تاج یا واکسن باعث شد ستاره آرژانتینی از فوتبال خداحافظی کند؟

[ad_1]

چند ماه از زمانی که سرخیو آگوئرو به دلیل بیماری قلبی مجبور به ترک زمین شد می گذرد و او می گوید هنوز دقیقاً نمی داند چه چیزی باعث شد تا چنین تصمیم تلخی بگیرد. او منچسترسیتی را به عنوان بازیکن آزاد به امید بازی با لیونل مسی ترک کرد و به بارسلونا رفت، اما با مسی بازی نکرد (ستاره آرژانتینی به پاری سن ژرمن رفت) و نتوانست به دوران بازی خود ادامه دهد.

آگوئرو بعد از تمرین و بازی فوتبال وقت بیشتری برای گفتگو با هوادارانش دارد و در توییتر با آنها در مورد وضعیت آنها و حرفه بازیگری خود صحبت کرد.

اولین موضوع استعفای او بود که او در این باره گفت: «نمی‌دانم دقیقاً چه اتفاقی افتاد که مجبور شدم فوتبال را ترک کنم. هیچ کس هنوز نمی داند چه اتفاقی افتاده است، شاید به دلیل کووید یا عوارض جانبی واکسن تاج باشد، اما حقیقت این است که من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. هر اتفاقی افتاد، الان باید بیشتر مراقب خودم باشم، البته در گذشته مشکلی داشتم و شاید دوباره همان مشکل تکرار شود. من نمی دانم.

لیونل مسی دوست صمیمی سرخیو آگوئرو است و آنها در بیشتر اردوهای ملی آرژانتین با هم وقت گذراندند و اگر بارسلونا مشکل مالی نداشت، می توانست در سطح باشگاهی هم تیمی شود.

آگوئرو در مورد رابطه اش با ستاره فعلی پاری سن ژرمن نیز اعتراف جالبی کرد و گفت: در سال 2005، زمانی که برای تیم جوانان آرژانتین بازی می کردیم، دعواهای زیادی داشتیم و گاهی تمام روز با هم صحبت نمی کردیم. در تیم ملی اما رابطه ما بسیار دوستانه بود و از تمام لحظاتی که با هم گذراندیم لذت بردیم چون زمان با هم بودن بسیار محدود بود. واقعیت این است که ما به ندرت از یکدیگر توهین می کردیم. فقط زمانی که تیم شکست خورد، ناراضی بودیم زیرا هر دوی ما می خواستیم برنده شویم.

بایرن مونیخ یکی از تیم هایی بود که سرخیو آگوئرو می توانست به آن ملحق شود. اما او ماجرای توقف خرید باواریایی ها را توضیح داد و گفت: من این داستان را همان طور که به من گفته اند می دانم. نمایندگان بایرن مونیخ برای تماشای بازی من مقابل استودیانتس آمدند. در آن مسابقه من بد بازی کردم و آنها عاشق خوزه سوسا (دانشجوی آن زمان دانشجویان) شدند و او را خریدند.

آگوئرو سپس نام 5 مدافعی را که در برابر آنها بازی کرده است را نام برد و گفت: تری، فندوئیچ، سرخیو راموس، پویول و فردیناند.

یکی از سوالات جالب آگوئرو این بود که اگر بتواند دوباره تی شرت را عوض کند، کدام بازیکن پیراهنش را برمی دارد و او گفت: “اوه، این سوال خوبی است.” خوب با لیونل مسی.

ستاره سابق منچسترسیتی در پاسخ به این سوال که اگر فوتبالیست نمی شد چه شغلی را انتخاب می کرد، تاکید کرد: نمی دانم. همیشه از خودم می پرسم چه خبر است. شما باید یک فرصت در زندگی خود داشته باشید. اگر فوتبالیست نبودم الان اینجا نبودم.

آگوئرو گفت: بهترین گل او در لالیگا آخرین گل او برای رئال بود. این گل همیشه خاص خواهد بود حتی اگر در این بازی ببازیم. بهترین جام؟ قهرمانی ما در جام ملت های آمریکا. بهترین بازیکن؟ فیل فودن. بهترین بازیکن لیورپول مایکل اوون است. بهترین بازیکن آرسنال؟ تیری هانری.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

فالوور اینستاگرام راهی برای افزایش تعداد پیروان شما
افزایش فالوور اینستاگرام راهی برای رسیدن به موفقیت
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Authority and Rankings
تعبیر خواب تلفنی و آنلاین: چگونه به رمزگشایی دستورالعمل‌های ناخودآگاه خواب بپردازیم؟
شیر بت بهترین سایت پیش بینی و شرط بندی
Sidebar Backlink SEO: Boosting Your Website’s Ranking and Visibility
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorial
تماس با ما