیر بازارهای موازی از جمله ارز، طلا و انرژی است. نمایندگان باید علت افزایش قیمت ها را دریابند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تاکید کرد: فعالان کسب و کارهای مجازی می گویند عدم اعلام قیمت ها شفافیت بازار را سلب می کند یا اینکه قیمت ها از اردیبهشت ماه گران شده است، دلشان برای خریداران مسکن نمی سوزد و فقط به سایت های خودشان سر می زنند. . با بازگشت قیمت به سایت ها، دوباره باید شاهد تعرفه های به اصطلاح و تبلیغات بدون هویت باشیم.

خسواری در بخشی دیگر از سخنان خود به ماده 80 قانون نظام صنفی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: بر اساس ماده 80 قانون نظام صنفی، صدور پروانه فعالیت در اماکن با کاربری اداری، تجاری و کارگاهی محدودیتی ندارد. . ما به دفاتر املاک مستقر در اماکن اداری مجوز می دهیم و شهرداری دخالت می کند. این قانون در سه دوره احمدی نژاد، کلیباف و حناچی اجرا نشده و اجرا نخواهد شد. هر سه این عزیزان در مجلس، دولت و شهرداری حضور داشتند. از مقامات انتظار می رود که قانون را اجرا کنند. شهرداری نباید قانون را بفروشد.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
معرفی مکمل کراتین بدنسازی: تقویت عضلات و افزایش قدرت
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
تماس با ما