بایدن: من با تحریم های مخرب علیه روسیه موافقم

[ad_1]

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور آمریکا، او را “متجاوز” خواند و گفت که با اعمال تحریم های قوی و “بسته های تحریمی مخرب” علیه روسیه موافقت کرده است.

به گزارش گاردین، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی خود در «تالار شرقی» کاخ سفید با حمله به ولادیمیر پوتین گفت که مسئولیت حمله به اوکراین تنها بر عهده رئیس جمهور روسیه است.

او گفت که دولتش در پاسخ به حملات گسترده به اوکراین، تحریم های شدیدتری را علیه روسیه اعمال خواهد کرد. وی با حمله به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت: پوتین یک متجاوز است. پوتین این جنگ را انتخاب کرد. و اکنون او و کشورش عواقب آن را متحمل خواهند شد.

بایدن گفت تحریم ها شامل چهار بانک روسی دیگر می شود که در بخش اول تحریم ها لحاظ نشده اند، از جمله بانک VTB، دومین بانک بزرگ روسیه. او درباره تحریم های جدید گفت: «آنها هزینه های زیادی را هم بلافاصله و هم در طول زمان برای اقتصاد روسیه متحمل خواهند شد.

بایدن گفت که “حمله وحشیانه ولادیمیر پوتین به مردم اوکراین” را محکوم می کند و رهبر روسیه را متهم می کند که هرگونه فرصت دیپلماتیک را از او سلب کرده است. بایدن گفت: «این یک حمله از پیش طراحی شده است. ولادیمیر پوتین چندین ماه برنامه ریزی کرده بود.

وی با بیان اینکه با تحریم های شدید علیه روسیه موافق است، گفت: تحریم های ما علیه روسیه بر بانک های ما که دارایی های مالی یک تریلیون دلاری هستند، تأثیر خواهد گذاشت.

وی گفت: ما چهار بانک دیگر روسیه را تعطیل کرده ایم و توانایی روسیه را برای تجارت دلار و ین محدود کرده ایم. از امروز تمامی دارایی های روسیه در آمریکا مسدود می شود.

وی گفت: شرکت های گاز و نفت نباید از این بحران سوء استفاده کنند و قیمت ها را افزایش دهند. ما در تلاش هستیم تا منابع انرژی جهانی را تامین کنیم.

بایدن ادامه داد: پوتین تمام ابتکارات حسن نیت آمریکا و دیگر کشورها را رد کرده است و من اصلاً قصد گفتگو با پوتین را ندارم.

رئیس جمهور افزود: ما پوتین را مجبور خواهیم کرد تا بهای حمله به اوکراین را بپردازد. پوتین گامی جسورانه و خطرناک علیه امنیت اروپا برداشته است.

بایدن گفت: «تجاوز روسیه نباید بی پاسخ بماند. اگر باقی بماند، عواقب ناگواری برای ایالات متحده خواهد داشت. پاسخ ناتو به حمله روسیه به اوکراین قاطع و متحد خواهد بود.

جو بایدن همچنین در توییتی نوشت که رهبران گروه ۷ توافق کرده‌اند که روی آنچه که او «بسته‌های تحریمی مخرب» و سایر اقدامات اقتصادی می‌خواند کار کنند تا روسیه را برای حمله به اوکراین پاسخگو بدانند.

بایدن در توییتر خود نوشت: «امروز صبح، من با همتایان خود در گروه 7 ملاقات کردم تا درباره حمله غیرقانونی پوتین به اوکراین صحبت کنم و ما توافق کردیم که بسته های مخرب تحریم ها و سایر اقدامات اقتصادی را برای محاکمه روسیه به دست عدالت ادامه دهیم.

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: یک معرفی جذاب
فالوور اینستاگرام راهی برای افزایش تعداد پیروان شما
افزایش فالوور اینستاگرام راهی برای رسیدن به موفقیت
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Authority and Rankings
تعبیر خواب تلفنی و آنلاین: چگونه به رمزگشایی دستورالعمل‌های ناخودآگاه خواب بپردازیم؟
شیر بت بهترین سایت پیش بینی و شرط بندی
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorial
تماس با ما