بهترین برنامه های مدیریت رمز عبور در سال 2022

[ad_1]

فرارو-امروزه کار از راه دور و انجام بسیاری از کارها از راه دور برای ما عادی شده است و حفاظت از رمز عبور بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. به خاطر سپردن چند رمز عبور می‌تواند کار دلهره‌آوری باشد و استفاده مکرر از یک رمز عبور می‌تواند دشوار باشد. اگر نمی توانید چندین رمز عبور را به خاطر بسپارید، وقت آن است که از یک مدیر رمز عبور استفاده کنید. این برنامه به شما کمک می کند تا در حین ذخیره، تمام اعتبارنامه های خود را نظارت و مدیریت کنید.

به گزارش فراار، در اصل، Password Manager یک صندوق پستی دیجیتال رمزگذاری شده است که اطلاعات ورود به برنامه ها و حساب ها را در دستگاه تلفن همراه، وب سایت ها و سایر خدمات شما ذخیره می کند. بهترین برنامه های مدیریت رمز عبور، علاوه بر حفظ هویت، اعتبار و داده های محرمانه شما، دارای یک تولید کننده رمز عبور برای ایجاد رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد هستند و اطمینان حاصل می کنند که از رمز عبور یکسان در مکان های مختلف استفاده نمی کنید.

بهترین برنامه ها برای مدیریت رمز عبور در سال 2022 // ویرایش

استفاده از رمزهای عبور مختلف در صورت هک شدن یک سایت از استفاده از رمز عبور سرقت شده در سایت های دیگر جلوگیری می کند. همچنین با استفاده از مدیریت رمز عبور، نیازی به ذخیره رمز عبور وب سایت ها، کارت های اعتباری و … نخواهید داشت. بهترین برنامه‌های مدیریت رمز عبور تنظیمات مشترکی دارند که به شما امکان می‌دهند اطلاعات ورود رمز عبور ایمن را با دستگاه‌ها همگام‌سازی کنید، اعتبارنامه‌ها را با خانواده و دوستان قابل اعتماد به اشتراک بگذارید و به فضای ذخیره‌سازی آنلاین امن دسترسی داشته باشید. در ادامه به بررسی بهترین برنامه های مدیریت رمز عبور خواهیم پرداخت.

Bitwarden: بهترین مدیر رمز عبور رایگان
این یک برنامه منبع باز امن و کاربردی است. نسخه رایگان را می توان در چندین دستگاه استفاده کرد. اشتراک پریمیوم از 10 دلار در سال شروع می شود. این اپلیکیشن برای ویندوز، مک او اس، لینوکس، اندروید و iOS موجود است. Bitwarden یکی از بهترین مدیران رمز عبور در سال 2022 است، به دلیل ویژگی منبع باز و نسخه رایگان بی سابقه. این نرم افزار می تواند به طور ایمن رمز عبور را برای تمامی دستگاه ها و مرورگرهای شما تولید و ذخیره کند. نسخه پریمیوم دارای ویژگی های غنی تری نسبت به نسخه رایگان است، نسخه پریمیوم به شما امکان می دهد گذرواژه ها، اطلاعات ورود و عضویت و موارد دیگر را با خانواده و دوستان قابل اعتماد به اشتراک بگذارید، از احراز هویت چند عاملی تا استفاده از YubiKey و دریافت 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی رمزگذاری شده. نسخه رایگان امکانات کمتری نسبت به نسخه پریمیوم دارد.

بهترین برنامه ها برای مدیریت رمز عبور در سال 2022 // ویرایش

نسخه رایگان این برنامه دارای یک ویژگی پیام متنی به نام Bitwarden Send است که به شما امکان می دهد اطلاعات ورود به سیستم را به صورت امن با شخص دیگری به اشتراک بگذارید. اگر به دنبال سرویس رایگانی هستید که کاربر پسند باشد و شهرت عالی برای امنیت برای مدیریت رمز عبور داشته باشد، Bitwarden گزینه خوبی برای شما خواهد بود. یک گیگابایت فضای ذخیره سازی با قیمت 10 دلار در سال در دسترس است.

LastPass: بهترین مدیر رمز عبور پولی
این برنامه یک نسخه رایگان ارائه می دهد. نسخه پریمیوم 36 دلار در سال هزینه دارد. این اپلیکیشن برای ویندوز، مک او اس، لینوکس، اندروید و iOS موجود است. نسخه رایگان LastPass دارای ویژگی هایی برای ذخیره رمزهای عبور، اطلاعات ورود و اطلاعات کاربری و همگام سازی همه آنها با دستگاه های تلفن همراه است. نسخه دسکتاپ رایگان این برنامه تا 16 مارس در دسترس خواهد بود و پس از آن هزینه LastPass برای دسکتاپ پرداخت می شود.

