با طب سنتی به جنگ اومیکرون بروید

[ad_1]

یک متخصص و مدرس طب ایرانی گفت: به افرادی که آبریزش بینی دارند توصیه می شود تا سه روز اول آبریزش بینی را قطع نکنند. زیرا رواناب راهی برای خلاص شدن از شر ویروس است. گلاب یا سرکه را بو کنید، شانه کردن موهای سر برای کاهش آبریزش بینی مفید است.

به گزارش ایسنا، مریم نواب زاده اظهار کرد: یکی از مشکلات رایج آمیکرون، گلودرد و گلودرد است که برای درمان آن استفاده از جوشانده دانه گل ختمی یا گشنیز توصیه می شود. هر کدام یک قاشق غذاخوری را با سه لیوان آب بریزید و بعد از 15 دقیقه جوشیدن هر چهار تا شش ساعت یکبار به عنوان غرغره یا غذا استفاده کنید.

وی ادامه داد: برای گلودرد نیز جوشانده مارمالاد و انجیر یا عدس با پودر گشنیز، حریره بادام و نشاسته مفید است. به افرادی که آبریزش بینی دارند توصیه می شود در سه روز اول آبریزش بینی را متوقف نکنند. زیرا رواناب راهی برای خلاص شدن از شر ویروس است. گلاب یا سرکه را بو کنید، شانه کردن موهای سر برای کاهش آبریزش بینی مفید است.

نواب زاده استفاده از تخم گشنیز و بابونه و پرهیز از مصرف غذاهای تند و تند را از دیگر توصیه ها دانست و افزود: یکی دیگر از مشکلات رایج آمیکرون سردرد است که مصرف روغن گل محمدی به افراد مبتلا به سردرد به ویژه میگرن توصیه می شود. پیشانی قرمز تو

این متخصص طب سنتی گفت: برای کاهش سردرد می توانید کف پا را با روغن زیتون مرطوب کرده و به مدت 15 دقیقه در آب گرم قرار دهید.

نواب زاده درباره کاهش بدن درد، دردهای عضلانی، خستگی و کبودی گفت: افراد می توانند از چوب دارچین استفاده کنند و معمولاً در طول روز آن را با کمی عسل مصرف کنند.

این متخصص و مدرس طب ایرانی با بیان اینکه 15 دانه بخور را نیز با دو قاشق غذاخوری مرزنجوش و بخور بجوشانید، تصریح کرد: ماساژ مفید بدن با روغن بابونه.

وی افزود: برای کاهش دما استفاده از مالت های دارویی با حرارت دادن، صاف کردن یک فنجان جو با 15 فنجان آب به مدت 45 دقیقه و نوشیدن در طول روز توصیه می شود.

نواب زاده با بیان اینکه مصرف سوپ هایی که در آن از آلو، اسفناج و تخم گشنیز استفاده می شود نیز در کنترل و کاهش دما مفید است، گفت: مانند اسهال، استفراغ یا حالت تهوع شدید، سرگیجه و خواب آلودگی حتما به پزشک مراجعه کنید.

وی گفت: از آنجایی که علائم سرماخوردگی مشابه علائم ایمیکرون است، هر سرماخوردگی می تواند یک امیرون باشد.

[ad_2]

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
تعمیرات پرینتر: راهنمای کامل برای اصلاح و بهبوددهی دستگاه
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تعمیر دستگاه لیبل زن: همه چیزی که باید درباره آن بدانید
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
تماس با ما