بهترین برنامه ها برای مدیریت رمز عبور در سال 2022 // ویرایش

نسخه پریمیوم این برنامه به شما امکان می دهد رمز عبور، اطلاعات ورود و عضویت را با خانواده و دوستان مورد اعتماد خود به اشتراک بگذارید. از احراز هویت چند عاملی از طریق YubiKey استفاده کنید و 1 گیگابایت حافظه رمزگذاری شده دریافت کنید. طرح خانواده همچنین شش حساب شخصی، پوشه‌های مشترک را برای مدیریت حساب‌های خانوادگی و تضمین امنیت حسابتان در اختیار شما قرار می‌دهد. در سپتامبر 2019، برنامه یک نقص امنیتی داشت، اما شرکت به سرعت آن را برطرف کرد.

1Password: بهترین مدیریت رمز عبور پولی برای چندین سیستم عامل
این برنامه یک نسخه آزمایشی ارائه می دهد. با قیمت 35.88 دلار در سال، برای Windows، MacOS، Linux، Android و iOS در دسترس است. اگر به دنبال یک برنامه مدیریت رمز عبور امن برای مخفی نگه داشتن اطلاعات ورود به سیستم خود هستید، 1Password یکی از بهترین گزینه ها است. این برنامه به شما امکان می دهد با رمز عبور اصلی به حساب ها و خدمات خود دسترسی داشته باشید.

بهترین برنامه ها برای مدیریت رمز عبور در سال 2022 // ویرایش

این مدیر رمز عبور نسخه رایگان ندارد، اما می توانید قبل از ثبت نام به مدت 14 روز آزمایشی دریافت کنید. این مقدار نسبت به دوره آزمایشی 30 روزه قبلی کاهش یافته است. هزینه اشتراک انفرادی آن 36 دلار در سال است و به شما 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی می دهد. همچنین از احراز هویت دو مرحله ای استفاده می کند. حالت سفر به شما این امکان را می دهد که اطلاعات حساس خود را در حین سفر از دستگاه خود حذف کرده و در هنگام بازگشت با یک کلیک ساده آنها را بازیابی کنید. از ویژگی احراز هویت بیومتریک می توان برای دسترسی به فروشگاه رمز عبور در مک و iOS استفاده کرد.

می‌توانید از Touch ID برای باز کردن قفل این برنامه در دستگاه‌های اندرویدی و می‌توانید از Face ID در iOS استفاده کنید. با 60 دلار در سال می توانید رمز عبور، اطلاعات کارت اعتباری و موارد دیگر را با 5 عضو خانواده به اشتراک بگذارید. همه به راحتی می توانند کنترل کنند که اطلاعات با چه کسانی به اشتراک گذاشته می شود. همچنین می‌توانید حساب‌های مهمان فردی را برای اشتراک‌گذاری رمز عبور خود انتخاب کنید، مانند اشتراک‌گذاری رمزهای عبور Wi-Fi یا کدهای زنگ خانه با مهمانان.

سایر برنامه های رایگان و پولی ارزش بررسی را دارند
Bitwarden، LastPass و 1Password برنامه های مدیریت رمز عبور قدرتمند و مقرون به صرفه ای هستند. اگر متوجه شدید که این برنامه ها به درستی کار نمی کنند، می توانید برنامه هایی را که در زیر ارائه می دهیم بررسی کنید.

داشلین
یک نسخه رایگان محدود (50 کلمه عبور در هر دستگاه) ارائه می دهد. نسخه پولی این برنامه 59.88 دلار در سال هزینه دارد و برای Windows، MacOS، Android و iOS در دسترس است. Dashlane یک راه آسان و امن برای مدیریت رمزهای عبور و ذخیره سایر اطلاعات ورود به سیستم ارائه می دهد. نسخه رایگان این برنامه شما را به یک دستگاه و 50 رمز عبور محدود می کند. اشتراک پریمیوم 60 دلاری او مشابه 1Password و LastPass است. اشتراک سالانه 120 دلاری Premium Plus علاوه بر ویژگی های سایر اشتراک ها، دارای نظارت بر اعتبار و سرقت شناسه نیز می باشد.

بهترین برنامه ها برای مدیریت رمز عبور در سال 2022 // ویرایش

نگهبان
یک نسخه رایگان با ویژگی های محدود ارائه می دهد. نسخه پولی این برنامه 30 دلار قیمت دارد و برای Windows، MacOS، Android، iOS و Linux در دسترس است. نسخه رایگان این برنامه به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی رمز عبور را در یک دستگاه ذخیره کنید. نسخه پولی به شما امکان می دهد رمزهای عبور را در چندین دستگاه همگام کنید. با حدود 45 دلار در سال می توانید 10 گیگابایت فضای ذخیره فایل امن دریافت کنید.

KeePassXC
این یک برنامه رایگان برای Windows، MacOS، Android، iOS، Linux، Chrome OS، BlackBerry Windows Phone و Palm OS است. این برنامه منبع باز یک برنامه کاملا رایگان است که توسط بنیاد Electronic Frontier تایید شده است. رابط کاربری این برنامه برای حرفه ای ها مناسب است.

منبع: cnet

[ad_2]

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances